Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za co nagradzają w Ratuszu? 260 tys. złotych dla 107 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Obi napisał:
PierwszaZmiana napisał:
undefined napisał:
 Jeśli faktycznie wzorowo wykonują swoje obowiązki to ja osobiście nie mam absolutnie nic przeciwko ich nagradzaniu. Dobrzy i sumienni pracownicy zawsze powinni być jakoś premiowani bo potencjalna premia to najlepsza motywacja do pracy.
Ta wzorowa praca, to nieodbór dochodów nad wydatkami, który przekracza już 1 mld złotych i pokrywany jest kredytami, pożyczkami oraz emisją obligacji na ponad 1,3 mld złotych. Do tego dochodzą pnad 6. razy wyższe wypłaty odszkodowań niż wpływy z tzw. rent planistycznych będących wynikiem zmian MPZP. Opłaty adiacenckie są trochę innym tematem, bo w przeciwieństwie do rent planistycznych są fakultatywne, a nie obligatoryjne. Zniszczenia w środowisku, straty w spółkach, to osobny temat.  Można byłoby jeszcze długo wymieniać te "zasługi" - tyle, że i tak konsekwencje ponieśliby nie ci, którzy powinni.
Znowu ty zdziadziały malkontencie z Czechowa? Wiem, że ubolewasz bardzo nad tym, że Żuk wydał na inwestycje kilka mld zł. a twój kochany PiS przez to, że mieszkańcy go popierają, nie może dorwać się do lubelskiego żłoba. Cóż, pozostaje ci wyć na forach internetowych i dalej próbować karmić czytelników tą pisowską propagandą.
 Co robią inni nie jest waszą sprawą towarzysze inwigilatorzy. Nie jest również waszą sprawą jakie kto ma poglądy i sympatie - nawet polityczne. Wasz szczenięcy wiek pokazuje, że musieliście z mlekiem matki wyssać totalitarne obyczaje, których przejawem jest między innymi socjotechnika o gospodarczych sukcesach, bo wymieniony przez was obecny jeszcze prezydent naszego miasta pobiera za swoją pracę stosowne wynagrodzenie. Jestem przekonany, że za te niemal 15 mld złotych(dochody gminy) w kadencji obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta można było zrobić dużo więcej i lepiej. Na nagrody również by wystarczyło - niekoniecznie zresztą dla wymienionych na opublikowanych "listach płac", bo są tam osoby, ktore za swoje zaniechania powinny jeszcze dopłacić do kasy miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależny napisał:
Obi napisał:
PierwszaZmiana napisał:
undefined napisał:
  Jeśli faktycznie wzorowo wykonują swoje obowiązki to ja osobiście nie mam absolutnie nic przeciwko ich nagradzaniu. Dobrzy i sumienni pracownicy zawsze powinni być jakoś premiowani bo potencjalna premia to najlepsza motywacja do pracy.
Ta wzorowa praca, to nieodbór dochodów nad wydatkami, który przekracza już 1 mld złotych i pokrywany jest kredytami, pożyczkami oraz emisją obligacji na ponad 1,3 mld złotych. Do tego dochodzą pnad 6. razy wyższe wypłaty odszkodowań niż wpływy z tzw. rent planistycznych będących wynikiem zmian MPZP. Opłaty adiacenckie są trochę innym tematem, bo w przeciwieństwie do rent planistycznych są fakultatywne, a nie obligatoryjne. Zniszczenia w środowisku, straty w spółkach, to osobny temat.  Można byłoby jeszcze długo wymieniać te "zasługi" - tyle, że i tak konsekwencje ponieśliby nie ci, którzy powinni.
Znowu ty zdziadziały malkontencie z Czechowa? Wiem, że ubolewasz bardzo nad tym, że Żuk wydał na inwestycje kilka mld zł. a twój kochany PiS przez to, że mieszkańcy go popierają, nie może dorwać się do lubelskiego żłoba. Cóż, pozostaje ci wyć na forach internetowych i dalej próbować karmić czytelników tą pisowską propagandą.
Co robią inni nie jest waszą sprawą towarzysze inwigilatorzy. Nie jest również waszą sprawą jakie kto ma poglądy i sympatie - nawet polityczne. Wasz szczenięcy wiek pokazuje, że musieliście z mlekiem matki wyssać totalitarne obyczaje, których przejawem jest między innymi socjotechnika o gospodarczych sukcesach, bo wymieniony przez was obecny jeszcze prezydent naszego miasta pobiera za swoją pracę stosowne wynagrodzenie. Jestem przekonany, że za te niemal 15 mld złotych(dochody gminy) w kadencji obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta można było zrobić dużo więcej i lepiej. Na nagrody również by wystarczyło - niekoniecznie zresztą dla wymienionych na opublikowanych "listach płac", bo są tam osoby, ktore za swoje zaniechania powinny jeszcze dopłacić do kasy miasta.
