Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Komorowski i PO . Kopacz , jej senatorowie i Komorowski i cała PO powinni teraz zrobić zrzutę 100 milionów i wpłacić te pieniążki do budżetu albo odliczyć nam je od podatków. Zabawa we władzę już się kończy i trzeba patrzeć tym oszustom na łapska bo w desperacji kradną i kręcą na całego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawko kukiz! tak chcieliście towarzysze referendum, a pis domaga się jeszcze drugiego niech robią za swoje pieniążki
0
Odpowiedzi były przewidywalne. Tylko co by wynikło z nich, gdyby referendum było wiążące? Jeszcze większe bagno! Ten, kto był świadomy konsekwencji nie poszedł głosować.
0
Droga redakcji. Proszę o skorygowanie następującego wpisu: "Za wprowadzeniem JOW-ów zagłosowało 79.30 proc. uprawnionych.". Nie jest to prawdą. Skoro z uprawnionych osób mniej niż 10% poszło do głosowania. Pozdrawiam. Recenzent.
0
bo gdybyście ruszyli d..y i poszli zagłosować to by nie były zmarnowane pieniądze i nie mówić mi że pytania bez sensu bo jak się nie wie na co głosować to się zaznacza dwa x i się oddaje nieważny głos ale frekwęcja by była bo to jest najważniejsze a tak pokazaliśće putinowi i innym merkelom że macie w de Polskę i kompletnie jest wam wszystko jedno ,tylko nażreć się nachlać i leżeć przed tv, to jest dla was najważniejsze 
0
https://www.youtube.com/watch?v=4_jdGII4xpQ
0
Cząstkowe referendum
0
Ciekaw jestem jaka frekwencja była w gminie Chrzanów i Godziszów. Przypomnę że w wyborach prezydenckich gdzie w większości głosowali na Dudę była frekwencja Chrzanów - 66.69 % i Godziszów - 71,2 %. Ciekaw jestem czy elektorat PiS poszedł i tym razem takim tłumem na głosowanie. Pewnie 4 liter się nie chciało ruszyć.
0
To wina PIS-u - hahahahaaaa
0
Tego co wymyślił te durne referendum i naraził państwo na ponad 100 milinów niepotrzebnych kosztów postawić pod murem jak Czauszescu lub wsadzić do mamra na wiele, wiele lat!.
0
"Za rozstrzyganiem wątpliwości podatkowych na rzecz podatnika było 94.02 proc. wyborców."   ... już ja widzę jak Urząd Skarbowy przy analizie papierów będzie się sugerował (przy wydawaniu decyzji w danej sprawie) wynikami referendum (gdyby nawet referendum było ważne). Parodia. US wyda wyrok taki jaki będzie chciał i szlus.
0
Platworma przesrala 100 baniek. Zabrac 100 milionow z konta platormy. Bronislaw oddaj nasze 100 milionow!
0
brawko kukiz! tak chcieliście towarzysze referendum, a pis domaga się jeszcze drugiego niech robią za swoje pieniążki
O wydaniu 100 mln. PLN na tę szopkę zadecydowali chyba doradcy Komorowskiego (i on sam), którzy to referendum wymyślili następnego dnia po przegranej przez niego pierwszej turze wyborów prezydenckich.  ;)
0
Ni martwo siem . Noród prosty posłuchom swych plebonów i pójdzim do tzw. wyborów w poździrniku !!! Łot 2 tys. lot to wychodzi i bydzie wychodzić łoż du skuńczenia świata !!!
0
Droga redakcji. Proszę o skorygowanie następującego wpisu: "Za wprowadzeniem JOW-ów zagłosowało 79.30 proc. uprawnionych.". Nie jest to prawdą. Skoro z uprawnionych osób mniej niż 10% poszło do głosowania. Pozdrawiam. Recenzent.
Masz zupełną rację , ale tzw. dziennikarze jadą na czyimś pasku !!! Zrozum to i nam wybacz !!!
0
Co kretyńska szopka za 100 mln? Bredzisława powinno się oddać pod sąd żeby oddał 100 baniek.
0
Byłem za Komorowskim, ale decyzja o ogłoszeniu referendum to była kompletna pomyłka od samego początku i przez to były prezydent stracił w moich oczach.
0
Gdyby plebany zachęcały , tak jak przed wyborami, to frekwencja byłaby w okolicach 52 %. Stawiam retoryczne pytanie -w takim układzie kto rządzi gawiedzią ?
0
Chce rządzić Biedroń tudzież inne sbeki ale ja się nie zgadzam.  
0
Masz absolutną rację. Kościół trzyma z PiSem. A PiS wiadomo że był niechętny temu referendum tak więc nawet pewnie księża nie poruszali tematu na mszy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: