Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na rondzie przy Makro. Matiz dachował

Utworzony przez AntyPoPiS, 24 lipca 2012 r. o 20:17 Powrót do artykułu
przyczyna jest oczywista: nadmierna prędkość lub wymuszenie pierwszeństwa! jak zwykle! i wszyscy potem mówią o państwie policyjnym jednocześnie łamiąc przepisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie raz jakiś idiota wjechał w tym miejscu na rondo na pełnej prędkości nawet nie spojrząc, czy przypadkiem z ronda nie zjeżdża jakiś samochód! Gdyby nie to, że zawsze zwalniam opuszczając rondo i obserwuje inne auta, to kilka razy miałbym już stłuczkę z takim "superkierowcą". Nie wiem czy to głupota czy brak znajomości przepisów. W każdym razie jeżdżę przez to rondo bardzo często i co raz widzę tam wypadki. Jak można tych przygłupów nauczyć zasad ruchu drogowego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 19stej to tam już prawie ruchu nie ma więc o jakich korkach mowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
O 19stej to tam już prawie ruchu nie ma więc o jakich korkach mowa?
No to byś się zdziwił. Korek na Krańcowej był do Męczenników Majdanka. Ja z Pogodnej wyjechałem z trudem o 18.30, bo auta wjechały na skrzyżowanie i opuscić juz go nie mogły blokując przy okazji ruch poprzeczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
około 19.30 korek był do ul Pogodnej.W dodatku te głąby ze straży pożarnej staneli na rondzie na środkowym pasie i zasłaniali widok wjeżdzającym na rondo od ul Męczenników majdanka.Wydawało mi się że tam pracują ludzie myślący, niestety myliłem się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...