Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaleje nas fala bezdomnych psów i kotów

Utworzony przez q, 3 lutego 2011 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Bez obaw. Wszystkie pójdą w kebaby i w chińszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjeby... pajace zarabiają po 5.000zł, sam a "góru" ma pewnie z 30.000zł. Jak by ze swojej pensji odjeli 30% to by się znalazły pieniądze. Ale po co, skoro prezydent musi kupować szynkę po 29zł/kg, łososia do śniadanka za 25zł/kg, paliwa pełny bak za 250zł. Co to dla niego.... on ma kupe kasy, ale dla innych nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterylizacja jest droga.To nie rozwiąże problemu. Należy likwidować.Odstrzal i rozsypypanie trutki. Należy brać sprawy w swoje ręce bo na miasto nie można liczyć.Szpital na Lubartowskiej przed zimą rozsypal zatrute jedzenie dla kotów,nie ostal się ani jeden a bylo ich kilkanaście.Problem jest rozwiązany.Na wsi byly u nas watachy bezdomnych,zdziczalych psów atakowaly zwierzęta domowe oraz dzieci idące do szkoly.Wzieliśmy sprawy w swoje ręce już nie ma bezpańskich psów,ba nie ma nawet psów które biegają po wsi nie uwiązane.Problem zostal definitywnie rozwiązany. Ja wiem że liga ochrony zwierząt,fundacje animals i zbzikowani wlaściciele piesków i kotków moje metody uznają za barbarzyńskie ale liczy się skuteczność a w piśmie pisze czyńcie sobie ziemię poddaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby tak miłośnicy psów z Lublina złozyli się po złotówce , myślę , że wystarczyłoby pieniędzy nie tylko na sterylizację. podatku od psa zdaje się w lublinie nie ma i tak cały problem "miłośnicy " zrzucają na władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Sterylizacja jest droga.To nie rozwiąże problemu. Należy likwidować.Odstrzal i rozsypypanie trutki. Należy brać sprawy w swoje ręce bo na miasto nie można liczyć.Szpital na Lubartowskiej przed zimą rozsypal zatrute jedzenie dla kotów,nie ostal się ani jeden a bylo ich kilkanaście.Problem jest rozwiązany.Na wsi byly u nas watachy bezdomnych,zdziczalych psów atakowaly zwierzęta domowe oraz dzieci idące do szkoly.Wzieliśmy sprawy w swoje ręce już nie ma bezpańskich psów,ba nie ma nawet psów które biegają po wsi nie uwiązane.Problem zostal definitywnie rozwiązany. Ja wiem że liga ochrony zwierząt,fundacje animals i zbzikowani wlaściciele piesków i kotków moje metody uznają za barbarzyńskie ale liczy się skuteczność a w piśmie pisze czyńcie sobie ziemię poddaną.
pomysł radykalny, ale życie jest brutalne i wymaga czasem takich decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Sterylizacja jest droga.To nie rozwiąże problemu. Należy likwidować.Odstrzal i rozsypypanie trutki. Należy brać sprawy w swoje ręce bo na miasto nie można liczyć.Szpital na Lubartowskiej przed zimą rozsypal zatrute jedzenie dla kotów,nie ostal się ani jeden a bylo ich kilkanaście.Problem jest rozwiązany.Na wsi byly u nas watachy bezdomnych,zdziczalych psów atakowaly zwierzęta domowe oraz dzieci idące do szkoly.Wzieliśmy sprawy w swoje ręce już nie ma bezpańskich psów,ba nie ma nawet psów które biegają po wsi nie uwiązane.Problem zostal definitywnie rozwiązany. Ja wiem że liga ochrony zwierząt,fundacje animals i zbzikowani wlaściciele piesków i kotków moje metody uznają za barbarzyńskie ale liczy się skuteczność a w piśmie pisze czyńcie sobie ziemię poddaną.
Od kiedy małpy na wsi mają dostęp do internetu i potrafią pisać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle bzdury.W Krzesimowie jest 304 psy! Nie piszcie,że gmina Mełgiew utrzymuje schronisko.Ta gmina nie ma nawet umowy na ten rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi bezdomnych psiakow. Mam w domu swojego, ale kiedys wezme jakiegos ze schroniska. Domyslam sie co czują takie psiaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoDupyZaur napisał:
Zjeby... pajace zarabiają po 5.000zł, sam a "góru" ma pewnie z 30.000zł. Jak by ze swojej pensji odjeli 30% to by się znalazły pieniądze. Ale po co, skoro prezydent musi kupować szynkę po 29zł/kg, łososia do śniadanka za 25zł/kg, paliwa pełny bak za 250zł. Co to dla niego.... on ma kupe kasy, ale dla innych nie ma.
