Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek przy ul. Zana. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

Utworzony przez stary szofer, 9 stycznia 2014 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Na dodatek mądra, utalentowana, duma rodziców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła śliczna, mądra dziewczyna!!!! Bardzo żal!!!! NIgdy jej nie zapomnę!!!! Spoczywaj w pokoju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak miała na imię, ta młoda kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak miała na imię, ta młoda kobieta
 
A jak miała na imię, ta młoda kobieta
Ola. Olu, spoczywaj w pokoju. Niech czas przyniesie ukojenie rodzinie, szczególnie Asi. Jesteśmy z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będziesz w naszych sercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerna moherzyca założe się że była dobrze po 60, taka wyjdzie z kościółka i myśli że jest nieśmiertelna! wczoraj ok 18 na Filaretów wylazły mi takie dwie pod koła a że na wysepce postawili za wysokie barierki to wcale nie było widać czarnych beretów. może ktoś by się tym przejściem zainteresował i obniżył te blaszaki? dodam że berety wcale nie spojrzały, a jak zacząłem hamować (prędkość ok 60km/h) to biegły jak opętane. i to jest ludzka świadomość właśnie, siedzą całymi dniami przed tv śledzą ostatnie wydarzenia i nie są w stanie wyciągnąć wniosków? p.s. zaraz mnie będą wzorowi kierowcy linczować że 60 to prędkość co zabija, no no! jadąc tyle po filaretów i tak narażam się na gniew innych i miganie światłami że ruch tamuję na prawym pasie :)
Kretynie ta kobieta to moja koleżanka, studentka weterynarii 22-latka a nie jakaś cholerna moherzystka, jak nie umiesz się zachować na forum to zamilcz, nie oceniaj sytuacja, ani ludzi bo nie masz pojęcia, a życie takim idiotycznym gadaniem nikt jej nie przywróci, a kierowca będzie musiał żyć ze świadomością , że zabił młodą dziewczyne która poprostu wieczorami biega. Po prostu zamilcz i ciesz się, że to nie Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna miała dwadzieścia pare lat
We wrześniu 2014 skończyła by 22 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 99% jestem pewien, ze gosc jechał grubo ponad przepisowe 50, zreszta w nocy wszyscy tak jezdza, az strach przez przejscie przechodzic, a jak juz ma sie przejsc , to najlepiej biegiem niczm Ben JOHNSON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często tam przechodzę, kierowcy od jednych do drugich świateł pędzą na złamanie karku... a ceną tego bezsensownego pośpiechu bywa ludzkie życie niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/ronaldo_nie_zyje_mial_27_lat <--- więcej czyaj tu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty masz do "moherzystek"? Gardzisz starszymi, religijnymi osobami, którym przypieto taka etykietke z uwagi na eleganckie nakrycie głowy?   Wstydź sie tak samo!    
Kretynie ta kobieta to moja koleżanka, studentka weterynarii 22-latka a nie jakaś cholerna moherzystka, jak nie umiesz się zachować na forum to zamilcz, nie oceniaj sytuacja, ani ludzi bo nie masz pojęcia, a życie takim idiotycznym gadaniem nikt jej nie przywróci, a kierowca będzie musiał żyć ze świadomością , że zabił młodą dziewczyne która poprostu wieczorami biega. Po prostu zamilcz i ciesz się, że to nie Ty
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...