Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja w pierwszej turze głosowałam na Jarosława Kaczyńskiego i w drugiej też będę głosowała na niego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MI ŻE MIESZKAM NA WSCHODZIE, CIEMNOGRÓD I MOCHERYZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczcie swojego kandydata "prawdziwego" patrioty katolika i Polaka słów hymnu polskiego ! Założę się, że jakby mu kazali wymienić 10 przykazań to już na drugim by zamilkł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się że w Lublinie nie ma ani przemysłu ani dróg jak tutaj popiera sie takiego mohera.Miejcie pretensje do siebie ,zamiast pójśc na wybory grzaliście d...y w fotelach.Ciemnogród!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej Palikota mniej PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sperdalaj na światły zachód.
Gość napisał:
WSTYD MI ŻE MIESZKAM NA WSCHODZIE, CIEMNOGRÓD I MOCHERYZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się założe, że twój kandydat towariszcz komorowskij przy goleniu śpiewa międzynarodówkę.
ana napisał:
Nauczcie swojego kandydata "prawdziwego" patrioty katolika i Polaka słów hymnu polskiego ! Założę się, że jakby mu kazali wymienić 10 przykazań to już na drugim by zamilkł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diagnoza: schizofrenia. Recipe: nie wychodź z kopalni do 6-tego lipca.
gornik__ napisał:
Więcej Palikota mniej PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok i przerażenie. Cały wschód KWAcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnezzzz napisał:
A lepiej Ci się będzie żyło, jak za byle jaką wizytkę w szpitalu będziesz musiał/a wywalić 5 stóweczek? A może chcesz płacić za studia ? A może wolisz tyrać w żydowskim albo niemieckim zakładzie pracy ? A może chcesz patrzeć jak Twój tatuś pracuje do 70 roku życia ? ( o ile w o ogóle dożyje -średnia życia M w Polsce to 70,6 ). Ludzie czy wy nie widzicie ze PO to banda złodziei? Czego Drzewieckiemu płacą za 3 miesiące siedzenia w swojej posesji na Florydzie normalną, poselską pensję z naszych podatniczych pieniędzy?! Zrozumcie, że to banda kolesiów, która cieszy się z Waszej naiwności i głupoty! Chcą Wam nawet zabrać studia, żebyście byli po prostu pierdołami !! Bo takimi Wami, łatwo będzie rządzić!! Każą wam tyrać do 70 roku życia, bo wiedzą że dłużej nie pożyjecie (a nawet może nie dożyjecie) i Wasze składki emerytalne (setki tysięcy zł/ jeden obywatel) idą dla państwa! Nie dajcie się oszukać
no tak....czary mary hokus pokus......na szczęście większośc ludzi ma swój rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yo napisał:
kiedy rządy sprawował jego brat nic się nie zmieniło....nie rozumiem niby dlaczego teraz miałoby być inaczej... a co do płatnej służby zdrowia nie mam nic przeciwko- płacę za Zus i nie korzystam, bo moja kasa idzie na nieroby co tylko zasiłki biorą i narzekają, studia też mogą być płatne, dzięki temu zmniejszy nam się procent pseudo studentów, a student znowu stanie się szanowanym człowiekiem, który posiada wiedzę, ponieważ będą studiowali tylko Ci którym na tym zależy a nie wszyscy, bo za darmo.... też mogłabym powiedzieć nie dajcei się oszukać....ale po co ??? wierzę, że młodzi Polacy to nowe pokolenie ludzi, którzy widzą perspektywy i w drugiej turze pójdą do urn, a oddany głos nie sprwi, że znowu zanjdziemy się w roku 2005....
JESTEŚ deb***EM PO ZAWODÓWCE, KTÓRY WIDZI TYLKO SWOJĄ D*PE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yo napisał:
kiedy rządy sprawował jego brat nic się nie zmieniło....nie rozumiem niby dlaczego teraz miałoby być inaczej... a co do płatnej służby zdrowia nie mam nic przeciwko- płacę za Zus i nie korzystam, bo moja kasa idzie na nieroby co tylko zasiłki biorą i narzekają, studia też mogą być płatne, dzięki temu zmniejszy nam się procent pseudo studentów, a student znowu stanie się szanowanym człowiekiem, który posiada wiedzę, ponieważ będą studiowali tylko Ci którym na tym zależy a nie wszyscy, bo za darmo.... też mogłabym powiedzieć nie dajcei się oszukać....ale po co ??? wierzę, że młodzi Polacy to nowe pokolenie ludzi, którzy widzą perspektywy i w drugiej turze pójdą do urn, a oddany głos nie sprwi, że znowu zanjdziemy się w roku 2005....
a głosując na wąsatego gajowego będziesz nadal płacił na nierobów i dodatkowo za leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSTYD MI ŻE MIESZKAM NA WSCHODZIE, CIEMNOGRÓD I MOCHERYZM
to się przeprowadź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DS napisał:
Nie dziwie się że w Lublinie nie ma ani przemysłu ani dróg jak tutaj popiera sie takiego mohera.Miejcie pretensje do siebie ,zamiast pójśc na wybory grzaliście d...y w fotelach.Ciemnogród!!!!!!
przemysł i drpgi to nie jest sprawa prezydenta tylko lokalnych władz. Wybory już tuż, tuż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mix napisał:
....i dlatego tak nam się tu "dobrze" żyje......
bo dlatego ze tak nam się tu dobrze żyje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
to się przeprowadź
....
Ostatnio edytowany 21 czerwca 2010 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie upatruje tego w kategoriach iż jesteśmy ciemnogrodem. Wręcz odwrotnie - uważam tereny wschodnie i środkowe za prawdziwą, solidarną i patriotyczną Polskę. Pierwszy raz głosowałem w jakichkolwiek wyborach i jestem dumny że wybrałem Jarosława Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DS napisał:
Nie dziwie się że jak tutaj popiera sie takiego mohera.Miejcie pretensje do siebie ,zamiast pójśc na wybory grzaliście d...y w fotelach.Ciemnogród!!!!!!
popiera sie Kaczyńskiebo bo "....w Lublinie nie ma ani przemysłu ani dróg..." jak ładnie to ująłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota ateista napisał:
A ja się założe, że twój kandydat towariszcz komorowskij przy goleniu śpiewa międzynarodówkę.
Napisz jeszcze jak to jest, że w czasach stalinizmu żołnierz AK dostaje mieszkanie na Żoliborzu, jego dzieci grają główne role w filmie tej znienawidzonej władzy gdy inne dzieci opłakują zakatowanych ojców lub odwiedzają ich w PRL owskich więzieniach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wschód za PiSuarem.... wstyd ale co poradzić, potrzeba wymiany pokoleniowej aby było trochę lepiej. Jak pisali moim przedmówcy nie ma co się dziwić że nasz region jest w ciemnej d... a wszystko przez ten moher. Na szczęście większość głosów Napieralskiego przejdzie na kandydata PO i wtedy nawet w Lublinie jest szansa wygranej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...