 Stała śpiewka pisowskich płatnych trolli - można było zrobić dużo więcej i lepiej. To byłoby nawet śmieszne, gdyby nie fakt, że jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla nagrodzonych i przekaz dla tych którzy się nie złapali: pracujcie jeszcze lepiej a za rok to może wy będziecie figurować na tej liście :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To są tak naprawdę grosze biorąc pod uwagę to co dla miasta zrobił Żuk i jego ludzie. Czy ktoś sobie przypomina co się w mieście działo przed 2010 rokiem?
 To, że poprzez modyfikację lub tylko wykonanie realizował wcześniejsze plany i zamierzenia nie jest chyba tym koronnym argumentem o zasadności przyznania nagród, bo przecież cały czas pobierali i pobierają wynagrodzenia za pracę. Nie pamiętasz, bo i jak możesz z racji młodego wieku , co się działo przed rokiem 1989, kiedy to oddawano do użytku dużo więcej nowych mieszkań i dróg niż praktycznie w całym późniejszym 28 letnim okresie czasu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Filidupowicz napisał:
Niezależny napisał:
Obi napisał:
PierwszaZmiana napisał:
undefined napisał:
   Jeśli faktycznie wzorowo wykonują swoje obowiązki to ja osobiście nie mam absolutnie nic przeciwko ich nagradzaniu. Dobrzy i sumienni pracownicy zawsze powinni być jakoś premiowani bo potencjalna premia to najlepsza motywacja do pracy.
Ta wzorowa praca, to nieodbór dochodów nad wydatkami, który przekracza już 1 mld złotych i pokrywany jest kredytami, pożyczkami oraz emisją obligacji na ponad 1,3 mld złotych. Do tego dochodzą pnad 6. razy wyższe wypłaty odszkodowań niż wpływy z tzw. rent planistycznych będących wynikiem zmian MPZP. Opłaty adiacenckie są trochę innym tematem, bo w przeciwieństwie do rent planistycznych są fakultatywne, a nie obligatoryjne. Zniszczenia w środowisku, straty w spółkach, to osobny temat.  Można byłoby jeszcze długo wymieniać te "zasługi" - tyle, że i tak konsekwencje ponieśliby nie ci, którzy powinni.
Znowu ty zdziadziały malkontencie z Czechowa? Wiem, że ubolewasz bardzo nad tym, że Żuk wydał na inwestycje kilka mld zł. a twój kochany PiS przez to, że mieszkańcy go popierają, nie może dorwać się do lubelskiego żłoba. Cóż, pozostaje ci wyć na forach internetowych i dalej próbować karmić czytelników tą pisowską propagandą.
Co robią inni nie jest waszą sprawą towarzysze inwigilatorzy. Nie jest również waszą sprawą jakie kto ma poglądy i sympatie - nawet polityczne. Wasz szczenięcy wiek pokazuje, że musieliście z mlekiem matki wyssać totalitarne obyczaje, których przejawem jest między innymi socjotechnika o gospodarczych sukcesach, bo wymieniony przez was obecny jeszcze prezydent naszego miasta pobiera za swoją pracę stosowne wynagrodzenie. Jestem przekonany, że za te niemal 15 mld złotych(dochody gminy) w kadencji obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta można było zrobić dużo więcej i lepiej. Na nagrody również by wystarczyło - niekoniecznie zresztą dla wymienionych na opublikowanych "listach płac", bo są tam osoby, ktore za swoje zaniechania powinny jeszcze dopłacić do kasy miasta.
Stała śpiewka pisowskich płatnych trolli - można było zrobić dużo więcej i lepiej. To byłoby nawet śmieszne, gdyby nie fakt, że jest żałosne.
 Wypraszam sobie - szczególnie, że nie ma mnie pośród nagrodzonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle głosujcie na PiS. Lublin nigdy się tak nie rozwijał, jak za rządów prezydenta Pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe ile w tym roku dostaną dyrektory u marszałka... szczególnie specjaliści po UP (kiedyś AR) albo z miasta na Ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w UM takie nagrody rozdają raz do roku. W Wojewódzkim CZTERY razy do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Szymczyk słusznie dostał nagrodę m.in za : bałagan przy wprowadzaniu Strefy Płatnego Parkowania i skierowaną kontrole Wojewody Lubelskiego - brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bałagan? przecież strefa jest, działa i to działa całkiem dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
w UM takie nagrody rozdają raz do roku. W Wojewódzkim CZTERY razy do roku.
 w końcu dojna zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak był bałagan - poszukaj w necie. Nie bez powodu wojewoda wszczął kontrolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/lublin/nadal-ogromny-problem-ze-strefa-platnego-parkowania-zielona-jasna-i-inne-przypadki,n,1000183254.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,17041906,nowy_zastepca_prezydenta__nagroda_za_kampanie_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiecie, że to nagrody brutto?? Więc jak przeciętna nagroda to 600 zł, na rękę to jest mniej niż 400.  Moja mama pracuje w urzędzie, w wydziale, gdzie jest ciągły kontakt z petentami. Ile razy opowiada o agresywnych, wulgarnych ludziach, którzy wylewają na nią i innych pomyje za to, ze nie mogą czegoś pozytywnie załatwić.  Zastanówcie się nad sobą lepiej. I swoimi zachowaniami wobec osób, które muszą przestrzegać przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...