Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że w ramach dobrosąsiedzkiego obyczaju owa wspólnota będzie od dzisiaj wszystkie swoje decyzje przestrzenne konsultować z nowym sąsiadem, a nowy sąsiad będzie mógł decydować, w którym miejscu wspólnota będzie mogła posadzić/wyciąć drzewa, postawić małą architekturę, itp? To logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ch... wciskasz politykę tam gdzie nie ma z nią żadnego związku? Z artykułu wynika, że właściciel działki uzyskał zezwolenie na wycinkę czyli jeszcze przez zmianą przepisów i Lex Szyszko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa przeszkadzały rozwojowi, jak mawił pan Żuk. Dzięki PO i PiS niedlugo w miastach nie będzie można wyjść na ulicę bez maski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Komuchy z Partii Razem skonfiskują obywatelom 75% samochodów i naprawią nieszczęście wyrządzone przez PiS i PO. Plus darmowa aborcja w każdej biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po  co ten płacz. Trzeba interesować się rozwojem miasta, dzielnicy w której sę mieszka. Projekt planu przestrzennego zawsze jest wykładany do publicznej oceny i to 3 razy. Jak był projekt ćprzewidujący usługi to wiadomo też było że drzewa mogą a nawet będą musiały być wycięte, to trzeba było zaproponowć coś alternatywnego. A najlepiej było wykupić te tereny i wykonać nasadzenia ochronne dla osiedla od strony Al. Spółdzielczości Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę się złożyć i wykupić ten teren. Wtedy Szanowne Państwo będziecie do woli chodzić ze swoimi zwierzątkami i oddawać potrzeby fizjologiczne. Myślę, że komuna już upadła. A może ktoś z tych niezadowolonych udostępni swój balkon dla kozy mojego przyjaciela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne w Lublinie. Przykład idzie z Góry. Miasto wyłysiało jak i owa góra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mieszkańcą były bardzo potrzebne te drzewa to trzeba było zainteresować się i kupić sobie tą działkę. Na wsi jak zależy na jakimś kawałku to kupuje się od sąsiada a ludzie z miasta są przekonani że wszystko im się należy.  Chłop zainwestował kiedyś i ma i skoro spełnia warunki zagospodarowania przestrzennego to dlaczego ma mu się ktoś wtrącać .... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy sobie szczerze, drzew to tam było kilka a reszta to samosiejki które powinny być dawno wycięte. Wreszcie ta część miasta będzie miała ład i skład. A o liczbę nowych nasadzeń można się nie martwić gdyż zawsze są takie czynione przy takich inwestycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy budowie Al. Spółdzielczości Pracy a dokonano nasadzeń w ramach inwestycji drogowej. Po kilku latach kiedy owe drzewa przyjęły się i zaczęły przerastac wycięto je bez dwóch zdań. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel ma komplet pozwoleń, decyzja jest prawomocna. Więc PRECZ OD WŁASNOŚCI PRYWATNEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy sobie jasno - miejsce drzew i zieleni miejskiej jest albo na obszarach zwartych (zaplanowane i urządzone parki i skwery) albo na gruntach miejskich i Skarbu Państwa w pasach drogowych jako zieleń izolacyjna. Robienie sensacji z tego że ktoś wycina drzewa na prywatnej działce przeznaczonej w MPZP na cele inwestycyjne to jak robienie sensacji z tego, że krowa przeszła przez ulicę. Przecież każda działka przewidziana w MPZP prędzej czy później musi zostać wykarczowana i zainwestowana. To mieszkańcy przez 15 lat nie wiedzieli co mają z oknem? Nie umieją planu czytać czy niepiśmienni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To życzę Tobie mądralo żeby Ci przed nosem wszystko zabetonowali i wycieli w pien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pseudo inwestycja nie przyniesie nikomu szczęścia a z pewnością inwestorzynie.......z przyrodą się nie igra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski architekt zieleni = Miejski rzeznik przyrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znów Szyszko przebywał w Lublinie, że POgibło tyle drzew ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe Jeżeli mi wybetonują przed oknem to proszę bardzo. Nie jestem oszołomem, znam prawo i pamiętam, że nie wszystko kręci się dookoła mnie. A jak będę chciał mieć drzewo za oknem (czyli zasłonięte światło i robale) to niech mi moja własna spółdzielnia drzewa posadzi. Jak się przeznaczenie działki w planie nie podoba to trzeba było protestować 15 lat temu. Właściciel niepotrzebnie trzymał te drzewa pieniaczom, jakby wyciął 15 lat temu i zasiał trawkę to by miał święty spokój. Z polactwem po prostu nie da się po dobroci, bo na głowę wejdą i będą wyć że się im należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, co to za pretensje?! Lubelskie to ostoja prawicowców. Głosowaliście na PiS (i Szyszkę) to teraz macie. Nie żal mi was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kompletny brak poszanowania dla przyrody i niewyobrazalna chciwosc jest dowodem na jak niskimi poziomie rozwoju jest polskie spoleczenstwo.
Przepraszam bardzo, ale tego typu komentarz jest brakiem poszanowania dla pracy ludzkiej. Ktoś (za ciężkie pieniądze) nabył nieruchomość, przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego na tego typu inwestycję, uzyskał wszelkie decyzje i pozwolenia, dopełnił formalności i rozpoczyna proces inwestycyjny. Czy on wycinał puszczę białowieską albo buczynę Bieszczadzką  - nie. Wyciął swoje drzewa na swojej działce. Kupując mieszkanie nie kupujesz widoku z okna, nie chcesz bloku obok, wyłóż kilka milionów i kup działkę, zrób na niej ogólnodostępny park, dbaj o niego, płać podatek od nieruchomości - w imię poszanowania przyrody i na szczęście sąsiadów. No cóż, ale przecież optyka diametralnie zmienia się w zależności od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedo działka, jego sprawa bedzie więcej drzew i dobrze;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...