Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze;D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No nie wierzę )))) Świetna decyzja i mam nadzieję, że na stałe.
0
Nareszcie
0
super decyzja, a jak będą jakieś protesty od panów z taxi obadam korporacje i z wami nie jeżdże
0
i bardzo dobrze !!!! Nareszcie !!
0
Wreszcie ta wiocha zacznie przypominać miasto!!!
0
Ekstra, super, świetnie!!! Wreszcie nie będę oglądać obrażonych min taksiarzy bo ktoś im się ważył nie zejśc z drogi na uliczkach starego miasta! Ktoś w końcu pomyślał!
0
Kolejny kretyński zakaz. Ciekawe co jeszcze wymyślą?
0
zakaz wjazdu dla zaopatrzenia
0
:-) napisał:
zakaz wjazdu dla zaopatrzenia
Ale piwko na starówce to chętnie pijemy a jakoś musi to ZAOPATRZENIE tam się dostać i je dostarczyć, co nie...?
0
bardzo dobrze
0
Kierowca-zaopatrzeniowiec napisał:
Ale piwko na starówce to chętnie pijemy a jakoś musi to ZAOPATRZENIE tam się dostać i je dostarczyć, co nie...?
tez pracuje w zaopatrzeniu dlatego pisze ze taki zakaz jest idiotyczny!!!!!!!!!!111
0
Świetna decyzja oby utrzymała się na stałe!! Strasznie denerwujący są ci sałaciarze, którzy non stop tamtędy kręcą i wiecznie trzeba im ustępować miejsca.
0
serotonin napisał:
Świetna decyzja oby utrzymała się na stałe!! Strasznie denerwujący są ci sałaciarze, którzy non stop tamtędy kręcą i wiecznie trzeba im ustępować miejsca.
a nie pomyślałeś o tym, że taksówki jeżdżą po Starym Mieście bo ktoś je tam zamawia... i dodam jeszcze, że jestem taksówkarzem i też popieram ten zakaz, bo to żadna przyjemność jeździć między ludźmi...
0
Jakby taksówkarze tam nie wjeżdżali to by nie zamawiali. Często bywam na Starym Mieście i wracam o rożnych godzinach i mogę zamówić taksówkę pod Bramę Krakowską lub Plac Zamkowy. Tak więc osobiście jestem za tym zakazem.
0
A co to za różnica stare miasto czy nowe? Ulice są po to żeby po nich jeździć - żadnych zakazów wjazdu być nie powinno. Oczywiście, normalne że prawa rynku wymuszą wysokie opłaty parkingowe tam gdzie brakuje miejsc, ale administracyjne zakazy są zbędne i szkodliwe.
0
Zdecydowanie popieram ten zakaz. Stare Miasto jest na tyle male, ze mozna sie przejsc na plac: Katedralny, Lokietka, Zamkowy lub na Kowalska.
0
Jestem za!
0
Ciekawy artykuł polecam– http://######/site/2492news wymieniać się żonami nie jest już grzechem!
0
Adek napisał:
A co to za różnica stare miasto czy nowe? Ulice są po to żeby po nich jeździć - żadnych zakazów wjazdu być nie powinno. Oczywiście, normalne że prawa rynku wymuszą wysokie opłaty parkingowe tam gdzie brakuje miejsc, ale administracyjne zakazy są zbędne i szkodliwe.
na świecie są takie trendy, ze samochody osobowe wyprowadza się z centrów miast, o starówkach nie wspominając. jak widać - dla ciebie jest to nowość. p.s. od Bramy Krakowskiej do grodzkiej jest coś ok. 700 metrów !!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: