Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
durne baby!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głupota ludzka jest jak wszechświat - nie ma granic.
0
Niech sobie lepiej naoliwi mózgownicę...
0
OJEJ BABO OJEJ MIEJ TY W GŁOWIE OLEJ !!!!!
0
ja powiększam piersi dotykiem dłoni. pierwsza wizyta tylko 50 zł. jeżeli po godzinnej sesji nic się nie powiększy to zwracam pieniądze.
0
amator napisał:
ja powiększam piersi dotykiem dłoni. pierwsza wizyta tylko 50 zł. jeżeli po godzinnej sesji nic się nie powiększy to zwracam pieniądze.
u mnie tylko 40 z dojazdem (-;
0
Przeciez male jest piekne:))))
0
to fszystko wina tUska i PeŁo!!!!!!11one
0
prawdziwy polak napisał:
to fszystko wina tUska i PeŁo!!!!!!11one
Tak kobitce obecni komuniści mózg wyprali,że zamiast do muszelki wstrzykiwać,to zapodała sobie w cyce.
0
Najbardziej zabłysnął dyrektor.Nie wiem dyrektorze ,ze nas obowiązuje tajemnica służbowa.Ludzie przuchodza z bardzo różnymi dolegliwościami.
0
NORMALNIE DRAMAT... PO całości.
0
Bardziej do mózgu wstrzyknąć , bo tam brakuje !!!!
0
Ja mam najskuteczniejszą metodę na powiększenie biustu.Gwarancja 100%.Używam sprawdzonych metod i w pełni skutecznych.Zakres powiększania nieograniczony,nawet mogą oczy zasłaniać.Licencjonowana metoda:Gimp,Corel,Photoshop.
0
Jeszcze pocieranie papierem toaletowym ponoć pomaga, bo dupy to niektóre maja bardzo duże...
0
Najlepiej smarować spermą, efekt gwarantowany.
0
liczyłem na więcej rozumu w komentarzach a tu widzę tylko olej jadalny och forumki szanujcie rozumki
0
Czy ta kobieta była wyznawcą Rydzyka?
0
Dziewczyno, na co Ci to było? Zrozumiałabym gdybyś miała te kilkanaście lat, ale w tym wieku, powinnaś być już świadoma, że wielkość piersi nie ma znaczenia. Sama jestem "płaska jak deska" więc wiem co mówię. Kto Cię doprowadził do takiego stanu psychicznego?
0
100% gwarancji jeżeli taka chce mieć duże piersi to niech smaruje łojem albo gównem swoim a po tygodniu niech się pochwali wynikiem swoim.
0
:( napisał:
Dziewczyno, na co Ci to było? Zrozumiałabym gdybyś miała te kilkanaście lat, ale w tym wieku, powinnaś być już świadoma, że wielkość piersi nie ma znaczenia. Sama jestem "płaska jak deska" więc wiem co mówię. Kto Cię doprowadził do takiego stanu psychicznego?
Ja myslę,że to cała ta kultura masowa wpędza dziewczyny w kompleksy. Wszystkie filmy, pisma dla kobiet (i dla facetów też) Wieczna młodość, duże cycki, plus połączenie super kochanki i oddanej kury domowej. Kto temu sprosta?
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: