Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Zemborzyckiej. Kierowca golfa wjechał w drzewo

Utworzony przez bez ironii, 23 kwietnia 2013 r. o 19:17 Powrót do artykułu
kierowca bombowca napisał:
Wjebał w zajebistą dziurę w drodze,urwał koło, i nieszczęście gotowe. Kiedy tych sQrwysynów policja będzie ścigać za zły stan drogi, tak jak wszystkich,nas kierowców za zły stan auta ????
Ile razy mam prosić o zaprzestanie posługiwania się moim nickiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do waszej wiadomosci: kierowca zaslabl a nie szpanowal golfem jeb.ane ciule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Ile razy mam prosić o zaprzestanie posługiwania się moim nickiem?
Koniowi to zamelduj, ma duży łeb to cię wysłucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janak POmpa napisał:
Koniowi to zamelduj, ma duży łeb to cię wysłucha.
Mam Tobie donosić? No bez jaj. Jest coś takiego, jak netykieta. A podpisujący się moim nickiem gość ma ją w du***. Całe szczęście zdarzają się tutaj jeszcze moderatorzy społeczni (w tym nieoceniona Folkatka), którzy robią z takimi użytkownikami porządek. A w temacie wypadku: Zasłabł nie zasłabł, wolno nie jechał (a tam "60" jest przed skrzyżowaniem z Żeglarską).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Mam Tobie donosić? No bez jaj. Jest coś takiego, jak netykieta. A podpisujący się moim nickiem gość ma ją w du***. Całe szczęście zdarzają się tutaj jeszcze moderatorzy społeczni (w tym nieoceniona Folkatka), którzy robią z takimi użytkownikami porządek. A w temacie wypadku: Zasłabł nie zasłabł, wolno nie jechał (a tam "60" jest przed skrzyżowaniem z Żeglarską).
KAPUSTA ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...