Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żądam 300 tys. od esbeków (wideo)

Utworzony przez 100 g., 22 lipca 2008 r. o 08:07 Powrót do artykułu
ja też dostałem pałą -chcę milion za stres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak inaczej ukarać tych SB-ków. Należy odebrać im pieniądze niesłusznie "zarobione", trzymam kciuki Panie Rożek! Niech Pan walczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 tysięcy? a od kogo??? Ode mnie. Z moich podatków? Nie trzeba było bohaterze dupy pchać w tryby to by w nią pałami nie walili. Nagle znaleźli się zapomniani bohaterowie którym społeczeństwo ma płacić. Ja mam to w du pie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej denerwują mnie ci bohaterowie walki o wolność, którzy za swą działalność wyciągają teraz ręce do społeczeństwa o pieniądze. Przecież podejmując swą działalność liczyli śię z tym ,że ówczesne państwo będzie ich represjonować. Z historii nie znam przypadku, aby powstańcy z 1863 r, którym skonfiskowano majątki i zesłano na Sybir, domagali się od II RP odszkodowań. Wstyd Panowie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze będą nie od esbeków, tylko z naszych podatków!!!! Esbecy byli bowiem funkcjonariuszami publicznymi (państwowymi) i zatem Państwo - czyli my wszyscy ew. zapłacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowo!!! Jak chcecie przeciwnicy roszczeń Pana Jacka Rożka zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed pozaprawnymi działaniami aparatu władzy? Czemu to bulwersują Cię roszczenia finansowe prześladowanego za działalność opozycjną a nic nie mówisz na bajońskie emerytury i wynagrodzenia zdrajców i donosicieli? Komu zawdzięczasz wolny rynek a komu ciągłe rynku blokowanie? Czym jest jednorazowe 300 tysięcy wobec 5 mln jednorazowej odprawy dla prezesa z jedynie słyszną przeszłością???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...