Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklepie się ^^,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Fb hejtują kierowcę, a on uciekał bo inny idiota chciał wymusić pierszeństwo skrecając z 3 maja w lewo. Kierowca Audi chciał uniknąc stłuczki i taka reakcja... Widziałam więc wiem, dobrze że w słup, a nie pieszych wjechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo LU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekam chwili gdy pismaki nauczą się rozróżniać byle stłuczkę od wypadku drogowego?   Dziwne, że z takim rozmachem kradzieży batonika jeszcze nie nazywacie zamachem terrorystycznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić z pracy was gnidy powinni za takie ķlamanie! Dlaczego nikt nie napisał że kierowcy Audi ktoś wymusił i ten uciekał ratując się przed kolizją? Może jeszcze dopiszcie MLODY KIEROWCA ZAATAKOWAŁ PIESZYCH to sie lepiej sprzeda! Wstyd! Cofnąc wolność słowa wam trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasyka gatunku, koles na swiatlach wczesniej umpa umpa na fulla wyscigowy start i koniec 300m dalej na slupie
Umpa umpa to ty masz w bani pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę że była to zorganizowana akcja z cyklu Ratujmy Tor Lublin, brawa dla rajdowca, na przyszłość niech porusza się na wstecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci policjanci to nie mogli inaczej stanąć tą kolumbryną ? Nie dość, że blokują pas to jeszcze cały widok zasłaniają. Sami sobie niech trzasną mandat za bezmyślność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy byś chciał jechać po pasie ruchu gdzie były jakies płyny i w kazdej chwili słup mógł poleciec  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...