Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Adam napisał:
Nieznajomość albo ignorowanie przepisów (ale też brak wyobraźni) - jak można nie zatrzymać się przed przejściem gdy na pasie obok inny użytkownik się zatrzymuje???
Nie tylko można, bo wiele razy sama tego doświadczyłam, ale jeszcze potrafią na Ciebie zatrąbić!!! Często ma to miejsce na przejściu dla pieszych od strony Kaliny w Ruską (ulica Unicka?). Są tam trzy, czy nawet przy przejściu dla pieszych cztery pasy ruchu - i pieszy może spokojnie przejść przez trzy pasy, bo samochody stoją w korku, a przed czwartym pasem stoi na środku drogi i czeka...- bo samochody skręcające w prawo nie dość, że nie zwalniają, to jeszcze trąbią, że włazi im się pod koła! A przecież to jest jak z rondem - pierwszeństwo ma ten, który zjeżdża (schodzi) czyli pieszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny kierowca napisał:
wymija sie stojaca przeszkode a wyprzedza jadaca, ciezarowka stala wiec wyminela
chłopie jak chcesz kogoś uświadamiać to w dobrym tonie byłoby zebyś sam wiedział o czym piszesz...sprawdź pojęcia, wymijanie, omijanie i wyprzedzanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny kierowca napisał:
wymija sie stojaca przeszkode a wyprzedza jadaca, ciezarowka stala wiec wyminela
cos na bakier z przepisami ? wymija sie pojazd nadjezdzajacy z przeciwka wyprzedza sie pojazd jadacy w tym samym kierunku a omija sie pojazd lub przeszkode stojaca na tym samym pasie badz w tym samym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to wina motocyklistki widziała że ciężarówka się zatrzymała to ona też powinna się zatrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATARZYNA napisał:
moim zdaniem to wina motocyklistki widziała że ciężarówka się zatrzymała to ona też powinna się zatrzymać
Też mi odkrycie! Oczywiscie że wina leży po stronie kobiety jadącej na motorze. Przed przejściem się nie wyprzedza a pieszy na pasach ma zawsze pierwszeństwo. Szkoda tylko, ze wielu kierowców w tym motocyklistów ma te przepisy za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do SWOJAKA ,WUJKA ZZA MIEDZY i innych pseudoYnteligentów : po.1 wyrażajcie się normalnie bo poziom waszych wypowiedzi jest żenujący. Wina dziewczyny ewidentna, ale Wasze komentarze świadczą o bezmyślności i prostactwie.A wy co? zawsze jeździcie 50 km/h na godzinę? CO?///// po2. Wcale nie bronie tej dziewczyny, ale czy ktoś w normalnym cywilizowanym kraju na trasie tak ruchliwej maluje pasy?? Kładka albo przejscie podziemne byłoby lepszym rozwiązaniem- mieszkam tuż obok więc wiem co jak trasa wygląda na co dzień. po3. coś cie się czepili ????????A ilu kierowców puszek powoduje gorsze wypadki i co?? jakoś wyzwiska nie lecą tak ostre jak w przypadku motocyklistów. Wcale nie bronie tutaj dziewczyny, choć i ona przezywa tragedie, ale grunt to sprawiać by drogi były dostosowane do natężenia ruchu i do nowoczesnych pojazdów a nie wozów drabiniastych i syrenek sprzed 40 lat. Ale po co taki sposób myślenia. Szkoda że jeszcze na autostradach nie ma przejść dla pieszych, kur... państwo dla murzynów i chińczyków z rikszami. To samo w przypadku powodzi, po co budować umocnienia i infrastrukturę na zmieniające sie warunki klimatyczne, lepiej psioczyć na ludzi ze sie nie wyprowadzili( ale to tak na marinesie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny kierowca napisał:
wymija sie stojaca przeszkode a wyprzedza jadaca, ciezarowka stala wiec wyminela
Ty ku.w.a nie tłumacz jak się nie znasz matole jeden. Jak masz prawo jazdy to współczuję, bo nie wiesz co znaczy wymijanie, wyprzedzanie i omijanie. Wyprzedza się pojazd jadący w tym samu kierunku jazdy. Omija to się stojące pojazdy bądź przeszkody na tym samym pasie ruchu którym my się poruszamy. Wymija się pojazdy jadące z przeciwnej strony czyli jadące po pasie ruchu z naprzeciwka. Do szkoły dzieciaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.....TZW MOTOCYKLIŚCI, TERRORYZUJĄCY LUBLIN TO PLAGA, MIESZKAM PRZY NADBYSTRZYCKIEJ I COŚ O TYM WIEM, CZY TO NORMALNY DZIEŃ,KIEDY PORUSZA SIE WIELE AUT,PIESZYCH, CZY 23.00, P....NA MOTORACH ORGANIUZUJĄ SOBIE WYSCIGI..ZA NIC MAJĄ ŻYCIE I ZDORWIE PIESZYCH, DZIECI!!!POLICJA JEST BEZRADNA,BO MUSIAŁA BY TAKIEGO SK...ŚCIGAĆ!!JAK SŁYSZĘ,ŻE WINNY JEST PIESZY, TO BYM TAKIEGO MĄDRALE PO GĘBIE WYTRZASKAŁ!!NAWET MISTRZ ŚWIATA NIE ZDĄŻYŁBY PRZEJSĆ I UCIEC PRZED SZALEŃCEM NA MOTOCYKLU, PĘDZĄCYM 100 KM/H!!!PSEUDOBOROŃCY MOTOCYKLISTÓW, PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ ZA NIM COŚ NAPISZECIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
do SWOJAKA ,WUJKA ZZA MIEDZY i innych pseudoYnteligentów : po.1 wyrażajcie się normalnie bo poziom waszych wypowiedzi jest żenujący. Wina dziewczyny ewidentna, ale Wasze komentarze świadczą o bezmyślności i prostactwie.A wy co? zawsze jeździcie 50 km/h na godzinę? CO?///// po2. Wcale nie bronie tej dziewczyny, ale czy ktoś w normalnym cywilizowanym kraju na trasie tak ruchliwej maluje pasy?? Kładka albo przejscie podziemne byłoby lepszym rozwiązaniem- mieszkam tuż obok więc wiem co jak trasa wygląda na co dzień. po3. coś cie się czepili ????????A ilu kierowców puszek powoduje gorsze wypadki i co?? jakoś wyzwiska nie lecą tak ostre jak w przypadku motocyklistów. Wcale nie bronie tutaj dziewczyny, choć i ona przezywa tragedie, ale grunt to sprawiać by drogi były dostosowane do natężenia ruchu i do nowoczesnych pojazdów a nie wozów drabiniastych i syrenek sprzed 40 lat. Ale po co taki sposób myślenia. Szkoda że jeszcze na autostradach nie ma przejść dla pieszych, kur... państwo dla murzynów i chińczyków z rikszami. To samo w przypadku powodzi, po co budować umocnienia i infrastrukturę na zmieniające sie warunki klimatyczne, lepiej psioczyć na ludzi ze sie nie wyprowadzili( ale to tak na marinesie)
Pseudo inteligentna to chyba ty jesteś skoro nie rozumiesz podstawowej rzeczy jaką jest łamanie przepisów związane z wyprzedzaniem przed przejsciem dla pieszych gdzie to pieszy na pasach ma pierwszeństwo oraz faktu iż kierowców motocykli jest znacznie mniej niż kierowców samochodów a co za tym idzie powodują oni mniej wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ANYMOTOR' date='03 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1283505480' post='340902'] p.....TZW MOTOCYKLIŚCI, TERRORYZUJĄCY LUBLIN TO PLAGA, MIESZKAM PRZY NADBYSTRZYCKIEJ I COŚ O TYM WIEM, CZY TO NORMALNY DZIEŃ,KIEDY PORUSZA SIE WIELE AUT,PIESZYCH, CZY 23.00, P....NA MOTORACH ORGANIUZUJĄ SOBIE WYSCIGI..ZA NIC MAJĄ ŻYCIE I ZDORWIE PIESZYCH, DZIECI!!!POLICJA JEST BEZRADNA,BO MUSIAŁA BY TAKIEGO SK...