Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle BMW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yunnan napisał:
Jak zwykle BMW...
Jak zwykle, nie przeczyta a komentuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca BMW nie byl niczemu winny, to moglo spotkac kazdego, dobrze ze im w tym BMW, glow nie oberwalo, a ten sk*** co to ustawil ma niezle nasr* w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jechałem 90km\h i prze demną wywaliło drzewo na jezdnię.Gdybym miał samochód w ktorym z racji dumy marki jechał bym 2 razy szybciej z powodu zaświrowania to tak samo bym skończył.Przy tej prędkości najnormalniej zachamowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali - byłam świadkiem tej sytuacji i ta latarnia wcale się nie przewróciła - jeżdzę tamtendy dość często i te latarnie były tam zostawiane po wymianie na nowe - tak poprostu sobie lezały na poboczu, aż w końcu ktoś wpadł na pomysł ustawienia idealnego słupeczka z kostki brukowej (idealnie kosteczka w kosteczkę - musiał chwilę mad tym popracować) i oparcia na tej ,,podpórce" owej latarni końcem zagiętym w stronę jadących samochodów! Gdyby nie przechodnie sama nie wiem czy bym w to nie wjechała by było ciemno - nic nie widać, latarnia czarna tylko w pewnej chwili widzisz zagięty koniec wymierzony w twoją głowe... nie wiem co za deb*** dał informację, że owa latarnia się przewróciłą - przecież od kilku dni są one tam wymieniane a zreszta... przewróciła sie??? wystarczyło popatrzec na samochód BMW a juz widzisz jak to było - ja to widziałam i naprawdę mam traumę jak można być takim ... i takie coś zaplanować. czy kierowca BMW wyszedł z tego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik napisał:
Kiedyś jechałem 90km\h i prze demną wywaliło drzewo na jezdnię.Gdybym miał samochód w ktorym z racji dumy marki jechał bym 2 razy szybciej z powodu zaświrowania to tak samo bym skończył.Przy tej prędkości najnormalniej zachamowałem.
Ty się naucz ortografii i składni, a potem bierz sie za jazdę samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam chwile po uderzeniu, Kierowca BMW jest niewinny, przypier*olil w słup który leżał na środku jezdni bo jakieś pedalstwo z akademików popiło i zachciało się latarnie na jezdnie kłaść... Ludzie nie gadajcie i nie piszcie farmazonów typu: "latarnia przewróciła się" albo "znowu BMW" Latarnia była tam ułozona ewidentnie specjalnie... Chłopak który prowadził bmke niezdążył nic zrobić (postawcie się w jego sytuacji) Nic nie poradzimy na to, że imbecyle z akademików pozostawieni na dłuższy okres bez rodziców odwalają takie rzeczy... TYLKO i WYŁĄCZNIE WINA OSÓB KTÓRE NIE ZABEZIECZYŁY TYCH LATARNI podczas wymiany na nowe (wzdłuż Głębokiej leży ich nadal mnóstwo) , P.S Kto wogóle pozwala pisac takie brednie w gazecie ? Ten czytelnik co to wysłał to jest jakis nie do końca normalny skoro widział, że latarnia spadła na BMW,? no comment.... Z fartem chłopaku z Bmki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOPIERO ZMIENILI BO WCZESNIEJ OCZYWISCIE GNIOTY : " Jak relacjonuje nasz Czytelnik, latarnia prawdopodobnie przewróciła się na bwm, którym kierował 19-letni mężczyzna." CO TO ZA CZYTELNIK SIE PYTAM? PRZEDSZKOLAK JAKIŚ ? TAK BYŁO NAPISANE WCZESNIEJ PISZĄ GŁUPOTY W TEJ GAZECIE PISMAKI,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mati trzymaj się jesteśmy z Tobą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,nie imbecyle, a bandyci! Zgadzam się też co do odpowiedzialności "służb"- rozbabrali, a teraz pewnie szukają wymówek, jak to urzędasy. A druty, kable , beton zbrojony dalej sterczy z kikutów po słupach. Gratuluję urzędniczej wyobraźni! Szkoda chłopaka, bo w porządku gość, a teraz przez bandytów walczy o życie. Współczuję jego bliskim.
