Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierasz się na studia medyczne? Ocena z matematyki będzie się liczyć przy rekrutacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Ludzie a to zwykłej matematyki w zwyklej klasie już nie uczą ?? To musi być KONIECZNIE o profilu biol-chem ?? Co tam nie mają lekcji matematyki W OGÓLE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie umie matmy to wybiera inny zawód proste, ja jak chciałem zostać informatykiem to po prostu robiłem wszystko aby nim zostać :). Mowa o nauce oczywiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie im łatwiej potem liczyć wypłaty i saldo na kontach... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek z tego roku, gdzie osoba miała z matury biologia i chemia ok. 130 pkt czyli bardzo mało i nigdzie nie dostałaby się na wydz. lekarski a tak dołożyła sobie punkty z matematyki i dostała się jakimś "cudem". Ale czy to będzie dobry lekarz ? Czy o takich studentów uczelnia będzie zabiegać, aby mieć mniej pracy przy rekrutacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ten pomysł,MATEMATYKA jest królową nauk i każdy musi ją znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jakoś te łapówki muszą umieć policzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lapowki to chyba ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas słyszy się o braku lekarzy, teraz znana jest przyczyna, zbyt wielu chętnych to więcej pracy przy rekrutacji a tego nikt nie lubi (przemęczać się) i zamiast zwiększyć liczbę miejsc lepiej ograniczyć dostęp może właśnie takiemu genialnemu przyszłemu dr Wilczurowi który akurat z matematyki nie jest geniuszem czy przynajmniej orłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym wszystkim, którzy mają kłopoty z matematyką, polecam korepetycje u europosłanki Łybackiej, byłej minister oświaty. Matematykę opanowała perfekcyjnie i uznała,   że jej nauka jest Polakom zbędna, wobec czego wycofała jej zdawanie na maturze i tak było przez ponad 20 lat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitni specjaliści z biologi i chemi się nie dostaną. Tylko super matematycy i fizycy-nas wyleczą hahahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...