Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wichura....to powinna jak najprędzej przejść przez ZTM i "przewietrzyć"  zarówno zarząd jak i tabor komunikacyjny.....Robi sie coraz cieplej nie tylko od słońca ale i grzania w autobusach PKS Zielona Góra, a szyby są "chyba przyspawane" ....ze starości...itd....A linie takie jak np. 9 "pekają w szwach" w porannym szczycie !!! No cóż trakcja trolejbusowa musi się zwrócić....tylko dlaczego kosztem pasażera ???? A moze tatrakcja jest pod  ZIUTKA , który niedługo wyjedzie .....i będzie mógł okrążac Lublin ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co więcej, szyby w neoplanach też nie są przyklejone i na wybojach się wyginają. Strach jeździć tymi pojazdami mpk. O tych z zielonej góry nawet nie wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,ze dwa palce a nie jeden,bo jej odszkodowania by nie wyplacili za utrate tylko jednego palca.A zresztą jak dalej będa drązyc temat to dojdą do wniosku,że takiego zdarzenia wogóle nie było I to nie była szyba tylko jakieś przewidzenie I tak wogóle to nic nie było a kobieta sobie cos wymyśliła I w ten sposób zamknie się sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia, prima aprillis zrobiła? :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan wiat jest sprawdzany na bieżąco, haha dobre sobie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego mi kuna nie powiedzieliście że taka szyba byla.Stary mi niedawno butelkom łapy poprzetracał i przydalo mi by się parę groszy wyciupać.Na wodę staremu bym dala to by sie nie zucal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie, czy ta Fisz to rodzina tamtej Fisz z Chełma...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, to od "Fisza" z zespołu Marillion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnie się czyta takie wiadomości jeśli chodzi o kogoś z rodziny. Takiego uszczerbku żadne odszkodowanie nie naprawi ale zostawić tego też nie można. I to nie był żart. dziewczyna pierwszy raz od wielu lat chciała przesiąść się z samochodu do autobusu i nawet do niego nie dotarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny okazuje się, że ZTM nie powinien istnieć w tym składzie. Jak długo jeszcze klan Kamińskich będzie rządził w lubelskiej komunikacji. Jeżeli Prezydent Żuk tego nie zmieni, to znaczy, że na dolę przekazywaną pod stołem. Już piszę za co. Za odpowiednio skonstruowane rozkłady dla innych niż MPK, za rozkłady międzymiastowe, za dostęp busiarzy do miejskich przystanków, za to, że zewnętrzna firma za 140 tys. będzie układać rozkłady jazdy- czyli zrobi to, co powinni zrobić urzędnicy ZTM. Jak długo jeszcze będzie to tolerowane. Na marginesie - lubelskie pismaki to dupy wołowe bojące się napisać cokolwiek przeciw jaśnie panującym. Dlatego Kurier, czy Dziennik nawet do podcierania psiego ogona się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny okazuje się, że ZTM nie powinien istnieć w tym składzie. Jak długo jeszcze klan Kamińskich będzie rządził w lubelskiej komunikacji. Jeżeli Prezydent Żuk tego nie zmieni, to znaczy, że na dolę przekazywaną pod stołem. Już piszę za co. Za odpowiednio skonstruowane rozkłady dla innych niż MPK, za rozkłady międzymiastowe, za dostęp busiarzy do miejskich przystanków, za to, że zewnętrzna firma za 140 tys. będzie układać rozkłady jazdy- czyli zrobi to, co powinni zrobić urzędnicy ZTM. Jak długo jeszcze będzie to tolerowane. Na marginesie - lubelskie pismaki to dupy wołowe bojące się napisać cokolwiek przeciw jaśnie panującym. Dlatego Kurier, czy Dziennik nawet do podcierania psiego ogona się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny okazuje się, że ZTM nie powinien istnieć w tym składzie. Jak długo jeszcze klan Kamińskich będzie rządził w lubelskiej komunikacji. Jeżeli Prezydent Żuk tego nie zmieni, to znaczy, że na dolę przekazywaną pod stołem. Już piszę za co. Za odpowiednio skonstruowane rozkłady dla innych niż MPK, za rozkłady międzymiastowe, za dostęp busiarzy do miejskich przystanków, za to, że zewnętrzna firma za 140 tys. będzie układać rozkłady jazdy- czyli zrobi to, co powinni zrobić urzędnicy ZTM. Jak długo jeszcze będzie to tolerowane. Na marginesie - lubelskie pismaki to dupy wołowe bojące się napisać cokolwiek przeciw jaśnie panującym. Dlatego Kurier, czy Dziennik nawet do podcierania psiego ogona się nie nadają.
  Tabletki nie wzięte? Oj oj oj, uważaj bo ci ZTM zlikwiduje 152 i czym będziesz do Abramowic dojeżdżał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sflustrowany, posunięty ze stołka pisze sam i sam odpowiada na swoje wpisy. Zawiść, zawiść zawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...