Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodzinie z Lublina powinny byc cofniete prawa rodzicielskie! Preciez w tym upale to zagrozenia zycia i zdrowia dzieci! Ludzie, gdzie my zyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być zapis w regulaminie zakazujący zabierania tak małych dzieci w taką trasę. to nieodpowiedzialne. będą starsze, będą chciały iść, to proszę bardzo. przecież to była dla nich mordęga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfanatyzowani rodzice zupełnie nie biorą pod uwagę zagrożeń jakie dla ich dzieci niesie upalna pogoda. Najpierw "przyjemność" pielgrzymki, później kolejki u lekarzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chyba nic się nie stało ,dzieci i wszyscy szczęśliwie i z błogosławieństwem powrócili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie co mówicie mam nadzieję że przyjdzie czas na opamiętanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie z Lublina powinny byc cofniete prawa rodzicielskie! Preciez w tym upale to zagrozenia zycia i zdrowia dzieci! Ludzie, gdzie my zyjemy?
A ty masz zakaz wypowiadania się na forum z powodu nieuleczalnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim ktoś się wypowie to polecam na taką pielgrzymkę pojsc. Kto był to wie ile wspaniałych ludzi się poznaje, że jest stałą opieką medyczna i nic złego się nie dzieje :) sama szłam pierwszy raz jak miałam 8 lat w tym roku szłam po raz dziesiąty. Tej podróży nie da się opisać a wspomnienia cudownych chwil zostaną do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmuszanie dzieci do przebywania na takim słońcu w tej temperaturze to bezpośrednie narażenie ich na utrata życia. Powinna zostac zgłoszona do prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK zgadza się że pielgrzymka to coś wspaniałego, sama szłam 3 razy ale .... to nie dla takich małych dzieci! Mam dzieci w tym wieku i nie zabralabym ich na taką męczarnie w słońcu. To nieodpowiedzialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszytko nie jest kwestią rozumu tylko wiary a ona góry przenoś podziwiam i zazdroszczę takiej wiary, która daje tak ogromną siłę i radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie co mówicie mam nadzieję że przyjdzie czas na opamiętanie
właśnie ! upamiętanie b. zaj. wskazane ,zwłasca ,ze robi nam sie tu nawiedzony  taliban ,a pastezy mamy deczko  stuknientych & zdgenerowanych i łowiecek nienawidzoncy ,a za mamonom gonioncych,czasy widać łostatecne ,skoro pastuchy same sie ocalić nie umiejom,a łudajom ze innych chcom ,w normalnych łokolicnościach rzekbym ajjejuja, a tak nic nie zekne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim "Mocno Wierzącym W Magię Kościoła" polecam posluchać wypowiedzi (byłego księdza) profesora Stanisława Obirka -jedynie tam jest mądre i racjonalne wytłumaczenie "sekty" Ojca Ryżyka, "fenomenu" JP II, tudzież jemu podobnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...