Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina do Warszawy pojedziemy pociągiem 150 km/h

Utworzony przez ja, 22 listopada 2013 r. o 07:13 Powrót do artykułu
...Przejazd z Lublina do Warszawy Wschodniej ma się skrócić do 2 godzin i 13 minut... Patrząc na obecnie obowiązujący rozkład jazdy to większość pociągów TLK z Lublina do Warszawy Wschodniej jadzie 2 h 12 min. "Wieniawski" 2 h 19 min, "Solina" 2 h 11 min. "Gałczyński" obecnie jedzie 2 h 12 min - zatrzymując się w Nałęczowie i Pilawie. W nowym rozkładzie 2 h 05 min bez zatrzymywania się w na tych stacjach. To chyba na tym zyska 7 minut a nie że szybciej pojedzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się z tego połązenia do Łodzi cieszę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny rok zmiany rozkładu pokazuje że zajmują się tym debile . ludzie pracują również w soboty , niedziele czym maja dojechać z Chełma na 5:30 ? - furmanką ? Co może wiedzieć kretyn z Urzędu Marszałkowskiego o dojeździe do pracy jak grzeje dupę od 7-15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 150 km/h to chyba dopiero pod Warszawą, z Lublina do Warszawy jest ok 150 km jadąc 150km/h + ewentualne przystanki to podróż powinna trwać max. 1,5 h a tak średnia prędkość to niespełna 75 km/h. Normalnie szał, może Pendolino bedzie jeździło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie - tyle że z warszawy do lublina jest 150 km - proponuje się wybrać do japonii jak się IC chce czegoś nauczyć o koleii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 12:24 jest dzis TLK do wawki i jedzie na wschodni 2 godziny i 12 minut...gdzie tu sens i logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
spier***aj z tym spamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie ale cena nie zachęca do podróży TLK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przejazd do Warszawy Wschodniej ma sie skrócić do 2h 13m" ....dziwne bo obecnie "najszybszy" pociąg jedzie 2h 10 min...kto wypisuje takie głupie teksty.... http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s37&seqnr=5&ident=3c.0599126.1385114883&REQ0HafasScrollDir=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg aktualnego rozkładu jazdy czas przejazdu Lublin-Warszawa Wschodnia wynosi 2:12, ma być skrócony do 2:13, gratulacje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno... jaki jest sens jechać na około przez całą Polskę żeby z Lublina dojechac nad morze np do Gdańska i dalej do Świnoujścia jadąc przez Kraków, Częstochowę itd... PKP ma deficyt maszyn żeby puścić kilka pociągów zamiast jednego? A może szkoda im na pracowników? Przy cenach biletów i konforcie jazdy to naprawdę lepiej podróżować samochodem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle byle do stolicy a ci co pracują i dojeżdżają do Lublina się nie liczą,dla kogo te pociągi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...