ANONIM napisał:
Byłem tam chwile po uderzeniu, Kierowca BMW jest niewinny, przypier*olil w słup który leżał na środku jezdni bo jakieś pedalstwo z akademików popiło i zachciało się latarnie na jezdnie kłaść... Ludzie nie gadajcie i nie piszcie farmazonów typu: "latarnia przewróciła się" albo "znowu BMW" Latarnia była tam ułozona ewidentnie specjalnie... Chłopak który prowadził bmke niezdążył nic zrobić (postawcie się w jego sytuacji) Nic nie poradzimy na to, że imbecyle z akademików pozostawieni na dłuższy okres bez rodziców odwalają takie rzeczy... TYLKO i WYŁĄCZNIE WINA OSÓB KTÓRE NIE ZABEZIECZYŁY TYCH LATARNI podczas wymiany na nowe (wzdłuż Głębokiej leży ich nadal mnóstwo) , P.S Kto wogóle pozwala pisac takie brednie w gazecie ? Ten czytelnik co to wysłał to jest jakis nie do końca normalny skoro widział, że latarnia spadła na BMW,? no comment.... Z fartem chłopaku z Bmki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latek 3mam kciuki!!! DASZ RADE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mają służby do tego? To robiła prywatna firma i robiła to tak jak się należy, najpierw kładzie sie wszystkie słupy za poboczem/chodnikiem (z reguły zajmuje to kilka dni) a potem przyjeżdża ciężarówka i je wszystkie zabiera, identycznie jest z rozstawianiem nowych - najpierw się kładzie wszystkie a potem przez kilka dni ustawia, z tego co widziałem to jeszcze nie były tam położone wszystkie słupy... A bandyta jakby chciał to i nawet jakby słupów nie było to znajdzie coś innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf The Gucci Outlet Chancellor was Gucci Sale UK said to have Gucci Handbags been particularly Gucci Shoes displeased to Lacoste Trainers have heard while Lacoste Trainers Sale on his way home Lacoste Canvas Shoes from Heathrow after Lacoste Punch Leather a trip to Washington Lacoste Shua Strap that his plan Supra Trainers to reduce the Supra Trainers UK top rate of tax had Christian Louboutin Shoes been leaked. The Christian Louboutin Sale report comes as David Cameron Christian Lounoutin Australia and Nick Christian Louboutin Boots Clegg prepare Gucci Shoes UK to make a rare Gucci UK joint appearance Gucci Sunglasses to restate the case Gucci Sandals for the Coalition Gucci Flats .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf The majority of Christian Loubourin Ireland IT and security Christian Louboutin Sale professionals believe Christian Louboutin Boots that Anonymous and Beats By Dre Sale hacktivists are among Beats By Dre UK the groups that Beats By Dr.Dre MLB are most likely Beats by Dr.Dre Studio to attack their Beats By Dre Australia organizations during Beats By Dre Sale the next six months Beats by Dr.Dre NFL , according to Beats by Dr.Dre Studio the results of Powerbeats by Dr.Dre a survey sponsored by Jeremy Scott Adidas security vendor Bit9. More Jeremy Scott Wings than two-thirds of Adidas Originals technology insiders believe that paying Adidas Women Wings with smartphones will overtake Adidas Originals SMS Lotus cash and credit Adidas Originals Hardland card payments by Cheap Beats By Dre 2020, according to Beats By Dre UK a survey released Tuesday by Beats By Dre For Sale the Pew Internet Beats By Dre Studio and American Life Beats By Dre MLB Project and Elon Beats By Dre NHL University School of Beats Kobe Bryant Communications.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...