Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo dwóch kobiet na LSM. Prokurator żąda dożywocia

Utworzony przez lublin kiedys, 26 marca 2013 o 13:36 Powrót do artykułu
sad apelacyjny go uniewinnil szok! kto w tym apelacyjnym orzeka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lublin kiedys napisał:
sad apelacyjny go uniewinnil szok! kto w tym apelacyjnym orzeka?
To są ludzie jeszcze ze starego stalinowskiego systemu,69% nadal orzeka !!!!
0
A ja przeszedłem się do sądu - obrońca wskazał miliard braków w dowodach, można było posłuchać. Nie ma dowodu, że to on zabił.
0
takie kocopoly pieprzycie ze az sie zyc odechciewa. to nie on zabił , nie ma dowodów a policjanci którzy go przesłuchiwali podobno mu grożili i wbijali szpilki pod paznokcie . Ponadto grozili mu, ze zabiją mu córke jeśli sie nie przyzna do zabojstwa. Więc ktory kochający ojciec by sie na to zgodzil ? Ludzie, pomyślcie realnie.. Ten chłopak kochał swoją rodzine nad życie i miałby isc siedziec przez zabojstwo jakichś dwoch babek? pomyślcie troche a nie tylko oskarzacie , bo tak naprawde gówno wiecie na ten temat. a jak nie wiecie nic to sie nie wpierdzielajcie. Dziękuje, tyle
0
dodam jeszcze, ze zamordowane kobiety utrzymywaly się poprzez prostytucję
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: