Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina na Ukrainę. Nowe połączenie PolskiegoBusa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2016 o 16:12 Powrót do artykułu
Po cholerę tam jechać? A jeśli używacie nazw polskich Lwów i Czerniowce [ukr. Lwiw i Czerniwci], to bądźcie konsekwentni i nie piszcie po ukraińsku jakiejś bękarciej nazwy Iwano-Frankiwsk tylko.. Stanisławów. Polacy wiedzą, o co chodzi. Chyba że ta notatka kierowana jest li tylko do Ukraińców, żeby wiedzieli czym i jak z RP szybko wyjechać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy będą przystanki po drodze Zamość, Tomaszów Lubelski?
0
Po co tam jechać, po alkohol metylowy czy co?
0
Jaka cena biletu?
0
Masakra cena biletu w jedną strone 70zł konkurencja 40zł dobra stawka na sam początek :-)
0
no to jestem za likwidacją Polskiego busa w Lublinie!!!!!!!!!!!!!!b jak widzę to on ch..ja polski
0
To trasa dla Ukraińców
0
Po to by liznąć trochę kultury. Warto znać Lwów ijego zabytki.
0
Skoro piszesz głąbie, że nie warto jechać np. do Iwano-Frankowska to znaczy, żeś ślepy i bezmyślny. Bo byłeś tam, prawda? Na pewno, skoro wiesz lepiej od innych. I zapewniam, że większość Polaków nie ma pojęcia skąd Stanisławów.
0
70 zł to cholernie drogo, Ukraińskim liniami kosztuje to 45 zł
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: