Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaja jak berety! Najwyższy czas skończyć z tym, co jest teraz. Już przechodzą samych siebie w ośmieszaniu się. Trzeba dać szansę innym
PSL !!!!!  ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA O CHARKTERZE MAFIJNYM ;(
Ostatnio edytowany 21 października 2015 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja jak berety! Najwyższy czas skończyć z tym, co jest teraz. Już przechodzą samych siebie w ośmieszaniu się. Trzeba dać szansę innym, na przykład Kukizowi. Ja bym był za tym, żeby zaryzykować i postawić właśnie na niego i na jego ludzi. W Lublinie z jego komitetu chyba najlepiej prezentuje się J. Godlewski.
PSL !!!!!  ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA O CHARKTERZE MAFIJNYM ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego wszyscy czapki zdjeli oprócz jednego pana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od miejsca gdzie wszyscy stali w kierunku lu.do skrzyżowania Zelwerowicza i Wojtasa zabrraklo i kasy na kawalwek asfaltu ,tam nadal sa koleiny i nierownosci-widac na niektorych fotkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja Pikula i Urbaś się skompromitowali, nie wspomną już o " kandydatach" mam tylko nadzieję, że już byłych posłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qr.....a drogę ludziom zablokowali dla swojego widzimisię na jakiej podstawie prawnej moŻe KMP w Lublinie by się wypowiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda jełopów z sukienkowym na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie nowa sala gimnastyczna w szkole w Jakubowicach ??? Na przyszłe wybory ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oriętuje sie dobrze w przepisach ale wydaje mi sie że powinno być zezwolenie na zajecie pasa drogowego(kto do kogo sie zwraca i kto płaci). Jak tego nie ma to pisać mandaciki wszyscy blokujacy sa na zdieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja wyborcze zielonych, teraz to wszystkim się chwalą, ale w lubelskim to już taka specyficzna sytuacja, jeszcze jeden poseł aktywny tylko przed wyborami - powinien zaprosić do znakomicie ulokowanego w wiejskim klimacie przy drodze dwupasmowej swojego exklusive gospodarstwa agroturystycznego dofinansowanego z funduszy unijnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a; dzień dobry chciałbym dostać pracę na stanowisku kierowniczym w starostwie b; jakie ma pan kompetencje? a; należę do pslu a mój wujek jest posłem b; myślę, że znacząco pobił pan pozostałych kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie byłam tak zażenowana. Tak właśnie o nas dbają politycy, utrudniając życie dla własnego widzimisię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga to nie leci do Smolarza ? chłopina tyle sobie na koniec załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja by tego nie wymyślił ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Urbaś miałem do Pana do tej pory wielki szacunek jak i moja cała rodzina ale dzisjaj z tą bandą zrobił pan z siebie.....i tu niech pan wstawi sam jakiś epitet bo nie chcę się narażać na sprawę sądową,myślałem że jako wójt takiej gminy jak Niemce to reprezentuje pan sobą inną klase ale znów się rozczarowałem,przykro mi że oddaliśmy w ostatnich wyborach na pana głos,u mnie w rodzinie to już się nie powtórzy i myślę że w innych rodzinach z gminy też nie.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"chcieliśmy mieć pamiątkę" - no i za nasze pieniądze, majo, gumofilce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd żenada i hańba . Tak przedstawiłbym ten stan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pleban za friko? tak dla pamiątki? no kurna nie wierzę:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałem się że sztabowcy Jana Łopaty zaproponują mu tak nietrafioną promocję.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...