Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Nałęczowskiej: Motocyklista trafił do szpitala

Utworzony przez smutny marian, 19 czerwca 2012 r. o 12:56 Powrót do artykułu
POtworek napisał:
motocyklista oczywiście jechał jak zwykle z dozwoloną prędkością,czyli poniżej 50km/h
Pani z toyoty oczywiście jechała jak zwykle zgodnie z przepisami i wykonała manewr - wymuszenie pierwszeństwa. Gratuluję toku myślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca osobówki napisał:
Nie "motor", tylko motocykl analfabeto. Nie jest to pojazd uprzywilejowany, ale tak jak w "normalnych" krajach ludzie umożliwiają motocyklistom szybszy przejazd, tak samo ty możesz to zrobić. Nie widziałem nigdy, żeby przez takie "przeciskanie" jak piszesz, ktoś inny miał utrudniony przejazd. W Polsce po prostu żyje dużo ludzi zakompleksionych, zazdrosnych o to, że ktoś może coś a on sam nie i stąd takie zachowanie i wypowiedzi... Czemu np. we Włoszech szanuje się motocyklistów, którzy przeciskają się jeszcze bardziej niż u nas, jest ich więcej i jeżdżą tak samo jak nasi??? Najbardziej boleje nasze społeczeństwo i codzienne życie przez takich ludzi jak adi..
Podpisuje sie pod tym kazda czescia ciala ktora mogę... bardzo dobrze napisane i na tym powinny sie skonczyc wywody w sprawie tego wypadku. Sam bylem uczesnikiem 2 takich sytuacji... pierwszym razem niestety motocykl poszedl na zlom a za drugim skonczylo sie lekkim szlifem. I jesli ktos nie jezdzi moto i nie mial takich przygod to prosze o powstrzymanie sie od komentarzy o predkosci dawcach itp pierwszy raz fakt jechalem wiecej niz przepisy na to pozwalaja... natomiast drugim razem widzac cala sytuacje zwolnilem i mialem o 10 mniej niż można było wiec predkość ma wplyw na to czy sie uda czy sie nie uda przezyc a nie na to czy jestes widoczny... kazdy motocykl ma swiatla wiec nie mowcie ze motocykle sa za pozno zauważalne... widac je z daleka tylko trzeba umiec interpretowac szybkosc zblizania sie a nie zobaczylem ze jest dalego to pizdziach wyjezdzam a potem sie okazuje ze sie nie udalo... chwala tym ktorzy nikogo nie zabili... co z tego ze on jechal za szybko... jezeli zginie to jemy to obojetne. ale to ty bedziesz do konca zycia walczyl z myslami ze kogos zabiles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, to ja jestem tym motocyklistą i leżę w szpitalu z pokiereszowaną nogą. Jechałem wolno i dlatego żyję. Auto ruszyło na kilka metrów przedemną. Nic się nie dało zrobić gdyż próbując ominąć Toyota się nie zatrzymała i uderzyła mnie w bok. Kierowcy ciężarówki dziękuję za refleks a wszystkim, którzy mi pomogli składam serdeczne podziękowania. Rehabilitacja będzie długa i bolesna. Nie zwalajcie winy tylko dlatego, ze ktoś ma motor. Ja jeżdżę ok 28 lat na 2 kołach. To jest mój 1 wypadek. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Apeluję do kierowców z obu stron: UWAŻAJCIE NA DRODZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, jestem w stanie pomóc w pańskiej rehabilitacji, wszystko mogę wyjaśnić telefonicznie jeżeli pan sobie tego życzy, lub osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adi napisał:
Jak kchasz dziecko to lepiej wolniej jezdzij ! a napewno nikt nie zapuka do twich drzwi.
Gratuluje inteligencji baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Poszkodowanego, jak to czytasz to życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i abyś nie rezygnował z pasji zbyt pochopnie, mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie jeszcze. Do @Marcin, sypną bym tu wiązanką pod twoim adresem, ale cenzura by usunęła wypowiedź wiec napiszę bardziej elegancko "ty bezczelny sępie, jak widzisz potrącenie na przejściu to też podbiegasz do ofiary węsząc w tym interes?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna za przeproszeniem głupia ślepa Pind.a. Mi też tak wymusiała, ostatnio, aż do teraz nadgarstek mnie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, kolejny raz potwierdza się teza: Kobieta za kierownicą = śmierc na kołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osoby poszkodowanej i nie tylko - nie daj się zwieść agentom!!!!! Zobacz na www.polskiecpp.pl - jako jedynie chronią Cię nie tylko podczas wypadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...