Im czlowiek bogatszy, tym bardziej szkoda mu kasy by wspomóc biednego. Niema co liczyc nawet na grosza od wladz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krzesimowie jest teraz ponad 340 psów,sytuacja jest tam tak dramatyczna że dochodzi do przypadków kanibalizmu.Interesuje się tym schroniskiem wietnamski biznesmen z okolic Warszawy,to napawa nadzieją że sytuacja ulegnie poprawie bo gmina Megiew jest biedna jak mysz kościelna i na to schronisko nie daje nic już czwarty rok.Świdnik coś tam daje ale co to za pieniądze...szkoda gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park napisał:
w Krzesimowie jest teraz ponad 340 psów,sytuacja jest tam tak dramatyczna że dochodzi do przypadków kanibalizmu.Interesuje się tym schroniskiem wietnamski biznesmen z okolic Warszawy,to napawa nadzieją że sytuacja ulegnie poprawie bo gmina Megiew jest biedna jak mysz kościelna i na to schronisko nie daje nic już czwarty rok.Świdnik coś tam daje ale co to za pieniądze...szkoda gadać!
Zapomniałeś dodać, że tobą tez się interesują autochtoni z Lesotho i ruska mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam psiaka z tego schroniska i jak tylko mamy możliwość to staramy się pomagać jak tylko się da !! Bo zwierzę nie jest rzeczą, a człowiek niestety dopuszcza do tak chorych sytuacji i później psy trafiają na bruk albo mnożą się bez opamiętania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele domowych psiaków ma wszystkiego za dużo wystarczy wziąć koc troche jedzenia którym nasz podopieczny gardzi i zanieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Jaro K.Weźmie koty.On lubi takie zwierzaczki.Woli kota jak żonę czy kochankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może nasi wspaniali studenci i wykłądowcy Uniwersytetu Przyrodniczego przyszli by z pomocą. Studenci pod fachowym okiem mogli by w ramach praktyk sterylizować zwierzęta w schronisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się otrujcie,świat na tym skorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park napisał:
w Krzesimowie jest teraz ponad 340 psów,sytuacja jest tam tak dramatyczna że dochodzi do przypadków kanibalizmu.Interesuje się tym schroniskiem wietnamski biznesmen z okolic Warszawy ,to napawa nadzieją że sytuacja ulegnie poprawie bo gmina Megiew jest biedna jak mysz kościelna i na to schronisko nie daje nic już czwarty rok.Świdnik coś tam daje ale co to za pieniądze...szkoda gadać!
wietnamski biznesmen ?? No to smacznego Stolico
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO 'aa': ZABIEG STERYLIZACJI TO POWAZNY ZABIEG CHIRURGICZNY PRZEPROWADZANY PRZEZ LEKARZA WETERYNARII W PELNEJ NARKOZIE."STUDENCI UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO" BRZMI ZBYT OGOLNIE,TAKIMI SA TEZ ZOOTECHNICY,BIOTECHNOLODZY,EKOLODZY ITP.-NIE UPRAWNIENI I NIE POSIADAJACY ZADNEJ WIEDZY NA TEMAT OPERACJI PROWADZONYCH NA ZYWYCH ZWIERZETACH.RACZEJ "STAZYSCI" WETERYNARII WRAZ Z LEKARZEM,CHOC I TO SLABO WIDZE.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, zgadzam sie że studenci UP brzmi zbyt ogólnie. Ale prosze nie mówić że do tego potrzeba lekarza z wieloletnim stażem. Sterylizacja kotki jest bardziej skomplikowana. Kolega weterynarz wykastorwał kota u mnie w domu. W ciągu godziny kotek był już na nóżkach:). Starzyści i lekarze mogli by raz w miesiącu/na kwartał organizować akcje sterylizacji. W końcu to nasze miasto i kto ma o nie zadbać jak nie MY.
DARI napisał:
DO 'aa': ZABIEG STERYLIZACJI TO POWAZNY ZABIEG CHIRURGICZNY PRZEPROWADZANY PRZEZ LEKARZA WETERYNARII W PELNEJ NARKOZIE."STUDENCI UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO" BRZMI ZBYT OGOLNIE,TAKIMI SA TEZ ZOOTECHNICY,BIOTECHNOLODZY,EKOLODZY ITP.-NIE UPRAWNIENI I NIE POSIADAJACY ZADNEJ WIEDZY NA TEMAT OPERACJI PROWADZONYCH NA ZYWYCH ZWIERZETACH.RACZEJ "STAZYSCI" WETERYNARII WRAZ Z LEKARZEM,CHOC I TO SLABO WIDZE.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...