Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyklepie się ^^,
0
Na Fb hejtują kierowcę, a on uciekał bo inny idiota chciał wymusić pierszeństwo skrecając z 3 maja w lewo. Kierowca Audi chciał uniknąc stłuczki i taka reakcja... Widziałam więc wiem, dobrze że w słup, a nie pieszych wjechał...
0
wiadomo LU
0
Doczekam chwili gdy pismaki nauczą się rozróżniać byle stłuczkę od wypadku drogowego?   Dziwne, że z takim rozmachem kradzieży batonika jeszcze nie nazywacie zamachem terrorystycznym...
0
Wyrzucić z pracy was gnidy powinni za takie ķlamanie! Dlaczego nikt nie napisał że kierowcy Audi ktoś wymusił i ten uciekał ratując się przed kolizją? Może jeszcze dopiszcie MLODY KIEROWCA ZAATAKOWAŁ PIESZYCH to sie lepiej sprzeda! Wstyd! Cofnąc wolność słowa wam trzeba!
0
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Umpa umpa to ty masz w bani pajacu
0
ja myślę że była to zorganizowana akcja z cyklu Ratujmy Tor Lublin, brawa dla rajdowca, na przyszłość niech porusza się na wstecznym.
0
Ci policjanci to nie mogli inaczej stanąć tą kolumbryną ? Nie dość, że blokują pas to jeszcze cały widok zasłaniają. Sami sobie niech trzasną mandat za bezmyślność. 
0
nie wiem czy byś chciał jechać po pasie ruchu gdzie były jakies płyny i w kazdej chwili słup mógł poleciec  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: