Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słyszałem że Caryca siedzi non stop pod biurkiem u Nerona. A że on czepił się takiej prukfy???  Na samą myśl bierze mnie obrzydzenie,  fuj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złośliwości, wrogość, entuzjazm dla kopiącego, brak pokrzepienia dla kopanego (z małymi, acz miłymi wyjątkami). A gdzie chrześcijańskie słowa otuchy, wy, czerwoni żydzi z Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otuchy? Dla kogo? Banda idiotów! Jak mi nie przedłużali umowy - słowa otuchy nie usłyszałem, a powiem więcej to dzięki opinii ZŁOTEGO mechanika, który sieje zamęt na całej produkcji i spółki patafianów, którzy szczekają tak jak on i obrabiają sobie tyłki po poza plecami. Nie ma kogo i czego żałować (z kilkoma wyjątkami - była tylko garstka życzliwych osó B) Je.ać fr.jerów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes, czego się nie dotknie - w g.wno obróci! Pr.stak, ch.m i cichod.jka sprzedajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidowane są saloniki ZTL tzw.CYGALERIE.Punkty które przynosiły b.duży zysk.Dlaczego nikt o tym nie mówi.Dlaczego nikt tym tematem się nie interesuje DLACZEGO NIKT TEGO NIE SKONTROLUJE.i zapyta CO TAM SIĘ NAPRAWDE DZIEJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniam Wasze zaangażowanie w wątek, jednak nie zgadzam się niestety z żadną powyższą wypowiedzią. Deb0308 - Nasze www:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...