Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz sobie koncert: Milano, Weekend, Stachursky, Vavamuffin

Utworzony przez AM, 18 maja 2013 r. o 09:56
no to impreza ============================================== StrefaKulturalnejJazdy.pl ============================================== ===>> Blog o kulturze polskich kierowców <<=== ==============================================
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Lublin nadleciało stado wron heheehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później sceny rozpaczy w autobusach, bo nikt w ZTM nie pomyśli, żeby podstawić więcej autobusów lub chociaż dać przegubowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FELIN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
A później sceny rozpaczy w autobusach, bo nikt w ZTM nie pomyśli, żeby podstawić więcej autobusów lub chociaż dać przegubowca...
nie zgodzę się, żadne sceny rozpaczy. widocznie nie byłaś/byłeś na felinie na koncercie. wczoraj bylam miło zaskoczona po koncercie na felinie było podstawione 15 autobusów może i wiecej. autobusy te odjeżdzały sukcesywnie gdy się zapełnił jeden podjezdzał następny. wszystkie autobusy to nowe solarisy przegubowe. dodatkowo wczoraj zauważylam także, że linie nocne też miały zwiekszone kursy. Ja akurat jechałam N3 spod miasteczka i ku ojemu zdziwnieniu przyjechały 2 autobusy N3 jednoczesnie aby sie wszyscy zmiescili. jak dla mnie ZTM spisal się na medal i byłam milo zaskoczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...