ŚCIGAĆ!!JAK SŁYSZĘ,ŻE WINNY JEST PIESZY, TO BYM TAKIEGO MĄDRALE PO GĘBIE WYTRZASKAŁ!!NAWET MISTRZ ŚWIATA NIE ZDĄŻYŁBY PRZEJSĆ I UCIEC PRZED SZALEŃCEM NA MOTOCYKLU, PĘDZĄCYM 100 KM/H!!!PSEUDOBOROŃCY MOTOCYKLISTÓW, PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ ZA NIM COŚ NAPISZECIE Jeżdżę motocyklem od ponad 30 lat i interesuję się każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty, niezależnie czy jest sprawcą, czy ofiara wypadku. Zadziwia mnie agresja osób piszących na forum w temacie wypadków motocyklowych. Kiedy wypadek powoduje pijany kierowca jakoś to nie wywołuje takiego oburzenia? Nikt nie pisze na forum, że to bezmózgowcy i mordercy na kołach. Myślę, że wynika to z faktu, że piszący w większości sami piją i prowadzą po pijanemu samochody lub liczą się z tym, że może siądą za kierownicę pod wpływem alkoholu i to ich nie oburza. Wolą wylewać swoje frustracje nieudanego życia przy okazji wypadku motocyklowego. Wypadek jest dla nich tematem zastępczym. Statystycznie wypadki motocyklowe są rzadkościa i dlatego sa nagłaśniane. Potrącenie na przejściu przez pojazd, który się nie zatrzymał to standardowe wykroczenie i nie dotyczy tylko motocyklistów. Myślę, ze pieszy też powinni o tym pamiętać, że wychodząc zza pojazdu tżeba spojrzeć, czy nc nie jedzie. Kierowcy samochodów też do takich wypadków doprowadzają. Ten obecny to jeden w roku, a w Polsce już w tym roku potrąceń na pasach było wiele. Myślcie zanim kogoś obrazicie. Tak naprawdę pisząc wyrażacie świadectwo o sobie ,a nie o tej motocyklistce. Żałuję, zJeżdżę motocyklem od ponad 30 lat i interesuję się każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty, niezależnie czy jest sprawcą, czy ofiara wypadku. Zadziwia mnie agresja osób piszących na forum w temacie wypadków motocyklowych. Kiedy wypadek powoduje pijany kierowca jakoś to nie wywołuje takiego oburzenia? Nikt nie pisze na forum, że to bezmózgowcy i mordercy na kołach. Myślę, że wynika to z faktu, że piszący w większości sami piją i jeżdżą lub liczą się z tym, że może siądą za kierownicę pod wpływem alkoholu i to ich nie oburza. Wolą wylewać swoje frustracje nieudanego życia przy okazji wypadku motocyklowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie patrzyła w lusterka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBF napisał:
Jeżdżę motocyklem od ponad 30 lat i interesuję się każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty, niezależnie czy jest sprawcą, czy ofiara wypadku. Zadziwia mnie agresja osób piszących na forum w temacie wypadków motocyklowych. Kiedy wypadek powoduje pijany kierowca jakoś to nie wywołuje takiego oburzenia?
Każdy głupi wypadek wywołuje oburzenie, obojętnie czy sprawcą jest kierowca auta czy motocyklista. Tutaj kobiecie zabrakło wypobraźni i zapomniała o podstawowej zasadzie, ze na pasach to pieszy ma pierwszeństwo i niestety, musi go przepuścić. Odnośnie motocyklistów to w większości jeżdżą łamiąc przepisy i znacznie szybciej. Jeżeli on sami ryzykują to ich sprawa ale`jeżeli mają za nić innych to prędzej czy póxniej dochodzi do takiej sytuacji jak ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy przepisami a zycie samo weryfikuje przepisy,ja nie zatrzymuje sie na drodze 2pasmowej zeby piesi mogli przejsc,gdyz za duzo jest kierowcow bezmozgowcow ktorzy wyprzedzaja na pasach,w ten sposob ratuje komus zycie.Widzialem kilka przypadkow ze jedej pojazd zatrzymal sie a drugi zabija pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pseudo inteligentna to chyba ty jesteś skoro nie rozumiesz podstawowej rzeczy jaką jest łamanie przepisów związane z wyprzedzaniem przed przejsciem dla pieszych gdzie to pieszy na pasach ma pierwszeństwo oraz faktu iż kierowców motocykli jest znacznie mniej niż kierowców samochodów a co za tym idzie powodują oni mniej wypadków.
