Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Jana Pawła II. Pieszy potrącony przez samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
ODBLASKI, ODBLASKI, ODBLASKI, ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby do komunikacji miejskiej , a nie szaleć autami do galerii . Są oto skutki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat jechałem za tym oplem i kobieta wcale szybko nie jechała, po prostu nie zauważyła pieszego, a gostek też się nie rozglądał, a jak już się zauważyli on powinien uciekać w kierunku w którym szedł, niestety zrobił krok do tyłu a w tym czasie kobieta zamiast dać ostro po hamulcach skręciła na lewy pas żeby go ominąć, no i niestety wylądował jej na szybie od strony pasażera. Mała prędkość ale i tak człowiek zrobił salto w powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy miasto zrobi w koncu kladki?Na takich ulicach nie powinno byc zadnych przejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - na takich drogach tylko kładki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł aby w każdym ubraniu nawet tym od Armaniego naprawdę nie jest zły..w piątek jechałem Aleją Długosza wieczorem...wiedząc ,że tam są przejścia jechałem wolno i też w ostatniej chwili zobaczyłem pieszych....co jeżeli jechałby tam ktoś obcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to przejście już dawno powinno być zlikwidowane. Tam sie aż prosi aby puścić to górą. Bo i tak pod górę trzeba wejść. Ciekawe ile osób zginie czy zostanie kalekami zanim miasto pomyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla poszkodowanych odszkodowanie z oc sprawcy. Jeśli w ciągu ostatnich 20 lat wy lub wasi znajomi mieliście wypadek nie z własnej winy i nawet dostaliście jakieś odszkodowanie to należy wam się dopłata. To samo dla rodzin ofiar z które nie były sprawcami. BEZPŁATNA PRAWNA OCENA I WERYFIKACJA SPRAWY więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...