Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wylot Łątki do USA zbada prokuratura na prośbę Pitery

Utworzony przez czytelnik, 31 marca 2009 o 02:56 Powrót do artykułu
Pitera znowu zabiera sie za szukanie dorszy, przepraszam tym razem to beda karpie albo jeszcze hamburgery w nowojorskim mcdonaldzie. I to za ktore zaplacila firma organizujaca wyjazd a nie miasto wiec i nie podatnik. Wiec afera mega, powinni to jeszcze napisac w w jednej z europejskich gazet bo afera nie lada... Brawo tak dalej julia, jest to sprawa akurat wagi jakiej tylko ty mozesz sie podjac bo wszystkie inne przerastaja twoje dorszowe mozliwosci za 8 zl...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś istniała kategoria ludzi honoru. Cóż, kiedyś to i glina była lepsza!
0
Po kiego grzyba się pcha niemerytoryczny chłopek roztropek na "szkolenie" informatyczne. Miej honor człeniu!
0
Czy takiej polityki chcemy u nas w Lublinie i na Lubelszczyźnie? Pogonić kocmołuchów!!! Bedą ściemniać i udowadniać - powinni tak prowadzić swoje urzędowe i polityczne zycie aby byc zdala od prokuratury i raczej swiecic przykladem a tu co. Zarzut na zarzucie. Ze wszystkich tlumaczy sie ze wszystko jest ok. Ja Panu powiem - NIE JEST OK. Normalny obywatel tego miasta nie ma żadnych zarzutów i żyje w biedzie ale zgodnie z prawem. Proszę więc nie zrównywać nas normalnych obywateli do siebie.... ŻENAD
0
ale faajniee mieć SPONSORA!!! Łątka jakiś ty brzydal-ja bym ci nic nie zasponsoroWAŁ
0
ziomek napisał:
ale faajniee mieć SPONSORA!!! Łątka jakiś ty brzydal-ja bym ci nic nie zasponsoroWAŁ
Ważne, że Januszowi się podoba!
0
NIECH SIĘ TA PITERA NIE OŚMIESZA,WYBORY SIĘ ZBLIŻAJĄ WIĘC UDAJE ŻE COŚ ROBI ,NIECH SIĘ ZAJMIE SWOIM KOLESIEM Z PARTII BURMISTRZEM KRAŚNIKA ,ŚMIESZNA KOBITA
0
Scenariusz będzie prosty prokuratorzy wszczną śledztwo , następnie przeniosą do Radomia , który wszystko tradycyjnie umorzy.
0
ziomek napisał:
Panie Łątka, musieliście dawać za oceanem porządnie w rurę, oczy masz do tej pory podsiniałe, chyba od whisky, bo raczej nie od kefiru. A pozatym masz niezdrową cerę i powinieneś udać się jak najszybciej do dermatologa a nie za ocean.
0
guest napisał:
Panie Łątka, musieliście dawać za oceanem porządnie w rurę, oczy masz do tej pory podsiniałe, chyba od whisky, bo raczej nie od kefiru. A pozatym masz niezdrową cerę i powinieneś udać się jak najszybciej do dermatologa a nie za ocean.
Jeśli chodzi dermatologa to anu Łatce polecam szczególnie gabinet Marii Nowińskiej. To bardzo dobry lekarz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: