Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czar napisał:
Ależ łatwo jest osądzać nie mając pewnie nigdy podobnej sytuacji albo nawet może połowa tu piszących nie ma prawa jazdy, choćby na samochód. Przyczyną mogło być wiele rzeczy: rozkojarzenie, bardzo możliwe niedoświadczenie-ale każdy musi się kiedyś nauczyć jeździć. a tu tylko inwektywy-baba za kierownicą, głupia itp. Droga weryfikuje wiele rzeczy. Może ciężarówka zahamowała przed przejściem w ostatniej chwili a ona nie zdążyła zareagować?Wcześniej lepiej pomysleć zamiast słać inwektywy
to nie znaczy ze ktos musi zginac przy takiej nauce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to pamiętam z kursu nauki jazdy... Niestety niektórzy nie wiedzą, że przed przejściem dla pieszych należy zwolnić i zachować szczególną ostrożność, szczególnie jak widzimy na drugim pasie samochód-nie należy go wyprzedzać przed przejściem, nawet z nim się zrównywać, w tym przypadku jak widać to się sprawdziło bo ciężarówka zwalniała żeby przpuścić pieszych na przejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Jeśli się nie mylę, motocyklistka wjeżdżała do miasta (motorek na podmiejskich numerach) np. do pracy, się rozbujała na dojeździe dwupasmówką i myślała że dalej tak też można... zwykła brawura i pewność siebie, a brak myślenia że w takich miejscach trzeba bardzo uważać, bo zatrzęsienie i kierowców i pieszych a nie każdy ma dobry dzień i wszystko zobaczy.
No to się mylisz bo w drugą stronę ... Wystarczy popatrzeć na zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czar napisał:
Ależ łatwo jest osądzać nie mając pewnie nigdy podobnej sytuacji albo nawet może połowa tu piszących nie ma prawa jazdy, choćby na samochód. Przyczyną mogło być wiele rzeczy: rozkojarzenie, bardzo możliwe niedoświadczenie-ale każdy musi się kiedyś nauczyć jeździć. a tu tylko inwektywy-baba za kierownicą, głupia itp. Droga weryfikuje wiele rzeczy. Może ciężarówka zahamowała przed przejściem w ostatniej chwili a ona nie zdążyła zareagować?Wcześniej lepiej pomysleć zamiast słać inwektywy
Ja mam w du*** czyjeś rozkojarzenie i pośpiech, jak mam z tego tytułu trafić na cmentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to samarytański kierowca ciężarówki wyhamował nagle, żeby pieszych przepuścić... albo piesi wtargnęli na jezdnie - tylko wtedy ciężarówka nie wyhamowałaby i najpewniej wykosiła ich... Dziwne jest, żeby widząc zatrzymaną ciężarówkę przed przejściem wyprzedzała, dziwne jest też to że przechodząc przez jezdnię w tak niefartownym miejscu piesi nie wyjżeli czy nic nie wyprzedza ciężarówki... Nie ma co osadzać, jak nie było się swiadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czar napisał:
Ależ łatwo jest osądzać nie mając pewnie nigdy podobnej sytuacji albo nawet może połowa tu piszących nie ma prawa jazdy, choćby na samochód. Przyczyną mogło być wiele rzeczy: rozkojarzenie, bardzo możliwe niedoświadczenie-ale każdy musi się kiedyś nauczyć jeździć. a tu tylko inwektywy-baba za kierownicą, głupia itp. Droga weryfikuje wiele rzeczy. Może ciężarówka zahamowała przed przejściem w ostatniej chwili a ona nie zdążyła zareagować?Wcześniej lepiej pomysleć zamiast słać inwektywy
Chyba Cie pojebalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
Widocznie piesi nie popatrzyli w lusterka, bo przecież MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE A co by to dało? Większość tych deb***i w życiu nie widziała na oczy PJ kat. A. Tu może pomóc tylko radykalne zwiększenie kontroli tych idiotów wiozących śmierć i karanie za każde najmniejsze przewinienie. Ale to już wymagałoby od misiaczków zabrania się do pracy zamiast spędzania całej służby w zaciszu krzaków przy długiej prostej. Dobrze, że sezon warzywny już się kończy.
Sądząc po ilości wypadków śmiertelnych, potrąceń, wymuszeń pierwszeństwa itp. przez kierowców samochodów, samochodziarze nie zasługują nawet na określenie "deb***", żeby nie obrazić deb***i. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo obrażasz większość motocyklistów. Boli Cię, że ktoś jeździ motocyklem, rowerem, quadem, skuterem? Przesiądź się i dopiero się wypowiadaj. Wypadki był, są i będą powodowane przez nieodpowiedzialnych kierowców. Sezon warzywny się kończy zaczyna się sezon nieudaczników w samochodach, którzy nie potrafią sobie poradzić w trudniejszych warunkach. Idzie zima zacznie się żniwo dla blacharzy i mechaników. Jak widzę wasze wyczyny w puszkach to aż włos się jeży na głowie. Żałuje, że nie ma więcej policji na drogach żeby ukrócić wyczyny samochodowych kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego współczesna Policja jest manipulowana przez polityków i musi chować się po krzakach zamiast dbać o bezpieczeństwo?!Jest bezrobocie-jest.Ale potrzeba konsumentów aby nakręcali koniunkturą-potrzeba.Więc najlepiej niech dociągają do 20-stu ,no 20-stu kilku lat i giną.A na ich miejsce niech rodzą się dzieci,jak najwięcej dzieci i ot cały sekret "WSPÓŁCZESNEJ POLSKI" pod rządami... bo ,że rządy są silne to nie powinnyśmy mieć złudzeń!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powystrzelac wszystkich motocyklistow, bedzie bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem ewidentna wina jest po stronie motocyklistki i nie można jej bronić ani pośpiecham ani rozkojarzeniem. jestem zarówno kierowcą jak i pieszym, gdy przechodzę przez jezdnię nie ufam kierowcom, nawet jak włączą kierunkowskaz informując że skręcają, dopiero gdy jestem pewny ich manewru w 100% wychodzę na przejście, tak samo staram się nie ufać innym kierującym jak prowadzę samochód i nie należę do osób jadących 40km/h. brak zaufania do innych procentuje, a w tym przypadku gdyby osoby przechodzące przez jezdnię też nie ufałyby do końca tylko zerknęłyby czy jakiś szaleniec przypadkiem nie jedzie to całe i zdrowe dotarłyby tam gdzie powinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda deb***i, prostaków i napinaczy nic więcej. Najpierw do ~MAKRO~ - dziecko drogie zanim napiszesz nieuku coś o języku polskim to najpierw sam się naucz. Jest to nazwa własna a że ktoś napisał Ma{c}{k}ro przez "c" to jest zwykła literówka i język polski cwaniaczku z bańką w nosie nie ma tu nic do tego!!! I jak Ci teraz w dzióbku wielki znawco języka polskiego. I do następnego o ile nie jest to ten sam baran ~macro~ brawo brawo jesteś fantastyczny ale zanim poprawisz kogoś to też zastanów się co chcesz napisać. Zapraszam do lektury przepisów ruchu jak się nazywa taki manewr na drodze o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku. Jak zawsze znajdzie się tutaj kupa deb***i piszących komentarze jak dzieci w przedszkolu . Ale tak już jest że bez tych pustych dzbanów świat byłby nudny tylko z jakiego powodu jest ich aż tyle? Natura najwyraźniej sobie z deb***izmem nie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Witam, stało się to na moich oczach, motocyklistka wymijała ciężarówkę na przejsciu zza której wyszły 2 kobiety. Tragedia...
Od kiedy wolno wyprzedzać przed przejściem dla pieszych? Motocykliści głupio jeżdżą, oczywiście nie wszyscy ale większość to istna plaga mająca za nic przepisy i bezpieczeństwo. Jeżeli sami ryzykują to ok ale jeżeli powodują wypadki z udziałem innych to już nie jest fajnie. Poza tym nie porównujcie wypadków samochodowych do tych z udziałem motocykli bo samochodów jest znacznie więcej niż tego badziewia na dwóch kółkach to i chyba logiczne jest, ze i większa jest też liczba wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jedzie 200km/h to czy samochód jedzie ,czy przed przejściem stoi tak samo wygląda i tak samo go się wyprzedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wielokrotnie byłam świadkiem tego jak na dwupasmówkach na jednym pasie się zatrzymuje jedno auto a kierowca na sąsiednim pasie przejeżdża nawet nie zwalniając... sama nieraz uskakiwałam w tył bo by mi facet po palcach przejechał... nauczyłam się tego że wchodząc na jezdnię wyglądam zza auta czy nic nie jedzie... nie wiem czy dobrze robię ale wiem że przynajmniej ktoś z mojego tyłka garażu nie zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jay napisał:
powystrzelac wszystkich motocyklistow, bedzie bezpieczniej
a może od razy wszystkich kierowców wtedy wogóle nie byłoby wypadków Tym razem sprawcą była motocyklistka ale ile jest przypadków potrąceń przez kierowców samochodów o tym zapominasz Jay??? Poprostu więcej rozwagi na drodze i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koza napisał:
Jak się jedzie 200km/h to czy samochód jedzie ,czy przed przejściem stoi tak samo wygląda i tak samo go się wyprzedza.
A skad wiesz że jechała 200km/h Łatwo jest osądzać szczególnie jak nie zna się faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Chyba Cie pojebalo
zgadzam się. trzeba być idiotą żeby na przejściu wyprzedzać. powinna dostać najwyższy wyrok do odsiadki i zakaz prowadzenia pojazdów na całe życie. bo ci na motorach to przecież królowie szos a przy przejściach, na skrzyżowaniach zawsze sie deb***e przeciskają do przodu bo zawsze im się spieszy a przepisy ruchu drogowego mają gdzieś.a potem giną niewinni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macro napisał:
Arek - wymijała czy wyprzedzała ??
wymija sie stojaca przeszkode a wyprzedza jadaca, ciezarowka stala wiec wyminela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO REDAKCJI Dlaczego tablice rejestracyjne nie są zasłonięte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WINA PO STRONIE PIESZYCH, SMUTNE ALE TO PRAWDA !! Czyżby te kobiety nie wiedziały, że motocykle są wszędzie i zawsze, bezwzględnie nalezy ustępować władcom szos !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...