Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezły hardcore... Brak słów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezły hardcore... Brak słów...
To taka nowa amerykańska moda...Gdyby miała spluwę,  to po amerykańsku załatwiłaby sprawę i chłopina by się nie męczył...!
0
Jaka stara pierd. ....
0
Dlaczego pod artykułem o mężczyźnie molestowanym za młodu przez księdza nie można dodawać komentarzy?
0
Dlaczego pod artykułem o mężczyźnie molestowanym za młodu przez księdza nie można dodawać komentarzy?
Bo jest to politycznie niepoprawne. Jest wolność słowa, ale kontrolowana. Można się wypowiadać tylko na pozwolone tematy.
0
Szok! Jak w horrorze
0
Material na kolejna czesc z cyklu "Pila"!!
0
Co to wgl jest człowiek na jakimś kiju. Czy Ewa P. Ma wgl godność i rozum człowieka???
0
To taka nowa amerykańska moda...Gdyby miała spluwę,  to po amerykańsku załatwiłaby sprawę i chłopina by się nie męczył...!
Za takie coś to kiedyś pewnie by została nawleczona na palik.
0
Czy ona była z UPA???
0
Złożyła wyjaśnienia wskazujące na okoliczności popełnienia zarzuconego jej przestępstwa. Nic nie pamięta.
0
DOŻYWOCIE.
0
Jak oni oboje dzień w dzień pili i policja często tam interweniowała. A jak wiadomo alkohol szare komórki zabija. Więc rozumu z grosz. Dziwię się że informacja jest dopiero teraz skoro w całej gminie wszyscy wiedzieli tego samego dnia
0
Całe zycie chlali, zlamanego grosza nie zarobili w Polsce. Wyjechali do USA, tam chlali za pieniadze mamy W. Nastepnie ich deportowali z USA (nie wiem za co) i wrocili na stare smiecie. Co ciekawe nadal chlali za nasze pieniadze - opieka spoleczna im dawala kase. Tak kilka lat po powrocie sie bawili za nasze podatki. Slychac ich bylo z daleka. Policja czas marnowala. Teraz Ewka bedzie miala darmowy wikt i ubranie do konca zycia. Tam tez swieta nie zostanie. Za nasze pieniadze. Chory kraj, ktory przyjmuje kryminalistow i ich jeszcze utrzymuje Mam nadzieje, ze jej syna, ktory podobno w pierdlu w USA siedzi nie zobacze, ale znajac zycie, to go deportuja i bedzie szalal, pojdzie na rente, bedzie mial na wino i podtrzyma rodzinna tradycje. Byle nikomu krzywdy nie zrobil.
0
Piękne umysły.
0
jak dlugo jeszcze alkohol bedzie zabijal? nacpani tym narkotykiem morduja ludzi, ale w mediach tylko dopalaczami straszycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Miałem ten problem, ale po alkoholu i marysce latała za mną z nożem. Odszedlem.
0
!!!!!!
0
Teksańska masakra kijem od szczotki . Part One
0
policja była czestym gosciem w tym domu
0
Strona 1 z 2