Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzruszający ślub Marcina Różyckiego (zdjęcia)

Utworzony przez kaska, 5 lipca 2012 o 18:06 Powrót do artykułu
To co w zyciu najpiekniejsze juz macie... milosc .Zycze wam jak najwiecej chwil tak pieknych i trwalych jak wasze uczucie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Marcinie, jestem Pana wielka fanka ... wierze ze milosc wzmocni Pana i da sile do dalszej walki. Wszystkiego dobrego.
0
bard ... jeśli kojarzę z lat x temu, to bardzi głównie przesiadywali w knajpach, wtedy zwanych karczmami i grali sobie np. na jakiejś lutni albo czymś takim .... czy to się zmieniło do dnia dzisiejszego?
0
... i tyle ... ... aż tyle ... ... tylko tyle ...
0
zdrówka, jesteśmy z panem!
0
Liliana napisał:
bard ... jeśli kojarzę z lat x temu, to bardzi głównie przesiadywali w knajpach, wtedy zwanych karczmami i grali sobie np. na jakiejś lutni albo czymś takim .... czy to się zmieniło do dnia dzisiejszego?
ZAMILCZ
0
To i ja kieliszeczek za zdrowie młodej pary !
0
Dużo zdrowia Panie Marcinie i wielu wspólnych wspaniałych lat. Posłuchajmy jak śpiewa "Spowiedź" http://www.youtube.com/watch?v=GK11teM7FO0
0
I jeszcze raz Marcin i Wioletta Różyccy http://www.youtube.com/watch?v=4Ffqoam242A
0
Zdrowia. Po prostu zdrowia. Musi być dobrze i tyle!
0
Dlaczego się nie ogolił na swój własny ślub ale garnitur pierwsza klasa trzeba przyznać. Życzę mu żeby mógł zobaczyć swoich wnóków i opowiedzić im jak poznał ich babcię
0
A jak inaczej powiedzieć kto to jest bard?ja nie wiem o kogo tu chodzi
0
To sobie wpisz nazwisko w google, zamiast epatowac tutaj niestosownymi dowcipasami.
0
Najlepszego Marcin. Piękna historia.
0
Facet z klasą. Wszystkiego dobrego.
0
Gratuluję! Życzę, żeby nigdy nie zabrakło Wam miłości i nadziei!
0
POlak napisał:
Dlaczego się nie ogolił na swój własny ślub ale garnitur pierwsza klasa trzeba przyznać. Życzę mu żeby mógł zobaczyć swoich wnóków i opowiedzić im jak poznał ich babcię
kretynie, może poprostu lubi nosić brodę a poza tym nie uważasz, że gdyby się ogolił to by wyglądał jeszcze szczuplej??? i tak na marginesie wnUków a nie wnÓków !!!
0
Gratuluję żony! Cholera Marcin jesteś WIELKI!
0
Powodzenia
0
Liliana napisał:
Nie, nie stresuj się, nic się nie zmieniło. Spokojnie wracaj do oglądania maratonu "Ciąże nastolatek" na MTV.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: