Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CBF napisał:
Jeżdżę motocyklem od ponad 30 lat i interesuję się każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty, niezależnie czy jest sprawcą, czy ofiara wypadku. Zadziwia mnie agresja osób piszących na forum w temacie wypadków motocyklowych. Kiedy wypadek powoduje pijany kierowca jakoś to nie wywołuje takiego oburzenia?
A mi się wydaje, że jest to powodowane faktem, że spora część motocyklistów uważa się za bardziej uprzywilejowanych od innych na drodze. Przykładem propagowania tego są te durne naklejki "motocykle są wszędzie" - nie, mają być tam gdzie musisz się ich spodziewać zgodnie z przepisami. Samochodem nie wykręcisz takiego cwaniactwa jak motocyklem pchając się w korku środkiem jezdni po linii ciągłej, wyprzedać po prawej na jednym pasie i wpychać się przed maskę na przestrzeń którą zostawia się dla bezpieczeństwa przed autem wcześniej. Nie dziw się że to irytuje ludzi stojących w korku, pieszych którym ktoś przejechał przed nosem na jednym kole. Sami pracujecie na swoją opinię, i tak się składa, że wystarczy jeden osioł który zepsuje opinie stu innym. A co do pijanych kierowców to nawet pijanemu będzie się wydawało że motocyklem nie pojedzie w takim stanie, ale autem to już da radę. Zawsze to dbanie o równowagę odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze dziwi mnie Wasza znieczulica, głupota i cwaniactwo w Internecie. Nie byłeś świadkiem wypadku - nie osądzaj! Powodów mogłoby być mnóstwo! Nie przeczę, że winy nie ponosi motocyklistka, ale ile razy zdarzyło się tak, że to piesi wtargnęli na przejście nie patrząc dookoła. I na dodatek matki chodzące w wózkami - najpierw wózek na przejście, a potem się rozglądają. Powodem mogło być gwałtowne hamowanie ciężarówki, niedostosowanie prędkości motocyklistki, brak wyobraźni pieszych (przecież można wyjrzeć zza samochodu, czy jakiś wariat nie jedzie drugim pasem DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA, bo na drogach jeżdżą różne osoby, z przeróżnym doświadczeniem), a nawet warunki na drogach! Motocyklem wcale nie jest łatwo wyhamować gdy jeździe się w koleinie, na piachu lub w taką pogodę jak dziś, gdzie jeszcze są kałuże. Jak łatwo osądzać innych. Wydaje mi się, że ludzi, którzy to bezmyślnie piszą, mają jakieś problemy ze sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przejście jest jednym z niebezpieczniejszych, jadąc od strony Świdnika w dni gdy już są lekkie przymrozki przed tym przejściem jest ślizgawka, i nie daj Boże aby jakiś pieszy wszedł na pasy przed samym samochodem brak możliwości wyhamowania a inni jadący z tyłu muszą nie raz uciekać na pas zieleni aby uniknąć stłuczki. Tam powinna być kładka a nie takie przejście gdzie rano piesi spieszą się do pracy i na siłę wchodzą na jezdnię nie zastanawiając się czy pojazd zdąży wyhamować. Jeżdżę tą trasa od 15-lat i zawsze w tym miejscu znacznie zwalniam gdy widzę osobę przy tym przejściu. Wyrazy współczucia rodzinie poszkodowanych i motocyklistki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
Nie osądzajcie zanim nie zrobi tego policja . przecież mogło być tak , że ciężarówka zaczęła gwałtownie hamować a motocyklistka nie chcąc udeżyć w jej tył wykonałą gwałtowny manewr i udeżyła w ludzi na przejściu. Ja sama uciekałam kiedyś przed takim zdeżeniem, tyle ze autem i na pas przeciwległy który był pusty na szczęście.
karolino-uderz sie w głowę i zderz się ze słownikiem-proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżący napisał:
Samochodem nie wykręcisz takiego cwaniactwa jak motocyklem pchając się w korku środkiem jezdni po linii ciągłej (...)
Boli Cię to, że motocyklista przejedzie w korku między samochodami?! Że Ty musisz stać, a oni jadą.. Szkoda mi Ciebie. Żadnej szkody Ci tym nie wyrządzania jadąc między samochodami, często nawet nie rozpędzając się, a podpierając się nogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżący napisał:
A mi się wydaje, że jest to powodowane faktem, że spora część motocyklistów uważa się za bardziej uprzywilejowanych od innych na drodze. Przykładem propagowania tego są te durne naklejki "motocykle są wszędzie" - nie, mają być tam gdzie musisz się ich spodziewać zgodnie z przepisami. Samochodem nie wykręcisz takiego cwaniactwa jak motocyklem pchając się w korku środkiem jezdni po linii ciągłej, wyprzedać po prawej na jednym pasie i wpychać się przed maskę na przestrzeń którą zostawia się dla bezpieczeństwa przed autem wcześniej. Nie dziw się że to irytuje ludzi stojących w korku, pieszych którym ktoś przejechał przed nosem na jednym kole. Sami pracujecie na swoją opinię, i tak się składa, że wystarczy jeden osioł który zepsuje opinie stu innym. A co do pijanych kierowców to nawet pijanemu będzie się wydawało że motocyklem nie pojedzie w takim stanie, ale autem to już da radę. Zawsze to dbanie o równowagę odpada.
popieram w 1000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
Boli Cię to, że motocyklista przejedzie w korku między samochodami?! Że Ty musisz stać, a oni jadą.. Szkoda mi Ciebie. Żadnej szkody Ci tym nie wyrządzania jadąc między samochodami, często nawet nie rozpędzając się, a podpierając się nogami.
a pozniej wpieprzaja sie przed sama maske stwazajac zagrozenie
Ostatnio edytowany 3 września 2010 r. o 11:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
karolino-uderz sie w głowę
Ty też się uderz. Dwa razy mocniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
WINA PO STRONIE PIESZYCH, SMUTNE ALE TO PRAWDA !! Czyżby te kobiety nie wiedziały, że motocykle są wszędzie i zawsze, bezwzględnie nalezy ustępować władcom szos !?
