Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci - Lublin

Utworzony przez mamma, 9 września 2011 r. o 10:22
Witam, szukam ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla syna (jest w 4 klasie podstawówki). Jest pełno różnych ofert w sieci, ale poza językiem angielskim i zajęciami sportowymi (za którymi moje dziecko nie przepada ) nie bardzo jest z czego wybrać. Zależy mi na czymś co gwarantuje zajęcie na cały rok szkolny albo kilka lat (z możliwością kontynuacji) Czy ktoś może zna jakieś fajne kursy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamma napisał:
Witam, szukam ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla syna (jest w 4 klasie podstawówki). Jest pełno różnych ofert w sieci, ale poza językiem angielskim i zajęciami sportowymi (za którymi moje dziecko nie przepada ) nie bardzo jest z czego wybrać. Zależy mi na czymś co gwarantuje zajęcie na cały rok szkolny albo kilka lat (z możliwością kontynuacji) Czy ktoś może zna jakieś fajne kursy w Lublinie?
U nas w szkole (sp 34) w zeszłym roku pojawiła się robotyka z klockami Lego. Kursy trwają cały rok i jest kontynuacja, bo mają kilka poziomów. Robią pokazy w szkołach, ale można się też zapisać na stronie (ilab.pl). polecam zadzwonić, bo wszystko Ci wytłumaczą i można się od razu zapisać Aha, i jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to jest 18 wrześnie Piknik naukowy na miasteczku akademickim UMCSu i mają robić jakiś pokaz. Mam nadzieję, że pomogłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamma napisał:
Witam, szukam ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla syna (jest w 4 klasie podstawówki). Jest pełno różnych ofert w sieci, ale poza językiem angielskim i zajęciami sportowymi (za którymi moje dziecko nie przepada ) nie bardzo jest z czego wybrać. Zależy mi na czymś co gwarantuje zajęcie na cały rok szkolny albo kilka lat (z możliwością kontynuacji) Czy ktoś może zna jakieś fajne kursy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja posyłam moją Zuzię na zajęcia muzyczne i angielski do Avalonu juniora. Bardzo przyjaźni nauczyciele i Zuza po prostu chce tam chodzić. W tym roku przenieśli się z osiedla Botanik na Popiełuszki 8, co mi bardziej pasuje jeśli chodzi o dojazd. Polecam. http://www.avalon.lublin.pl/avalon_junior.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota34 napisał:
U nas w szkole (sp 34) w zeszłym roku pojawiła się robotyka z klockami Lego. Kursy trwają cały rok i jest kontynuacja, bo mają kilka poziomów. Robią pokazy w szkołach, ale można się też zapisać na stronie (ilab.pl). polecam zadzwonić, bo wszystko Ci wytłumaczą i można się od razu zapisać Aha, i jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to jest 18 wrześnie Piknik naukowy na miasteczku akademickim UMCSu i mają robić jakiś pokaz. Mam nadzieję, że pomogłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka 8 letnia chodzi na Uniwersytet Dziecięcy Unikids. Rewelacja!! Wykłady odbywają się raz w miesiącu, w soboty przed południem w Sali kongresowej i są z różnych dziedzin nauki, w ubiegłym semestrze był wykład o roslinach mięsożernych, o lataniu, o jazzie i Wesołosowska. Wykłady są dostosowane do dzieci w pełni interaktywne. Dodatkowo mają warsztaty z fizyki, robotyki i wiele innych (trzeba sprawdzić na stronie www.unikids.pl)Ostatnio nawet byli w szkole mojej córki z akcją "Bezpieczeństwo w szkole" - Pani sędzia opowiadała o bezpieczeńtwie i zagrożeniach płynących z internetu. Szczerze polecam, fajny pomysł i wreszcie coś innego niż angielski i tańce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planuję zapisać synka na dodatkowe zajęcia z angielskiego do Speak Up. Podobno mają dobre metody nauczania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się nie podobało w Speak Up. Nie ma indywidualnego podejścia do kursantów. Ja wybrałam małą szkołę językową, którą znalazłam na wyszukiwarce POZASZKOLNE.PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ejj, a ktoś z Was zapisywał swoje dziecko na jakies warsztaty artystyczne do sklepu Later? daja tam rade dzieciaki tak 7-8 lat?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam warsztaty z LEGOrobotyki lub z programowania gier komputerowych dla dzieci w Lublinie a także w innych miastach w województwie lubelskim.  
  • małe grupy
  • doświadczona kadra
  • zajęcia prowadzone w trybie semestralnym oraz możliwość zapisu na pojedyncze zajecia
  • urodziny z ROBOTEM - indywidualne pokazy na przyjęciach okolicznościowych
Więcej informacji:   http://www.koderteam.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej postawić na dzieciństwo dzieci i nie przesadzać z ich edukacją?
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2016 r. o 12:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...