Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina do Warszawy pojedziemy pociągiem 150 km/h

Utworzony przez ja, 22 listopada 2013 o 07:13 Powrót do artykułu
...Przejazd z Lublina do Warszawy Wschodniej ma się skrócić do 2 godzin i 13 minut... Patrząc na obecnie obowiązujący rozkład jazdy to większość pociągów TLK z Lublina do Warszawy Wschodniej jadzie 2 h 12 min. "Wieniawski" 2 h 19 min, "Solina" 2 h 11 min. "Gałczyński" obecnie jedzie 2 h 12 min - zatrzymując się w Nałęczowie i Pilawie. W nowym rozkładzie 2 h 05 min bez zatrzymywania się w na tych stacjach. To chyba na tym zyska 7 minut a nie że szybciej pojedzie.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się z tego połązenia do Łodzi cieszę :)
0
Kolejny rok zmiany rozkładu pokazuje że zajmują się tym debile . ludzie pracują również w soboty , niedziele czym maja dojechać z Chełma na 5:30 ? - furmanką ? Co może wiedzieć kretyn z Urzędu Marszałkowskiego o dojeździe do pracy jak grzeje dupę od 7-15
0
te 150 km/h to chyba dopiero pod Warszawą, z Lublina do Warszawy jest ok 150 km jadąc 150km/h + ewentualne przystanki to podróż powinna trwać max. 1,5 h a tak średnia prędkość to niespełna 75 km/h. Normalnie szał, może Pendolino bedzie jeździło
0
No fajnie - tyle że z warszawy do lublina jest 150 km - proponuje się wybrać do japonii jak się IC chce czegoś nauczyć o koleii
0
o 12:24 jest dzis TLK do wawki i jedzie na wschodni 2 godziny i 12 minut...gdzie tu sens i logika?
0
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
spier***aj z tym spamem
0
Wszystko pięknie ale cena nie zachęca do podróży TLK  
0
"Przejazd do Warszawy Wschodniej ma sie skrócić do 2h 13m" ....dziwne bo obecnie "najszybszy" pociąg jedzie 2h 10 min...kto wypisuje takie głupie teksty.... http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s37&seqnr=5&ident=3c.0599126.1385114883&REQ0HafasScrollDir=1  
0
wg aktualnego rozkładu jazdy czas przejazdu Lublin-Warszawa Wschodnia wynosi 2:12, ma być skrócony do 2:13, gratulacje  
0
Jeszcze jedno... jaki jest sens jechać na około przez całą Polskę żeby z Lublina dojechac nad morze np do Gdańska i dalej do Świnoujścia jadąc przez Kraków, Częstochowę itd... PKP ma deficyt maszyn żeby puścić kilka pociągów zamiast jednego? A może szkoda im na pracowników? Przy cenach biletów i konforcie jazdy to naprawdę lepiej podróżować samochodem...
0
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
0
Jak zwykle byle do stolicy a ci co pracują i dojeżdżają do Lublina się nie liczą,dla kogo te pociągi  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: