Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DEMOKRACJA napisał:
Kaczyński wygrał w regionach najbardziej zacofanych, w dawnym Zaborze Rosyjskim i w Galicji.To o czymś świadczy.
I znów pycha i arogancja. A nie pomyślisz, ze tu nie do końca udało się zaborcom "wykorzenić" ducha niepodlegości i patriotyzmu? Dlaczego uważasz się za bardziej "oświeconego"? Kto dał Ci prawo do pogardzania innymi ludźmi? Gdzie ta "europejska" tolerancja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mądre miasto? przecież tam rządzi komuna, ale taka różnica w głowach mówi, za to w powiecie Chełm ludziska zaczynją myśleć. " Tak mądre miasto. A mówienie, że tam rządzi "komuna" stawią Cię na pozycji człowieka o ugruntowanym schematycznym myśleniu. Chociaż słowo "myślenie" jest tu nadużyciem. Człowiek myślący, potrafi zmienić swoje poglądy, dostrzega różnice, wyciąga wnioski, a nie trzyma się uparcie jednej wizji świata. Mówienie o "komunie" 20 lat po upadku PRLu to schemat myślowy, który przepraszam, ale już za długo jest 'tłuczony' przez wyznawców JarKacza. Mówię wyznawców, bo mam wrażenie, że kandydaci mają wyborców, którzy wybierają wg swojej woli, natomiast JarKacz ma wyznawców. Często ślepo mu ufających bez żadnej refleksji. Przepraszam, ale taki mam odczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ery napisał:
Przepraszam, ale to źle świadczy o jakości Pani wykształcenia. Zupełnie rozumiem dlaczego ludzie niewykształceni głosują na JarKacza, ale od ludzi z wyższym wykształceniem powinno się wymagać znacznie więcej. Polityka JarKacza wyraźnie apeluje do ludzi niewykształconych, bojących się świata, ksenofobicznych, histerycznie broniących swoich wartości, które rzekomo mają zginąć w zmieniającym się świecie. Jeśli to przekonuje Panią to bardzo to jest przykre, bo człowiek wykształcony powinien posiadać pewną umiejętność dostrzegania manipulacji i fałszu.
Dlaczego cytujesz tylko część mojej wypowiedzi? To jest waśnie manipulacja. Widzę ją. Kto dał Ci prawo do "segregacji' ludzi na lepszych i gorszych? Widzę arogancję i brak tolerancj. A więc fałsz w czystym wydaniu, bo przeciez "Europa nowoczesna to Europa tolerancyjna'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie... Do takich wynikow w regionie zdazylismy sie przyzwyczaic. Ale tym razem nawet w Lublinie wygrala ciemnota. Jak mozna byc az tak glupim? Wstyd na cala Polske. "Czemus biedny? - Bos glupi !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda jesteśmy zacofani i gospodarczo i mentalnie.Ten problem tkwi w naszych głowach i to wymaga długiej pracy nad sobą.Większośc naszych dzieci wychowujemy tak ,że mogą pracować tylko dla niemca,anglika itp jako tania siła robocza bo sami nie potrafią myśleć.Ludzie typu Tusk,Komorowski są dla nas zainteligentni my na wschodzie wolimy Kaczyńskiego,Leppera,Tymińskiego i innych nawiedzonych wierząc naiwnie co to oni nie zrobia jak im damy koryto.Smutne to,że życ mi wypadło wsród takiej społeczności i prostackiego kleru co tym steruje.Kaczyński wczoraj powiedział ,że oczekuje całkowitego zwycięstwa jak Adolf w 1939 r.a czym to może się skończyć przestrzegam,tam kler też popierał Adolfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wynik taki dobrobyt. Ciemny naród kupił to co chcieli................. Oj bedzie w d... bity dalej. Pewnie to lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wyborców Kaczyńskiego , których znam to ludzie nie uznający realiów , nie przyjmujący żadnych argumentów , z minimalną świadomością obecnej sytuacji naszego kraju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy głosuje na kogo chce, to są wybory demokratyczne, i nie ma co nawzajem obczerniać kandydatów, bo dla każdego dany kandydat coś wnosi, skoro decyduje się na niego głosować. Ja głosowałam za Panem Kaczyńskim, ponieważ czytałam jego program wyborczy, obserwowałam jego osobę i wydawała mi się być najlepsza spośród wszystkich kandydatów . To był mój wybór, każdy może mieć inny. Nie rozumiem tylko obczerniania wschodniej Polski.. to już świadczy o tym jakie kto ma wykształcenie skoro tak wypisuje z zachodu.. inteligencja świadczy sama o sobie. To tyle ode mnie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnezzzz napisał:
A lepiej Ci się będzie żyło, jak za byle jaką wizytkę w szpitalu będziesz musiał/a wywalić 5 stóweczek? A może chcesz płacić za studia ? A może wolisz tyrać w żydowskim albo niemieckim zakładzie pracy ? A może chcesz patrzeć jak Twój tatuś pracuje do 70 roku życia ? ( o ile w o ogóle dożyje -średnia życia M w Polsce to 70,6 ). Ludzie czy wy nie widzicie ze PO to banda złodziei? Czego Drzewieckiemu płacą za 3 miesiące siedzenia w swojej posesji na Florydzie normalną, poselską pensję z naszych podatniczych pieniędzy?! Zrozumcie, że to banda kolesiów, która cieszy się z Waszej naiwności i głupoty! Chcą Wam nawet zabrać studia, żebyście byli po prostu pierdołami !! Bo takimi Wami, łatwo będzie rządzić!! Każą wam tyrać do 70 roku życia, bo wiedzą że dłużej nie pożyjecie (a nawet może nie dożyjecie) i Wasze składki emerytalne (setki tysięcy zł/ jeden obywatel) idą dla państwa! Nie dajcie się oszukać
To przyład myślenia człowieka sowieckiego o prymitywnym wręcz rozumieniu rzeczywistości.Takimi ludzmi Lenin i Dzierzyński zrobili rewolucje i takimi ludzmi Kaczyńscy doszli do koryta.Szczęscie,że opatrznośc jednym się zajeła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla mnie ludzie we wschodniej Polsce są bardziej uduchowieni, widzący lepiej rzeczywistość, nie zaślepieni zachodnim liberalizmem, mający świadomość co oznacza wolność, o którj nauczał Jan Paweł II. Mnie lepiej żyje sie na tych terenach niż na zachodzie. Dobra materialne -to nie wszystko.
Głosowanie na Kaczyńskiego nazywasz świadomością rozumienia słowa wolność w świetle nauki JPII?? Polityka tego pana zaprzecza wolności. No chyba, że na siłę wrzucenie krzyży do szkół, czy przymusowa nauka religii w szkołach (wliczanie do średniej) to jest wolność. Sorry, ale dla mnie to nie jest wolność. Wolność nawet w rozumieniu nauki JPII to możliwość wyboru, a nie zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek. Podstawowym wyznacznikiem religii chrześcijańskiej jest ta wolność, ale rządy PiSu pokazały, że jest inaczej. Wschód i to bardzo jest też zaślepiony liberalizmem. Przecież nie żyjecie tam uniesieniami duchowymi, ale chcecie tak samo dobrych dróg, fabryk, pracy. Czytam ciągłe narzekania o drogach. Główną rozrywką przecież i tak jest grill i piwko. Gdzie ta duchowość?? Nie przesadzaj. To frazes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciętna Polka napisał:
Mam wyższe wykształcenie -głosowałama na J. Kaczyńskiego. Ludzi z wykształceniem podstawowym i niższym - szanuję. Nie lubię pychy i arogancji.
JEŻELI SĄ DLA CIEBIE LUDZIE Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM I NIŻSZYM TO JUŻ WIDZIMY JAK TY MASZ WYŻSZE... ALBO MOŻE MASZ, CO JEST EFEKTEM DARMOWYCH STUDIÓW Z RESZTĄ. POLSKĄ B "RZUNDZIŁ" PIS I STAŁA SIĘ JUŻ POLSKĄ C. ALE TO NIC - KIEDYŚ TO TO POWYMIERA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Większość wyborców Kaczyńskiego , których znam to ludzie nie uznający realiów , nie przyjmujący żadnych argumentów , z minimalną świadomością obecnej sytuacji naszego kraju .
Oczywiście, w Twoim mniemaniu Ty jesteś najbardziej "oświecony". Współczuję Twoim znajomym.Pewnie nimi pogardzasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nieuświadomionych... Komorowski był komunistą, więc nie wypisujcie głupot skoro nie macie pojęcia o swoich kandydatach. Poczytajcie autobiografie to będziecie się mądrzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyty napisał:
Polska zachodnia nie boi się straszenia polityką PO. Na wschodzie to straszenie o żydowskich fabrykach jakoś do ludzi trafia. Niestety rośnie podział kraju na dwie części - niestety Polski rozwiniętej i Polski zacofanej. To smutne, że tak dużo różnic w jednym kraju. Ale patrzę, że jest jedno miłe miasto na wschodzie Chełm: 2. Jarosław KACZYŃSKI 37.01 proc. 3. Bronisław KOMOROWSKI 39.31 proc.
Z tą Polską wschodnią i zachodnią to jest tak, jak rozmawiały ze sobą dwie babcie. Jedna, ta z Polski wschodniej wspomina jak przynosiła jedzenie do lasu dla partyzantów. Na co ta z Polski zachodniej odpowiada, że również przynosła jedzenie partyzantom - tym z wroną na czapkach. Zawsze można być złośliwym. Tylko co z tego wynika? Żadne takie podziały na Polskę wschodnią i Polskę zachodnią do niczego dobrego nie prowadzą. Ludzie głosują tak jak czują. A że niektórzy czują się Polakami, a drugim tak jakby mniej na tym zależy , to nic nowego, mają prawo - ponoć jest demokracja. Tylko czy demokracji winna być tak postrzegana? Proszę dobrze przyjrzeć się jak do narodowych interesów podchodzą Niemcy, czy tzw. "górale ze Wzgórz Golan". Za taki wpis jak twój, byłbyś tam na mocnym cenzurowanym. Chcesz być służącym, twoja rzecz, ale napiętnować tych , którzy tego niechcą, to zwykła bezczelność (delikatnie to ujmując). A twój osąd dzielący Poskę jest karygodny, a ty sam godny kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELLA napisał:
JEŻELI SĄ DLA CIEBIE LUDZIE Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM I NIŻSZYM TO JUŻ WIDZIMY JAK TY MASZ WYŻSZE... ALBO MOŻE MASZ, CO JEST EFEKTEM DARMOWYCH STUDIÓW Z RESZTĄ. POLSKĄ B "RZUNDZIŁ" PIS I STAŁA SIĘ JUŻ POLSKĄ C. ALE TO NIC - KIEDYŚ TO TO POWYMIERA!!
Czyżby aż taka pogarda dla "inności"? PYCHA, BRAK TOLERANCJI,AROGANCJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORY PREZYDENCKIE TO NIE KONDOLENCJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli, że im bardziej ludzie znają Palikota i Komora tam najmniej na nich glosują - Powiat Biłgorajski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje tym, ludziom, którzy dali sobie wmówić, że każdy mądry i inteligentny głosuje na PO. Każdy głosuje zgodnie ze swoimi poglądami. Ja w drugiej turze zagłosuję na Jarosława, bo mam dość manipulacji i chcę wybrać mniejsze zło. Człowieka, który ma jaja i potrafi powiedzieć NIE, czy STOP a nie potakującego wszystkim człowieka miłości Bronisława. Na szczęście nie mam telewizora, nie słucham radia Maryja i zacząłem myśleć, polecam to wszystkim, bez względu na opcję polityczną, albo oglądajcie najpierw "fakty" a później "wiadomości" to zobaczycie jak jesteście manipulowani i przez jednych i przez drugich. Obudźcie się ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wyksztalcenia politykow Jarosław Kaczyński - doktor nauk prawnych Bronisław Komorowski - zaledwie mgr historii No więc nie gadajcie o wykształceniu ludzi głosujących , ja tak samo moge porównać wykształcenie kandydatów. Ps co do Wschodu... Komorowski pochodzi z terenów obecnej Litwy.. To tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps co do Wschodu... Komorowski pochodzi z terenów obecnej Litwy..
Tak samo jak marszałek Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...