Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyższe kary za śmierć kierowcy trafionego bryłą lodu

Utworzony przez marcin, 16 czerwca 2014 r. o 21:35
Na pohybel! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem już prawie 70 lat i zastanawiam się jaka kara byłaby najstosowniejsza dla takich " zwyrodnialców za taki czyn. Ciśnie mi się do głowy Kodeks Hammurabiego - żeby go można zastosować -  chociaż jest to niemożliwe.Przecież zrzucając bryłę lodu na pędzący z dużą szybkością samochód- można sobie zdać sprawę ze skutków.Uważam że takich " zwyrodnialców" powinno się przykuć do taczki  i żeby do końca życia pracowali w kamieniołomach za to co zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ze względu na młody wiek oskarżonych i deficyty intelektualne niektórych z nich ...."   Tam nie ma deficytu, tam jest czarna dziura zamiast mózgu.... pozamykać skurwysynów na 25 lat. Pozbawili człowieka życia dla zabawy.... Tfu.... barahło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem już prawie 70 lat i zastanawiam się jaka kara byłaby najstosowniejsza dla takich " zwyrodnialców za taki czyn. Ciśnie mi się do głowy Kodeks Hammurabiego - żeby go można zastosować - ......  
zgadzamm sie w 100% !! nie do wiezienia tylko do przymusowych robót!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem już prawie 70 lat i zastanawiam się jaka kara byłaby najstosowniejsza dla takich " zwyrodnialców za taki czyn. Ciśnie mi się do głowy Kodeks Hammurabiego - żeby go można zastosować - ......  
zgadzamm sie w 100% !! nie do wiezienia tylko do przymusowych robót!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deficyt intelektualny" "z zamiarem ewentualnym” to nie jest hiphopowy tekst, tylko żargon prawniczy. Co z tego że przez 8 lat system wyhoduje kolejnych złoczyńców którzy już po jednym roku znajdą nowego boga w innym świecie. Tym za kratami. K___a, zimą przy śniegach przejść się po chodniku czasem nie da, bo śniegu bywa po uda, a wszystkie skazane nieroby ciepły obiadek i telewizorek. Nie ma komu zbierać truskawek w lato ? Każdy z nich powinien w pocie czoła ulegać zdrowej resocjalizacji. Przynajmniej na papierochy by zarobili z własnej, a nie maminej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...