Następny deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a pozniej wpiprzaja sie przed sama maske stwazajac zagrozenie
Jakie zagrożenie?! Stanę przed Tobą, nawet ciut na przejściu, nie blokując pieszym drogi. Nikomu nie przeszkadzam. A zanim Ty wrzucisz jedynkę, to ja już ruszę. W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
Motocyklem wcale nie jest łatwo wyhamować gdy jeździe się w koleinie, na piachu lub w taką pogodę jak dziś, gdzie jeszcze są kałuże.
Zwłaszcza jak się jedzie ponad 200/h to na pewno nie jest łatwo wyhamować. Zwolnijcie nieco jeżdżąc po mieście i myślcie nad tym co robicie to unikniecie wypadków i przykrych komentarzy pod waszym adresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a pozniej wpieprzaja sie przed sama maske stwazajac zagrozenie
Po prostu im zazdrościsz...!\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta, ludzie byli na przejściu, ona w nich wjechała, czyli świadomie zamordowała kobietę, a drugą próbowała zabić. Moim zdaniem powinna dostać dożywocie, to by już nigdy, ale to nigdy nic ludziom nie zrobiła. Ta kobieta miała prawdopodobnie dzieci. Sam jestem z tamtej okolicy i moja mama w wieku 55 lat przechodzi codziennie przez to przejście ok. 7-8. Normalnie zawału prawie dostałem. Dziwi mnie, że nikt tej motocyklistce nic nie zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zwłaszcza jak się jedzie ponad 200/h to na pewno nie jest łatwo wyhamować. Zwolnijcie nieco jeżdżąc po mieście i myślcie nad tym co robicie to unikniecie wypadków i przykrych komentarzy pod waszym adresem.
Przy 40km/h jeszcze bardziej rzuca na koleinach. Widać, że nie masz pojęcia o jeździe motocyklem. Poza tym czy policja ustaliła z jaką prędkością jechała motocyklista? NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem motocyklistą, co nie znaczy, że trzeba nas wrzucać do jednego wora - tak samo jak kierujących smaochodami. Tutaj ewidentnie jest wina motocyklistki - ciężarówka zatrzymała się przed przejściem a ta 39 letnia kobieta zignorowała to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Pani już dziękujemy. Podkreśla pani winę motocyklistki, jednocześnie ją tłumacząc że każdy z nas łamie przepisy. W ten sposób daje się społeczne przyzwolenie na łamanie przepisów.
Ty masz chyba paranoje i przewidzenia. Masakra.p JEŹDZIJ SOBIE KOLEGO TE 50 km/h na naszych dostosowanych idealnych drogach. Przez takich jak Ty nie ma w Polsce presji na zapewnienie bezpiecznej infrastruktury na którą w końcu idą nasze podatki rzekomo. TY CHYBA JEŹDZISZ ALE 300 METRÓW ROWEREM DO SKLEPU ZE TO CI ZWISA !!!!!!!!!!!!!! ale tak to juz jest- hipokryci, ci co najwięcej szczekają sami jeżdżą wiadomo jak. Szkoda mi tej dziewczyny bo też przezywa dramat- choć jej wina, a tej reszcie ujadającej swołoczy życze zeby każdy miał za kierownicą perfekcyjny dzień, zawsze jeździł z przepisami w zgodzie( NIECH SIE KTÓRYCH Z WAS ODEZWIE NA FORUM KTÓRY JEŹDZI ZGODNIE Z KODEKSEM- TYLKO TAK UCZCIWIE), zawsze miał idealne warunki (zeby w zimie słońce świeciło wysoko i was np. nie oślepiało) , zawsze spotykał na drodze równie rozsądnych kierowców. EOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Po prostu im zazdrościsz...!\
czego czleniu zazdroszcze???? ich glupoty??? jezdze napewno dluzej niz ty i nie tylko samochodem ale nie jestem idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t napisał:
Sprawa jest prosta, ludzie byli na przejściu, ona w nich wjechała, czyli świadomie zamordowała kobietę, a drugą próbowała zabić. Moim zdaniem powinna dostać dożywocie, to by już nigdy, ale to nigdy nic ludziom nie zrobiła. Ta kobieta miała prawdopodobnie dzieci. Sam jestem z tamtej okolicy i moja mama w wieku 55 lat przechodzi codziennie przez to przejście ok. 7-8. Normalnie zawału prawie dostałem. Dziwi mnie, że nikt tej motocyklistce nic nie zrobił...
Widać, że nie masz przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Po prostu im zazdrościsz...!\
Czego? głupoty? Ci szpanerzy zazwyczaj marnie kończą przy okazji zabijając też kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Sam jestem motocyklistą, co nie znaczy, że trzeba nas wrzucać do jednego wora - tak samo jak kierujących smaochodami. Tutaj ewidentnie jest wina motocyklistki - ciężarówka zatrzymała się przed przejściem a ta 39 letnia kobieta zignorowała to.
dobrze mowisz :0 wodki ci dac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...