Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysocki zrezygnował ze stanowiska zastępcy prezydenta Lublina

Utworzony przez Frańciszek, 26 czerwca 2012 r. o 13:03 Powrót do artykułu
To wspaniała wiadomość !! w końcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje!! Prawdziwy z Pana Gość piękne zakończenie, widać że umie Pan odejść bez krzesła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim on jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jeden odchodzi to gdzie jest napisane, że musi być jego następca? O ile ja pamiętam, to w ustawie o samorządzie gminnym określone jest, iż zastępców przy takiej liczbie mieszkańców jaką ma naszego miasto max. może być 4. Zatem dlaczego Lublin miasto średniej wielkości ma właśnie aż 4 v-ce prezydentów? Bo wolno tylu mieć? Lubimy się powoływać na USA, zatem proszę sprawdzić, ilu zastępców ma burmistrz Nowego Jorku, którego wynagrodzenie wynosi 1 dolar (zrzekł się wynagrodzenia i pobiera wynagrodzenie symboliczne). Skoro jednak jest prezydent Lublina i jego 4 zastępców, to powinno się to przekładać na dobrobyt miasta, a tymczasem .... szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stylowa ramka dla p. Włodzimierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzegałem Cię Włodku! Żeby zadawać się z artystami trzeba mieć zdrową wątrobę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdecznie Panu gratuluję! Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którym pupska nie przyrastają do cieplutkiego urzędniczego krzesła i coś potrafią na innym froncie. Jeżeli będzie Pan w przyszłości startować na urząd prezydenta, to oddam na Pana głos, bo dzięki Panu widzę, że jest jakaś iskierka nadziei w tym, że w samorząd może mieć jakiś cel bytu, poza wydzieraniem z mojej kieszeni podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższa pora, aby ten Pan, który za totalny bark kompetencji i nieróbstwo brał pieniądze, odszedł z Ratusza (ostatnio co kilka dni był na "urlopie")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
serdecznie Panu gratuluję! Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którym pupska nie przyrastają do cieplutkiego urzędniczego krzesła i coś potrafią na innym froncie. Jeżeli będzie Pan w przyszłości startować na urząd prezydenta, to oddam na Pana głos, bo dzięki Panu widzę, że jest jakaś iskierka nadziei w tym, że w samorząd może mieć jakiś cel bytu, poza wydzieraniem z mojej kieszeni podatków
Co ty p.......sz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...