Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak zapomnę prawka, bo zmieniłem portki To mnie zamkną?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Mylisz "nie manie" z "nie posiadaniem". Można posiadać prawko, nie mając go przy sobie.
0
Nie zapomnij kiedyś musku.
0
Nie zdejmuj tak często portek. Może czas pomyśleć o zmianie zawodu
0
Powinno być bez uprawnien do kierowania pojazdami, brak prawa jazdy przy kontroli to inna sprawa  
0
A to wszystko niby po to, aby nam się lepiej żyło. Ale czego się spodziewać w tym policyjnym państwie rządzonym przez ośmiornicę i gumofilców w krawatach świeżo oderwanych od rozrzutników gnoju.
0
A to wszystko niby po to, aby nam się lepiej żyło. Ale czego się spodziewać w tym policyjnym państwie rządzonym przez ośmiornicę i gumofilców w krawatach świeżo oderwanych od rozrzutników gnoju.
A rowerzyści cwaniakują i bezkarnie jeżdżą jak szaleni. Ot sprawiedliwość.
0
Pewnie!! Zamykać ich a my podatnicy będziemy płacić za ich odsiadkę. Proponuję 5tyś i roboty społeczne przez 2 miesiące, sprzątanie miasta zbieranie śmieci przy drogach itp.
0
Wszystkich do paki a politycy zostaną i będą rozkradac kraj i się bawić w najlepsze.
0
To już zaczyna przypominać POLOWANIE !!!!  jak na żyda podczas okupacji.
0
Wsadzajcie ludzi do pierdla za jazdę bez uprawnień a bandziorzy którzy naprawdę są groźni niech nadal chodzą na wolności!!!
0
Witam, pomogę w bezproblemowym zdaniu prawa jady na Ukrainie. Załatwiam wszelkie formalności (zameldowanie, badania, kursy, oraz samo przystąpienie do egzaminu), dokument do odebrania w Państwowym urzędzie a nie gdzieś pod stołem. Zdawalność 100%. Rozmawiam po Polsku 0038 0660520485
0
szmacjaz jaskulski karac za brak prawojazdy bo ty kurwo klijentuw potrzebujesz
0
To już zaczyna przypominać POLOWANIE !!!!  jak na żyda podczas okupacji.
0
Moim zdaniem to ma nie chronić nikogo tylko poro to w prowadzili a by zarabiac
0
Ma ktoś Ukraińskie prawko?
0
Ja jeżdżę bez prawka i mam wjb na policję bo i tak mnie nie złapią a druga sprawa jak posłowie itp nie chcą aby ludzie jeździli bez prawka to niech do ch... Nie zmieniają tyle przepisów dotyczących zdawania na prawko i niech zniżą trochę kwotę którą trzeba mieć na to prawko bo ku... Nie każdego stać tak jak ich na wszystko !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: