Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki w Lublinie na al. Andersa i ul. Zamojskiej

Utworzony przez tkj, 16 października 2012 r. o 21:33 Powrót do artykułu
piesi nei zdaja sobie sprawy ze przy padajacym deszczu i o zmroku ledwo co ich widac..oslepiajace swiatla samochodow z naprzeciwka robia swoje...apeluj eodblaski lub swiatelka przy perchodzeniu przez jezdnie nawet po pasach!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy postawiono na Andersa foto radar ani razu nie zobaczyłam tam policji, a jeżdżę tamtędy codziennie. Oczywiście za głównego winowajcę wypadków uznano... prędkość, a tam problem tkwi w czymś innym - wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych. No cóż, tego foto radar nie wyeliminuje, ale przynajmniej kierowcy zwolnili do 50 - jakie to było ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bawmy się w szczeguły,ale jeśli publikuje się jakąś informację,należy ją podać rzetelnie.Kurier Lubelski podaje:W wypadku na ul. Andersa na przejściu dla pieszych zginęła kobieta Jaka jest prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tkj napisał:
piesi nei zdaja sobie sprawy ze przy padajacym deszczu i o zmroku ledwo co ich widac..oslepiajace swiatla samochodow z naprzeciwka robia swoje...apeluj eodblaski lub swiatelka przy perchodzeniu przez jezdnie nawet po pasach!!!!!!
POtwierdzam.Też dzisiaj jechałem tamtędy,widziałem czarny worek.Dodam,że podczas deszczu w nocy gdy pieszy ubrany jest w ciemne ciuchy jest zupełnie niewidoczny dla kierowcy.Światła odbijają się od mokrego asfaltu,nadjeżdżające samochody oślepiają,więc bardzo trudno dostrzec pieszego.I to w takim okresie piesi szczególnie powinni uważać (i kierowcy również)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja też dziś tamtędy przejeżdżałam i widziałam czarny worek ( zgadzam się w czasie deszczu w nocy kompletnie nic nie widać i to również wtedy gdy się jest bardzo ostrożnym... (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przewrócony pojazd przygniótł mężczyznę, który zginął." - kapitalne zdanie! coraz lepszą polszczyzną posługują się ci dziennikarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! Ale to było na przejsciu dla pieszych i na jezdni dwupasowej ! Jakie oslepianie z przeciwka ? Sam jestem kierowcą. Kierowca ma obowiązek zwolnić przed przejściem dla pieszych ! Przeczytajcie sobie kodeks drogowy ! Nie życzę nikomu aby potrącił kogoś na przejściu dla pieszych. Praktycznie w 100% sądy orzekają winę kierującego. Nagłe wtargnięcie jest nie do udowodnienia. A to że to było przejście dla pieszych jest do udowodnienia bez trudu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile ta kobieta miała lat? jak sie nazywala??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta miała 79 lat to była babcia mojego chłopaka ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....piesza została potrącony przez samochody.... BYł pieszy potrącony,po moim ironicznym wpisie "poprawiono" jak wyżej.Czyli bez ładu i składu. Artykuł godny Dziennika Wschodniego (spodkobiercy Sztandaru Ludu organu KW PZPR - prawdę powiedziawszy był wielokroć lepszy) oraz płatnej witryny PIANO. P.S.Tak to jest,jak notatki pisżą osobnicy z łapanki lub też z wykształceniem rydzykówki (spadkobierczyni WUML)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
ta kobieta miała 79 lat to była babcia mojego chłopaka ;(
Prosze o telefon 690 800 710
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
ta kobieta miała 79 lat to była babcia mojego chłopaka ;(
Bardzo wspólczuję całej rodzinie, dopiero co opłakiwaliśmy śmierć Pana Mieczysława - męża zabitej, a tu następny pogrzeb. Wyrazy wspólczucia dla przede wszystkim dla Jadzi i jej chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
ta kobieta miała 79 lat to była babcia mojego chłopaka ;(
Bardzo wspólczuję całej rodzinie, dopiero co opłakiwaliśmy śmierć Pana Mieczysława - męża zabitej, a tu następny pogrzeb. Wyrazy wspólczucia dla przede wszystkim dla Jadzi i jej chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pogrzeb ? Też na Majdanku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oferuję pomoc rodzinie ofiary,należy sie Państwu zadośćuczynienie.Jeśli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie i kiedy pogrzeb??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...