Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Al. Racławickich (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez czytacz, 9 marca 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
ale bełkot informacyjny - chyba rekord w dezinformacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Renówki"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie kobicina sie zestresowała z renówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne. Burak w Golfie z Lubartowa. Pewnie się lansował na nowych alumach jeżdżąc po Racławickich tam i z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był TROJLEJBUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten dres w żółtym kierował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burakiem to może ty jesteś chłopaczku jak sie nie znasz to siedz w tej swojej norce i zamknij d***. Jak byś chciał wiedzieć to jest Golf R32 i nigdy nie będzie cię na niego stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że kierowca golfa jest z Lubartowa? Tamten kierowca mu wyjechał, i to nie jest jego wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody kierowca z VW ścigał się z innym samochodem-można to zobaczyć na monitoringu Miasta!!! Szedłem Racławickimi i wszystko widziałem.Powinnimu zabrać prawo jazdy ,bo jest zagrozeniem dla siebie i innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Młody kierowca z VW ścigał się z innym samochodem-można to zobaczyć na monitoringu Miasta!!! Szedłem Racławickimi i wszystko widziałem.Powinnimu zabrać prawo jazdy ,bo jest zagrozeniem dla siebie i innych!!!
Marian, podkuj zelówki w sandałach, bo jutro znów z buta podbić kartę na zakładzie. Budżetówkowa, biedna mamejo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fafik napisał:
burakiem to może ty jesteś chłopaczku jak sie nie znasz to siedz w tej swojej norce i zamknij d***. Jak byś chciał wiedzieć to jest Golf R32 i nigdy nie będzie cię na niego stać
Kolego fafik. Silnik R32 występował w Golfie IV i V. Ten na zdjęciu to Golf VI i jego oznaczenie to R20. Dla prostszego zrozumienia R32 - silnik 3,2 litra; R20 - silnik 2,0 litry. A po więcej informacji odsyłam tutaj : Golf IV oraz Golf V i jeszcze tutaj: Golf VI Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLB i wszystko na temat. Nawet LCH i LJA są mniej niebezpieczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem młody kierowca + 270 HP i mamy wypadek. Przed samymi światłami, z resztą na zdjęciu widać jak daleko już była Laguna po wyjeździe z bocznej ulicy. Moim zdaniem wina tego z Golfa za niedostosowanie prędkości. Mistrz prostej, hamować nie potrafi i uniknąć zderzenia. Śpieszyło się żeby zdążyć na zielonym w Lipową a tu ciarabach. ALE URWAŁ, A MÓGŁ CHŁOPINA JEŹDZIĆ! TATA BĘDZIE KRZYCZAŁ SYNKOWI TAKI PREZENT... Ż E N U A ! Przez jednostkę cierpi wielu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był autobus -> 55(jechałam nim wtedy) jesli to w ogóle ma dla kogoś jakieś znaczenie.. , bo dla mnie to chyba najmniej istotne w tym wszystkim:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerka napisał:
To był autobus -> 55(jechałam nim wtedy) jesli to w ogóle ma dla kogoś jakieś znaczenie.. , bo dla mnie to chyba najmniej istotne w tym wszystkim:/
A bilet miałaś 30-minutowy czy godzinny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Młody kierowca z VW ścigał się z innym samochodem-można to zobaczyć na monitoringu Miasta!!! Szedłem Racławickimi i wszystko widziałem.Powinnimu zabrać prawo jazdy ,bo jest zagrozeniem dla siebie i innych!!!
..monitoring ?? Pewnie nie działał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i ma 270KM ale rozumie chyba ni grama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
..monitoring ?? Pewnie nie działał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działał,działał i nagrał moment wypadku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A bilet miałaś 30-minutowy czy godzinny?
Ej, ja tylko sprostowałam wypowiedz "obserwatora".. no sorry ze Go nie zacytowałam zeby było jasne dla takich co nie czytaja wątków od początku. I tyle, reszty nie komentuje bo nie widziałam całego zajścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...