Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MOŻECIE MNIE GDZIEŚ POCAŁOWAĆ JA TYLE JEŻDŻĘ BEZ PRAWA JAZDY ŻE SZKODA GADAĆ ILE JA JUŻ RAZY DROGĘ WIDZIAŁEM BEZ PRAWA JAZDY I NIKT MNIE JESZCZE NIE ZŁAPAŁ NA WASZE NOWE PRZEPISY TO JA GWIZDAM TAK NIE MA SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ BO POLICJI NA DRODZE PRAWIE NIE MA WCALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK NOWE PRZEPISY TO BĘDĄ DOBRE PRZYMUSZAJĄCE ZDAWANIA TRUDNYCH ZŁODZIEJSKICH EGZAMINÓW NIE DO ZDANIA TERAZ TO KAŻY BY SOBIE KUPIŁ SAMOCHÓD I JEZDZIŁ BEZ PRAWKA LUDZIE BĘDĄ DALEJ JEZDZIĆ BEZ PRAWKA DWA LATA WIĘZIENIA TO KAŻDY OSIEDZI I DALEJ POJEDZIE BEZ PRAWKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminałów braknie,jak BUL-Komorowski wygra, to zaraz za tymi przepisami,tak restrykcyjnymi musi setki,tysiące kryminałów stawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminałów braknie,jak BUL-Komorowski wygra, to zaraz za tymi przepisami,tak restrykcyjnymi musi setki,tysiące kryminałów stawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...