Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz z nami prezydenta Lublina

Utworzony przez otto, 12 października 2009 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Dlaczego wymienionych jest 9 osób??? Pomienięto Panią Sierakowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO NIE MA PANI SIERAKOWSKIEJ? BO WYGRA W CUGLACH I JUŻ NIE TRZEBA NA NIĄ GŁOSOWAĆ WSTEPNIE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę - oddałem głos na Bryłowskiego - i gdzie on się znalazł? Jest jakieś przekierowanie może na cwaniaka Fiołka lub Pruszona???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to, plebiscyt na cwaniaka sezonu? Tą ekipę już przerabialiśmy, dzięki tym rajcom Lublin cofnął się o kilka lat w stosunku do takich "metropolii" jak Białystok czy Rzeszów a byliśmy daleko przed nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "subiektywną" listę wyborczą oddaję swój obiektywny głos - Bojkot!!! To tyle na jakieś 499 dni przed kolejnymi wybiórami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z Lubelskich GAZET zamówiła sondaż tylko schowała go do szuflady bo nie był po myśli Lubelskiego Gwiazdora, 1024 Lublinian : Sierakowska 42 %, Kowalczyk 19, Wasilewski 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata temu oddałam głos na Wasilewskiego i na PO, teraz wiem że był to głos stracony. O ile zagłosuję na kandydata z PO to napewno oddam głos na Panią Izę. Czas na kobietę w ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO JEST...???? Czy już w Lublinie nie ma...??? innych kandydatów na Prezydenta......przecież to miasto potrzebuje natychmiast prawdziwej Władzy i dobrego gospodarza !!!! A CI kandydaci....to już historia, byli rządzili, nie powielajmy "plakatów"!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również głosowałem, jak sie okazało na nieudacznika Wasilewsiego. Wydawało sie ze po Pruszkowskim, każdy iny będzie lepszy. Niestety zawiodłem się. Cóż to miasto i tak ma juz 12 lat straconych, wiec gorzej nie będzie, a gorszego prezydenta chyba juz próżno szukać. Każdy inny będzie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko obywatelski bojkot wszelkich wyborów może przywrócić porządek i ład w tym kraju a tutaj widzę kolejna ekipa do lodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zanim zaczniemy wybierać nowego prezydenta to rozliczmy obecnego z jego obietnic (lista bardzo długa) i z tego co zrobił (lista bardzo krótka - NIC).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka społeczność, tacy kandydaci ! Żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel języka rosyjskiego na prezydenta. Super kandydaci bo super miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapet szoł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego lansujecie tych kandydatow to żenada ONI juz rządzą lublinem od 20 lat A JAK ?JAK ? WIDAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz usunięty przez moderatora/
Ostatnio edytowany 12 października 2009 r. o 13:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6FC78A napisał:
Chwileczkę - oddałem głos na Bryłowskiego - i gdzie on się znalazł? Jest jakieś przekierowanie może na cwaniaka Fiołka lub Pruszona???????
Niestety mamy problemy techniczne, przez które po oddaniu głosu, na liście nie widać niektórych nazwisk. Zapewniamy, że "kliknięcia" trafiają do kandydatów, na których się zagłosowało. Kolejność w sondzie wygląda tak: Kogo wybrałbyś na prezydenta Lublina? Adam Wasilewski Paweł Bryłowski Andrzej Pruszkowski Marian Kowalski Krzysztof Żuk Izabella Sierakowska Tadeusz Fijałka Piotr Kowalczyk Dariusz Piątek Zbigniew Wojciechowski pozdrawiam Łukasz Minkiewicz redakcja online Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]co oni zrobili dla mieszkańców i lublina aby mogli znów kandydować do czegokolwiek ???????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oliwia napisał:
3 lata temu oddałam głos na Wasilewskiego i na PO, teraz wiem że był to głos stracony. O ile zagłosuję na kandydata z PO to napewno oddam głos na Panią Izę. Czas na kobietę w ratuszu.
Dawniej bisnesmen obecnie instruktorka fitness Marianna Kowalska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...