GOŚCIU Nie kompromituj się jak nie umiesz czytac tekstu ze zrozumieniem !!!! PO.1 kilka razy podkreślałam wine motocyklistki wiec to chyba świadczy o tym że ROZUMIEM przepisy( 11 lat prawko A i B i jakoś zero kolizji , madnatów itp) PO.2 odnosiłam sie do sposobu wypowiedzi na jej temat i ilości wulgaryzmów pod adresem motocyklistów( im więcej zwyzywasz kogoś to świadczy o twojej "mądrości"?? chyba nie) , czego nie widać w tekstach o kierowcach puszek a oni nie raz powodują o wiele bardziej tragiczne zdarzenia NO ale widać GOŚCIu trzeba iść do szkółki i poćwiczyć CZYTANIE TEKSTÓW ZE ZROZUMIENIEM :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
GOŚCIU Nie kompromituj się jak nie umiesz czytac tekstu ze zrozumieniem !!!! PO.1 kilka razy podkreślałam wine motocyklistki wiec to chyba świadczy o tym że ROZUMIEM przepisy( 11 lat prawko A i B i jakoś zero kolizji , madnatów itp) PO.2 odnosiłam sie do sposobu wypowiedzi na jej temat i ilości wulgaryzmów pod adresem motocyklistów( im więcej zwyzywasz kogoś to świadczy o twojej "mądrości"?? chyba nie) , czego nie widać w tekstach o kierowcach puszek a oni nie raz powodują o wiele bardziej tragiczne zdarzenia NO ale widać GOŚCIu trzeba iść do szkółki i poćwiczyć CZYTANIE TEKSTÓW ZE ZROZUMIENIEM :D
Nie wiem kto tutaj nie potrafi czytać nawet tego co sam napisze ale porównywanie ilości wypadków samochodowych do tych z udziałem motocykli jest absurdalne. Widocznie z tą twoja pseudo wiedzą egzamin udało ci się zdać w wiadomy sposób, (jedenaście lat temu łatwiej się dawało) skoro nawet nie potrafisz myśleć logicznie. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
GOŚCIU Nie kompromituj się jak nie umiesz czytac tekstu ze zrozumieniem !!!! PO.1 kilka razy podkreślałam wine motocyklistki wiec to chyba świadczy o tym że ROZUMIEM przepisy( 11 lat prawko A i B i jakoś zero kolizji , madnatów itp) PO.2 odnosiłam sie do sposobu wypowiedzi na jej temat i ilości wulgaryzmów pod adresem motocyklistów( im więcej zwyzywasz kogoś to świadczy o twojej "mądrości"?? chyba nie) , czego nie widać w tekstach o kierowcach puszek a oni nie raz powodują o wiele bardziej tragiczne zdarzenia NO ale widać GOŚCIu trzeba iść do szkółki i poćwiczyć CZYTANIE TEKSTÓW ZE ZROZUMIENIEM :D
Pani już dziękujemy. Podkreśla pani winę motocyklistki, jednocześnie ją tłumacząc że każdy z nas łamie przepisy. W ten sposób daje się społeczne przyzwolenie na łamanie przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu nr 3 dobre tło do tej reklamy motocykli i skuterów z tyłu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie osądzajcie zanim nie zrobi tego policja . przecież mogło być tak , że ciężarówka zaczęła gwałtownie hamować a motocyklistka nie chcąc udeżyć w jej tył wykonałą gwałtowny manewr i udeżyła w ludzi na przejściu. Ja sama uciekałam kiedyś przed takim zdeżeniem, tyle ze autem i na pas przeciwległy który był pusty na szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAKRO napisał:
kto tam u was pracuje ze nie zna poprawnej polszczyzny?????? MAKROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
hahaha a od kiedy makro to polszczyzna ? ktoś ma czepliwy dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jay napisał:
powystrzelac wszystkich motocyklistow, bedzie bezpieczniej
Takich jak ty to do domu bez klamek, a nie na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...