Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodzinie z Lublina powinny byc cofniete prawa rodzicielskie! Preciez w tym upale to zagrozenia zycia i zdrowia dzieci! Ludzie, gdzie my zyjemy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powinien być zapis w regulaminie zakazujący zabierania tak małych dzieci w taką trasę. to nieodpowiedzialne. będą starsze, będą chciały iść, to proszę bardzo. przecież to była dla nich mordęga
0
Sfanatyzowani rodzice zupełnie nie biorą pod uwagę zagrożeń jakie dla ich dzieci niesie upalna pogoda. Najpierw "przyjemność" pielgrzymki, później kolejki u lekarzy,
0
ale chyba nic się nie stało ,dzieci i wszyscy szczęśliwie i z błogosławieństwem powrócili
0
nie wiecie co mówicie mam nadzieję że przyjdzie czas na opamiętanie
0
Rodzinie z Lublina powinny byc cofniete prawa rodzicielskie! Preciez w tym upale to zagrozenia zycia i zdrowia dzieci! Ludzie, gdzie my zyjemy?
A ty masz zakaz wypowiadania się na forum z powodu nieuleczalnej głupoty.
0
Zanim ktoś się wypowie to polecam na taką pielgrzymkę pojsc. Kto był to wie ile wspaniałych ludzi się poznaje, że jest stałą opieką medyczna i nic złego się nie dzieje :) sama szłam pierwszy raz jak miałam 8 lat w tym roku szłam po raz dziesiąty. Tej podróży nie da się opisać a wspomnienia cudownych chwil zostaną do końca życia!
0
Zmuszanie dzieci do przebywania na takim słońcu w tej temperaturze to bezpośrednie narażenie ich na utrata życia. Powinna zostac zgłoszona do prokuratora.
0
TAK zgadza się że pielgrzymka to coś wspaniałego, sama szłam 3 razy ale .... to nie dla takich małych dzieci! Mam dzieci w tym wieku i nie zabralabym ich na taką męczarnie w słońcu. To nieodpowiedzialne.
0
to wszytko nie jest kwestią rozumu tylko wiary a ona góry przenoś podziwiam i zazdroszczę takiej wiary, która daje tak ogromną siłę i radość.
0
nie wiecie co mówicie mam nadzieję że przyjdzie czas na opamiętanie
właśnie ! upamiętanie b. zaj. wskazane ,zwłasca ,ze robi nam sie tu nawiedzony  taliban ,a pastezy mamy deczko  stuknientych & zdgenerowanych i łowiecek nienawidzoncy ,a za mamonom gonioncych,czasy widać łostatecne ,skoro pastuchy same sie ocalić nie umiejom,a łudajom ze innych chcom ,w normalnych łokolicnościach rzekbym ajjejuja, a tak nic nie zekne
0
Wszystkim "Mocno Wierzącym W Magię Kościoła" polecam posluchać wypowiedzi (byłego księdza) profesora Stanisława Obirka -jedynie tam jest mądre i racjonalne wytłumaczenie "sekty" Ojca Ryżyka, "fenomenu" JP II, tudzież jemu podobnych...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: