Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Andersa: Zderzenie dwóch samochodów

Utworzony przez jAGA, 18 maja 2011 r. o 11:37 Powrót do artykułu
oj czyżby hamowanie przed fotoskrzynką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fanty walą z bagażnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko przez te skrzynki !!!! Ci słabi kierowcy jak zobaczą skrzynkę to po hamulcach na maxa i to są skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bsjbasj~ gdybyś zamiast siedzieć przed kompem poszedł matole do szkoły i się troszkę pouczył, to nie waliłbyś takich bredni. Na tym pasie pusty dzbanie, jest miejsce do zawracania i skrętu do dojazdu w ulicę Krokusową ( na wysokości FILMOS-U). A to, że imbecyle tacy jak widać , jadą śmiało ponad 100 bo mam "mesia" i dla mnie lewa strona jest jest jak autostrada a po prawej niech stoi plebs ja się wcisną na dole to wychodzi jak wychodzi. Jeżdżę tędy co dzień więc wiem jak to wygląda. Czasem nawet jest tak, że jak się stoi do skrętu to z tyły jakieś imbecyle trąbią bo ja im tarasuję drogę. Bo nie jeżdżą po prawej stronie i już. Nie raz już zmuszony byłem do wyjścia z samochodu aby wytłumaczyć przygłupom jak mają nasrana w puste łby. Więc jak nie masz nic do dodania synek to zewrzyj pysio i do nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo.. zanim był tam fotoradar wypadków NIE BYŁO, odkąd jest fotoradar jest to już chyba 7 stłuczka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...