Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
znowu jakiś ślepy kierowca nie zauważył motocyklisty i oberwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może citroen zajechał drogę motocykliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety bardziej oberwał motocyklista. O co do ślepych skręcających w lewo, a raczej wymuszających pierwszeństwo - to mamy ostatnio prawdziwy wysyp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Citroen to nie Xsara tylko Xantia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro się zap...na dwukołowcu 140km/h to nic dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny filmik:p dużo pokazane sopko wysiłku włożone w jego nagranie gratuluje udanego filmiku[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz w lusterka, deb***e sa wszedzie. motocyklistom sie poprzewracalo juz calkiem. wjezdza taki stowa miedzy auta a potem placze ze zaczepil, ze on mniejszy, ze szans nie ma.. Litosci.. Przepisy dotycza wszystkich! Jak jest 50 jezdzimy 50, jak 70 to 70 a nie 20 mniej albo 20 wiecej. Jak jest linia ciagla to nie wyprzedzamy! Zrozumcie to ludzie, nie jestescie madrzejsi od przepisow!! deb***e instruktorzy was tego nie naucza, bo sami nie szanuja prawa. Myslec trzeba i prawa przestrzegac! pozdrawia motocyklista!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pasażerach citroena piszą jaki stan:/ a motocykliście? Mam nadzieję, że skończy się na siniakach tylko, a co do kierowców zgadzam sie z przedmówcami- chamscy ślepaki - ps żeby nie było ..jestem i kierowcą kat A i B i czasami patrząc na zlośliwość puszkarzy aż wstyd mi sie robi,że jestem czasami jednym z nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kierowca citroena zachowal ostroznosc jaka zalecaja motocyklisci? czy aby na pewno 25 razy spojrzal w lusterko czy zaden jednosladowiec nie jedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakzwykle pewnei sie pchal chodz pas przy sadowej byl zapchany przez kolejke do parkingu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Citroena klasycznie wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliscie. Skręcając w lewo każdy ma obowiązek upewnić się czy nie jest wyprzedzany. Koniec i kropka. Dobrze, że chłopakowi nic nie jest, mam nadzieje, że dostanie przynajmniej odszkodowanie z OC bo przecież na słowo przepraszam w naszej Polsce nie ma co liczyć. A Jak jeszcze motocyklista to przecież to wiariat.. ech nasze te drogi i ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawcy nerek...do piachu z nimi, jeden wielki szpan co to nie oni a pod kopułą zero rozumu. Tak to się potem właśnie kończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cbr napisał:
patrz w lusterka, deb***e sa wszedzie. motocyklistom sie poprzewracalo juz calkiem. wjezdza taki stowa miedzy auta a potem placze ze zaczepil, ze on mniejszy, ze szans nie ma.. Litosci.. Przepisy dotycza wszystkich! Jak jest 50 jezdzimy 50, jak 70 to 70 a nie 20 mniej albo 20 wiecej. Jak jest linia ciagla to nie wyprzedzamy! Zrozumcie to ludzie, nie jestescie madrzejsi od przepisow!! deb***e instruktorzy was tego nie naucza, bo sami nie szanuja prawa. Myslec trzeba i prawa przestrzegac! pozdrawia motocyklista!
Nie podpisuj się motocyklista, bo z racji twojego posta to wynika raczej, że jesteś emeryckim dziadkiem co jak jest 50 to jedzie 50, Nie no człowieku nie rób z czytelników głupków z reszto motocyklem nie da się w mieście jechać zgodnie z przepisami, mniejsze ale zawsze się coś przekroczy. Korki do tego zmuszają. A przecież tylko głupi stoi w korku jak ma możliwość, w miarę bezpiecznie i nie przecinając linii ciągłej przejeżdżać obok samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdzalem tamtedy chwile po zdarzeniu.. na siniakach sie nie skonczy niestety bo bylo duzo krwi ale miejmy nadzieje ze nic powaznego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dawcy nerek...do piachu z nimi, jeden wielki szpan co to nie oni a pod kopułą zero rozumu. Tak to się potem właśnie kończy...
A w czym tutaj motocyklista winny? Po cytrynie widać, że szybko nie jechał... tylko jakiś deb*** goniący do skarbówki mu drogę zajechał i nie miał gdzie już uciec. Współczuję motocykliście... nie znacie wy biedni ni dnia, ni godziny... a kretynów na drogach masa. Powiedz mi więc, proszę, kolego, w czym tutaj winy motocyklisty upatrujesz? Ja nie widzę żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dawcy nerek...do piachu z nimi, jeden wielki szpan co to nie oni a pod kopułą zero rozumu. Tak to się potem właśnie kończy...
Tobie też życzę żebyś ty albo ktoś z twojej rodziny znalazł się kilka metrów pod ziemią, no bo niby czemu mam ci tak nie życzyć skoro ty możesz.. nie tak? ps. idź do sklepu z narzędziami i kup sobie młotek żeby wybić z tej twojej łepetyny takie brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VFR 800 napisał:
Nie podpisuj się motocyklista, bo z racji twojego posta to wynika raczej, że jesteś emeryckim dziadkiem co jak jest 50 to jedzie 50, Nie no człowieku nie rób z czytelników głupków z reszto motocyklem nie da się w mieście jechać zgodnie z przepisami, mniejsze ale zawsze się coś przekroczy. Korki do tego zmuszają. A przecież tylko głupi stoi w korku jak ma możliwość, w miarę bezpiecznie i nie przecinając linii ciągłej przejeżdżać obok samochodów.
takim ludziom jak ty nie powinno sie prawa jazdy wydawac, jak nie wiesz czemu to tylko utwierdzisz mnie w tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='VFR 800' date='28.06.2010, 14:12:59' post='308992'] Nie podpisuj się motocyklista, bo z racji twojego posta to wynika raczej, że jesteś emeryckim dziadkiem co jak jest 50 to jedzie 50, Nie no człowieku nie rób z czytelników głupków z reszto motocyklem nie da się w mieście jechać zgodnie z przepisami, mniejsze ale zawsze się coś przekroczy. Korki do tego zmuszają. A przecież tylko głupi stoi w korku jak ma możliwość, w miarę bezpiecznie i nie przecinając linii ciągłej przejeżdżać obok samochodów. Rób tak jak napisałeś to skończysz jak ten z artykułu. Nic do was nie trafia. Życie jest jedno. Po co chodzisz do szkoły, po wypadku będzie ci to niepotrzebne daj miejsce innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A w czym tutaj motocyklista winny? Po cytrynie widać, że szybko nie jechał... tylko jakiś deb*** goniący do skarbówki mu drogę zajechał i nie miał gdzie już uciec. Współczuję motocykliście... nie znacie wy biedni ni dnia, ni godziny... a kretynów na drogach masa. Powiedz mi więc, proszę, kolego, w czym tutaj winy motocyklisty upatrujesz? Ja nie widzę żadnej.
A może było tak, że nie dał szansy żeby go zauważyć. Wyskoczył z za samochodu poprzedającego i jechał lewym pasem z dużą szybkością a kierowca osobówki już rozpoczął manewr skrętu w lewo, wcześniej nie widząc go. I doszło do kolizji, nie zdążył wychamować. W normalnych warunkach ma pierwszeństwo ale w sytuacji jaką opisałem to on nie zachował ostrożności złamał zasadę ograniczonego zaufania i doprowadził do kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEn wariat pędził ze 100km/h na 100%. Jechałem pare samochodów za tym deb***em na motorze. Rozumiem, e miał piewszeństwo, ale droga to nie prywatny tor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...