W dzisiejszym wydaniu DW opublikowano częściowe (w niektórych przypadkach kompletne), listy kandydatów do Sejmu i Senatu RP w tegorocznych Wyborach parlamentarnych. Nie ukrywam, że jestem mocno zażenowany niektórymi listami, głównie mam na myśli "moją listę"-SLD. Panie Jacku, ja i moje stowarzyszenie -do tej pory popieraliśmy Pańskie decyzje w różnych dziedzinach, no ale sądząc po dzisiejszej publikacji (mamy jeszcze tylko nadzieję, że kolejność publikowanych nazwisk nie jest tożsama z kolejnością na liście), czujemy się zawiedzeni i zdumieni. Wszyscy w młodych lewicowych środowiskach liczą na "odmłodzenie" Lewicy, zwłaszcza na ścianie wschodniej (bo już totalnie odchodzimy w niebyt), a tu masz: niespodzianka! Oprócz Pańskiego nazwiska (co zrozumiałe i popieramy), 2 "lokomotywy"- po 70-tce, z całym szacunkiem dla osób w podeszłym wieku! Ludzie! o co tu chodzi? Zarząd wojewódzki popiera 2 panie w wieku mocno-emerytalnym, zamiast postawić na młodych! Prawda staje się twierdzenie, że beton to beton! Żenada! Bo PSL-owi nie pomoże nawet Hetman - bez ziemi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz