Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zakaz wyprowadzania psów na trawniki". Jest zabawna odpowiedź

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 10:24 Powrót do artykułu
to gdzie pies ma załatwić swoje potrzeby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dla psów powinny być wydzielone specjalne toalety. co z tego że ktoś sprzątnie po swoim psie? trawy przecież nie umyje. i tak pełne skażenie. ludzie nie mogą skorzystać z trawnika. abstra***ąc oczywiście od tego, że po psie sprząta pewnie co dziesiąty właściciel." Już nawet sprzątanie po swoim psie niektórym nie wystarcza. Jak trzeba być skrzywionym żeby pisać takie bzdury. Jestem za tym, byś nie srała do kibla Kanalio bo mi rzeki zanieczyszczasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to gdzie pies ma załatwić swoje potrzeby? " Pewnie do kibla, bo niektórzy tak chcą :) Abramówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ***ka można wyprowadzić i ciotę malutką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zbieram biegunki psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zakaz nie ma żadnej mocy prawnej. Równie dobrze można zrobić "zakaz spacerowania facetom z wąsami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się, w Polsce bardzo lubimy pieski, nie lubimy za to ich kup na trawnikach. Właściciele czworonogów sprzątajcie po swoich pupilach i wszyscy będą zadowoleni i raz na zawsze skończy się temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...