Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Filaretów. Zderzenie dwóch aut

Utworzony przez aśk, 22 listopada 2013 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Codziennie tam są stłuczki, bo tępi kierowcy nie potrafią korzystać z ronda, przy wyłączonej sygnalizacji. Kiedy w końcu ktoś się tym zajmie? Musi dojść do wypadku śmiertelnego, żeby łaskawie włączono światła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no, pie... się dalej z tą sygnalizacją na rondzie. Kiedy zamierzacie ją włączyć, po nowym roku ? Jak nie latarnie które nie świecą jak jest ciemno to wyłączona tygodniami sygnalizacja. A Kieliszek na wszystko ma odpowiedź....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co to za kierowcy co nie potrafią jeździć bez włączonej sygnalizacji? Gówno nie kierowcy, najlepiej jakby tacy wogóle autem nie jeździli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio odnoszę wrażenie ,że nasz Ratusz wyspecjalizował się w wyłączaniu świateł na dużych skrzyżowaniach - rondo przy Lukoilu, rondo przy ZUS-ie, skrzyżowanie Bohaterów Monte Cassino z Kraśnicką, skrzyżowanie Diamentowej z Zemborzycką ( spróbujcie w szczycie skręcić z Diamentowej w lewo w Zemborzycką).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co to za kierowcy co nie potrafią jeździć bez włączonej sygnalizacji? Gówno nie kierowcy, najlepiej jakby tacy wogóle autem nie jeździli!!!
No niestety takich mamy kierowców, jakoś uda mu się wjechać na to rondo a potem nie wie co ma zrobić i blokuje ruch. Dlatego wk...ją mnie te wyłączone sygnalizatory. Większość sobie radzi bez świateł, ale trafiają się "kierowcy" którzy nie wiedzą co mają robić i przez nich robią się korki.   Wiesz co oznacza stłuczka, wypadek na JPII w godzinach szczytu ?? Stoisz w korku aż po klin na Fabrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...