Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadaj pytanie prezydentowi Lublina. Czat z Krzysztofem Żukiem

Utworzony przez gość, 24 września 2012 o 16:44
Kiedy pan prezydent postanowi zrobić ulicę Trześniowską od początku do końca ,bo ta zapomniana ulica nie jest ruszana od chyba 40 lat jak nie dłużej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie Dlaczego przy szkole podstawowej na ul.Roztocze (os. Swit) nie ma ograniczenia predkosci do 30km/h, po połączeniu tej ulicy z ul.J.Pawła stała sie ulicą "przelotową".Mimo paru oznakowanych zebr, trudno dzieciom przejść na drugą stronę ulicy.Od lat nie można tego problemu rozwiązać , a przecież powieszenie paru znaków na słupach i egzekwowanie ograniczenia predkosci w szybki sposób poprawiłoby bezpieczeństwo na tej ulicy. PROSZĘ O ZDECYDOWANĄ INTERWENCJĘ W TEJ SPRAWIE. mieszkaniec oś.Świt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie dlaczego proponuje Pan dofinansowania dla dzieci uczęszczających do miejskich przedszkoli? A co z rodzinami których dzieci z powou braku miejsc w miejskich przedszkolach chodzą do prywatnych placówek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mam pytanie o drogi. Panie prezydencie na jakim etapie jest ulica Zelwerowicza? Kiedy rzeczywiście pojadą po niej pierwsze samochody ? Druga ulica to przedłużenie ulicy Dekutowskiego w stronę ulicy Głuskiej ? Na razie jest tylko łącznik między ulicami Witosa a Męczenników, ludzie czekają z niecierpliwością na ten odcinek co w znacznym stopniu odciążyło by ulicę Kunickiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie! Moje pytania dot. dróg przede wszystkim. 1. Kiedy "zachodnia" obwodnica Lublina (Konopnica - Dąbrowica)? 2. Co z "małą" obwodnicą (Jana Pawła - Wrotkowska - Dywizjonu 303 - Krańcowa)? 3. Jaki jest realny termin przdłużenia Boh. Monte Cassino i Głębokiej do nowego odcinka Solidarności. 4. Dlaczego miasto nie realizuje jakiegokolwiek projektu (ekrany akustyczne lub choćby odpowiednie nasadzenia) dot. ochrony przed hałasem mieszkańców ulic Sikorskiego i pobliskich np. Puławskiej, Żołnierskiej? Proszę o konkretne odpowiedzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie, jaki jest powód planów przedłużenia deptaka do ul. 3 Maja?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
adam napisał:
Panie Prezydencie dlaczego proponuje Pan dofinansowania dla dzieci uczęszczających do miejskich przedszkoli? A co z rodzinami których dzieci z powou braku miejsc w miejskich przedszkolach chodzą do prywatnych placówek? [/quote][quote name='adam' timestamp='1348555056' post='677497'] Panie Prezydencie dlaczego proponuje Pan dofinansowania dla dzieci uczęszczających do miejskich przedszkoli? A co z rodzinami których dzieci z powou braku miejsc w miejskich przedszkolach chodzą do prywatnych placówek?
Przedszkola prywatne nie są własnością miasta, tam nie ma żadnych godzin bezpłatnych więc do pozostałych nie można dać ulgi, poza tym to co Pan sugeruje jest niemożliwe z punktu widzenia prawa obowiązującego w Polsce. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Pracydencie. Chciałem się zapytać czy ratusz ma w planach rewitalizację Stawów Królewskich na lubelskich błoniach ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie kiedy straz miejska zacznie realizowac swoje zadania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie. Kiedy mieszkańcy ulicy Jemiołowej doczekają się drogi. Domy są użytkowane od kilkunastu lat, a drogi jak nie było tak nie ma. Prowizoryczne utwardzenie nawierzchni aby dojazd do posesji był możliwy, mieszkańcy są zmuszeni wykonywać za własne ciężko (bo przecież to Lublin) zarobione pieniądze. Ulica również jest nie oświetlona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie, w 2011roku była kładziona nowa nawierzchnia ulicy Krochmalnej na ocinku ok. 2,5 km jest ponad 70 studzienek kanalizacyjnych, dodatkowo w miejscach tych studzienek zamiasta jechac jak po stole sa juz garby a część studzienek sie pozapadało. Czy cos w tej sprawie zostanie zrobione? CZy zostały wyciagniete konsekwencje w sosunku do firm któe jamowały sie remontam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kochani użytkownicy, to jeszcze NIE czat, to jest zapowiedź czatu.... Piszcie w czwartek. haha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prosimy o remont nawierzchni ul. Męczenników Majdanka od ul. Grabskiego do granicy miasta. To połączenie wylotowe nie remontowane 30 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak żyć, Panie Prezydencie??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy zamierza pan rozpocząć procedury do rozpoczęcia prac przy tunelu i wiadukcie nad ul Głęboką? Co z inwestycją Alchemii,inwestor wyciął drzewa i ogołocił ten teren który obecnie wygląda strasznie,co dalej z tą inwestycją,czy ten teren będzie dalej straszył? Kiedy możemy się spodziewać połączenia dworca PKP i PKS i czy będzie zorganizowany konkurs architektoniczny na projekt tego dworca i rewitalizacji tego zdegradowanego obszaru? Robert
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie, dwa pytania: 1. Jakie pomysły ma miasto, realne do zrealizowania w najbliższym czasie, które usprawnią komunikację pn-płd. W tej chwili przejazd w godzinach szczytu z Czechowa na Czuby (ok. 8km) zajmuje w zależności od natężenia ruchu od 40 do 60 minut. 2. Wiemy, że przedłużenie ul. Głębokiej nie będzie realizowane wraz z budową nowego odcinka al. Solidarności. Ale, czy może Pan podać przybliżony termin realizacji tej inwestycji? Czy będzie to 2 lata, czy raczej 10.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie są plany miasta w sprawie budownictwa jednorodzinnego. Jak wiadomo od kilku lat jest tendencja iż ludzie budują się poza Lublinem. Czy miasto planuje tworzenie nowych obszarów pod tego typu budownictwo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie, chciałbym zapytać jakim etapie jest inwestycja związana z budową stadionu miejskiego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki był prawdziwy powód odwiołania Pawła Policzkieiwcz z Powiatowego Państwowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OO napisał:
Prosimy o remont nawierzchni ul. Męczenników Majdanka od ul. Grabskiego do granicy miasta. To połączenie wylotowe nie remontowane 30 lat. [/quote][quote name='OO' timestamp='1348574784' post='677590'] Prosimy o remont nawierzchni ul. Męczenników Majdanka od ul. Grabskiego do granicy miasta. To połączenie wylotowe nie remontowane 30 lat.
Tu może ja odpowiem Ci na razie skoro coś tam w tej sprawie wiem. Odcinek Drogi Męczenników Majdanka od skrzyżowania z ul. Dekutowskiego (przedłużenie Grygowej) do ul. Doświadczlanej będzie remontowany przy okazji budowy tam trakcji trolejbusowej, umowa z wykonawcą została już podpisana, prace ruszą w październiku i mają zostać zakończone w 2013 roku. Natomiast w przyszłym lub maksymalnie za 2 lata ma być wyremontowany odcinek Drogi Męczenników Majdanka od ul. Grabskiego do pętli trolejbusowej na Majdanku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: