Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił psy drewnianym drążkiem i zakopał

Utworzony przez Hania, 21 sierpnia 2013 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że sąd nie ugnie sie przed wiekiem sprawcy i starzec dokona żytwota w więziennej celi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziadkowi nie zrobia. Tradycja nieuszanowania zycia zwierzat na polskiej wsi jest tak bardzo zakorzeniona, iz od starca nie mozna wymagac zadnych odruchow empatii dla niewinnego stworzenia. Prostota mysli gminnej nie zostanie wyrugowana poprzez sparalizowane sady. Pies mial sluzyc "panu" bedac uwiezionym na lancuchu. Milosc do blizniego wprost przeklada sie na milosc do zwierzecia. Ludzie nienawidza samych siebie, a wiec o czym tutaj dyskutowac.... Kara powinna byc bardzo, ale to bardzo surowa.... Nawet biorac pod uwage wiek sprawcy tak bestialskiego czynu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie takiego ojca,dziadka, brata itd.  Typowe zachowanie zacofańców!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za symboliczną złotówkę mogę go zatłuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie się stary śmieć smażył w piekle, niech zdycha w męczarniach!!! Bydlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że jak wreszcie będzie zdychał, to w męczarniach .... stary śmieć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w domu takiego samego bydlaka, bo na słowo "dziadek" nie zasłużył jeszcze pomimo swoich 77 lat będac nastolatką zabrał biednego psa do lasu i wrócił sam.. twierdził, że mu uciekł (1,5 roczna suczka), między czasie poleciało kilka kotów. Teraz jak nie jest w stanie złapać ani kota ani psa bije kury ( bez opamiętania rzuca kijami  - kilka sztuk już padło. Byłam z tym na policji, ale dizelnicowego oczywiście się nie boi i dalej robi swoje!!! stary dziadyga kłóci się z kazdym z rodziny, za  sąsiada dostał zawiasy bo po nocy popieścił go kamieniem po głowie! i takiemu nic nie można zrobić!!!! POLSKIE PRAWO!!!! a do tego odgraża się, ze choćby miał pójść siedzieć to sprzątnie tego co będzie mu stawał na drodze.... i bądz tu człowieku mądry i czuj się bezpieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w jakiś dziwny sposób przekonany, że ten marny człowieczyna nawet nie zdaje sobie sprawy z naganności własnego zachowania. Pewne obyczaje są ogólnie tolerowane, a nawet akceptowane! Szczególnie w środowisku wiejskim, gdzie pies uwiązany na łańcuchu wpisuje się w obraz „sielanki”. Sądy także nie wykazują zainteresowania przykładnym karaniem za okrucieństwa wobec zwierząt. Jeśli już, to dadzą cos w zawiasach i uważają sprawę za zakończoną.          
Będzie się stary śmieć smażył w piekle, niech zdycha w męczarniach!!! Bydlak
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, ze właścicielka sama dziadkowi kazała zabić, a córka teraz na niego doniosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...