Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginionego studenta szuka śmigłowiec z kamerą termowizyjną

Utworzony przez Belzebubek, 1 kwietnia 2009 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Gość napisał:
nie badzcie nastawieni tak anty wobec bioenergoterapeuty, ja myśle że takie informacje są dobre i moga pomoc, zastanowcie sie wszyscy gdyby tak np sytuacja czysto teoretyczna przysnil by sie wam Marek i podał miejsce pobytu czy nie chcielibyscie tego sprawdzic??? po to wlasnie ludzie piszecie, podsowacie pomysly, pokazujecie w ktora strone mozna jeszcze pojsc
Mnie już się śniło. Zalew i zielony samochód, w którym Marka odnaleziono... Nawet tego nie skomentuję. Osobiście nie dopuszczam do siebie takiej myśli, więc jestem tak samo nastawiona do komentarzy typu ten, który zostawił niejaki bioenergoterapeuta. Większy pożytek zrobi, jeśli pójdzie z tym na policję, o ile naprawdę wie cokolwiek. Bo my z tą wiedzą nie zrobimy nic, to chyba oczywiste. Ale jak już pisałam, może to być prawda, bo dziwnie zastanawiające są podane te szczegóły (szary tynk, jakiś garaż, jakieś wymiary, etc.). Albo jak tu kilka osób już wspomniało, może kogoś właśnie ruszyło sumienie i stąd ten wpis... ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zaginął kolejny student...20-letni Damian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewela napisał:
Wczoraj zaginął kolejny student...20-letni Damian.
jak to???? powiedz cos wiecej bo ja nic nie slyszalam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty za przeproszeniem pierdaczysz... Zaginął nie wczoraj, tylko już kilkanaście dni temu i nie tutaj tylko niedaleko Zamościa, zatem nie siej zamętu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziś przy przystanku obok dworca PKP widziałam, jakiś plakat o zaginionej dziewczynie... Niestety nie zdążyłam dokładnie się przyjrzeć, kto dokładnie i czy już o tym nie pisano. Wiadomo coś o jakimś kolejnym zaginięciu?? Bo to już się naprawdę zaczyna robić przerażające, jak co chwila w naszym regionie młodzi ludzie przepadają bez śladu... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie wiem, a poza tym codziennie ginie wiele osób, nie tylko na lubelszczyznie, wobec czego nie ma co panikować... Tylko po prostu niektóre sprawy są bardziej, niektóre mniej nagłośnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manio napisał:
Ja nic nie wiem, a poza tym codziennie ginie wiele osób, nie tylko na lubelszczyznie, wobec czego nie ma co panikować... Tylko po prostu niektóre sprawy są bardziej, niektóre mniej nagłośnione.
Wbrew pozorom nie az tak wiele. Na Lubelszczyznie poza Markiem i Damianem, w ciagu ostatniego 1,5 roku, wedlug bazi ITAKI chyba jeszcze 3 osoby pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WSZYSTKIE ZAGINIĘCIA SĄ ZGŁASZANE DO ITAKI. KINOL - masz dobry "nos do pisania"! Wróciłąś już do dworca PKP ? Co tam na plakaciku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kiedy zaginął Damian,dowiedziałam się o tym właśnie przedwczoraj z panoramy.Nie napisałam że byl z Lublina ale to chyba nie jest bardzo ważne skąd pochodzi,istotne jest to że ginie czlowiek w nieznanych okolicznościach,jego rodzina odchodzi od zmysłow bo nie wie co się z nim dzieje,czy jeszcze żyje czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewela napisał:
nie wiem kiedy zaginął Damian,dowiedziałam się o tym właśnie przedwczoraj z panoramy.Nie napisałam że byl z Lublina ale to chyba nie jest bardzo ważne skąd pochodzi,istotne jest to że ginie czlowiek w nieznanych okolicznościach,jego rodzina odchodzi od zmysłow bo nie wie co się z nim dzieje,czy jeszcze żyje czy nie...
No właśnie. Najgorsza chyba jednak jest ta niepewność. P.S. Nie wiem co na plakacie i o kim. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...