Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyprawka szkolna. Ile kosztuje i co jest modne w tym roku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 09:35 Powrót do artykułu
***s://***google.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja swoje nie poślę do szkoły bo nie dostaje 500 zł i nie mam za co kupic. Cholerny rzad, dzieli dzieci na lepsze i gorsze, dyrektor banku zarabiający ok. 50 tys. miesięcznie dostanie a biedota mająca 801 zł na osobę nie dostanie. To pieprzone pisowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
feee napisał:
a ja swoje nie poślę do szkoły bo nie dostaje 500 zł i nie mam za co kupic. Cholerny rzad, dzieli dzieci na lepsze i gorsze, dyrektor banku zarabiający ok. 50 tys. miesięcznie dostanie a biedota mająca 801 zł na osobę nie dostanie. To pieprzone pisowce
Weź się człowieku do pracy Szkoda czasu na wylewanie swojej frustracji na forum a pieniędzy od tego nie przybędzie. Praca czeka, nawet dorywcza ale trzeba się wysilić. Pies ogrodnika - sam nie zje a innemu nie da. Trzeba było zostać dyrektorem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
feee napisał:
a ja swoje nie poślę do szkoły bo nie dostaje 500 zł i nie mam za co kupic. Cholerny rzad, dzieli dzieci na lepsze i gorsze, dyrektor banku zarabiający ok. 50 tys. miesięcznie dostanie a biedota mająca 801 zł na osobę nie dostanie. To pieprzone pisowce
Weź się człowieku do pracy Szkoda czasu na wylewanie swojej frustracji na forum a pieniędzy od tego nie przybędzie. Praca czeka, nawet dorywcza ale trzeba się wysilić. Pies ogrodnika - sam nie zje a innemu nie da. Trzeba było zostać dyrektorem....
jedni dostają za darmo 500 zl a ja mam zapieprzać, czy ci odwaliłoo, walnij się w łglowę patafianie. Albo wszyscy dostajemy i pracujący też po 500 zł albo wcale. Mam zapieparzac za 1200 zł, baran. Pisowce, pieprzone katoliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...