Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załoga MPK: To wojna na bilety!

Utworzony przez aston.ms, 9 maja 2009 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Zgadzam sie z tym aby zabrac rodzinom pracownikow przywileje -- jest to praca kierowcow MPK, jezeli im sie nie podobaja takie warunki to moga zmienic prace. MPK traci tym sporo pienedzy a sama ma problemy-czy to normalne gyby pracownik np. Lubelli mial cały czas za darmo makaron tej firmy--oni prauja dla tego pracodawcy a zwiazki powinny to zaakceptowac dla dobra MPK jezeli im zalezy na pracy-jest to chyba jakis relikt PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli część kierowców z MPK Lublin chciałoby zrezygnować z pracy w tymże Przedsiębiorstwie, to przecież Was - ludzi nie miałby kto wozić na Felinjady itp. imprezy. A pracownicy MPK nie zarabiają kokosów, żeby zabierać im bezpłatne przejazdy autobusami i trolejbusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmowe bilety dla rodzin są nieuprawnionym dzisiaj przywilejem MPK oraz PKP,tak jak deputaty węglowe dla wielu; bilety po 2 zl niesa tanie dla korzystajacych z komunikacji miejskiej; poprosze o prywatne autobusy na wszystkich liniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidowac mpk, uwolnic rynek dla prywciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nam żyją "święte krowy"!!!. PRL jescze nie umarł. Jeszcze musi upłynąć dużo wody w Wiśle aby w tym kraju coś się zmieniło. I szlak mnie trafia kiedy słyszę lub czytam takie informacje. To co mam rozumieć, że są równi i równiejsi. Z jakiej racji mam bulić 2zł za przejazd MPK kiedy "równiejsi wożą tyłek" za darmo. Naprawdę szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zlikwidowac mpk, uwolnic rynek dla prywciarzy.
Sam się zlikwiduj szmato, prywaciarz wykorzystuje za najniszą krajową,w MPK chociarz ZUS jest normalny. Jasne żydzie zje***y myślisz tak ja ci w urzędach marszałkowskich po żydowsku likwidować PKP,PKS i MPK a prywaciarze niech robią co chcą za najniższą krajową niech się bogaci ale z ciebie zjeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrudzicie wszyscy, zobaczcie sobie na ceny biletow w innych miastach i jakos zyja... i rowniez rodzina kierowcy nei moze jezdzic za free, w ogole to jakis chory przywiliej, bo nie mam pojecia z jakiej racji cala rodzina kierowcy ma sie wozic z free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale np w wawie za 2zl z kawalkiem moga przejechac CALE miasto ze wszystkimi zakatkami w ta i we w ta ,u nas za2z dojedziesz co najwyzej z jednego konca na drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie bilet normalny kosztuje 2,80 i jest na wszystkie rodzaje transportu (tramwaj, metro, autobus). Chyba dawno nie było się w stolicy, poniżej cennik http://www.ztm.waw.pl/taryfa/cennik.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaca napisał:
Niech nam żyją "święte krowy"!!!. PRL jescze nie umarł. Jeszcze musi upłynąć dużo wody w Wiśle aby w tym kraju coś się zmieniło. I szlak mnie trafia kiedy słyszę lub czytam takie informacje. To co mam rozumieć, że są równi i równiejsi. Z jakiej racji mam bulić 2zł za przejazd MPK kiedy "równiejsi wożą tyłek" za darmo. Naprawdę szkoda słów.
Szlag mnie trafia, gdy słyszę lub czytam, że kogoś "szlak trafia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba mowie ze 2 z kawalkiem i mozna dokladnie przejechac miasto czym sie chce, wiec nie neguj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO WSZYSTKIE PRZYWILEJE TO RELIKTY PRL. NALEŻAŁOBY WSZYSTKIE ZNIEŚĆ. TE EMERYTURY PO 15 LUB 25 LATACH ,DEPUTAT WĘGLOWY BEZPŁATNE PRZEJAZDY DLA TEŚCIÓW,KONKUBIN KONKUBENTÓW I ICH RODZIN. ZA PRZYWILEJE JEDNEJ GRUPY PŁACIMY WSZYSCY A ONI SOBIE WESOŁO KORZYSTAJĄ JAK W KOMUNIŹMIE.TRZEBA ZAPYTAC CZY WRAŻAMY NA TO ZGODĘ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Sam się zlikwiduj szmato, prywaciarz wykorzystuje za najniszą krajową,w MPK chociarz ZUS jest normalny. Jasne żydzie zje***y myślisz tak ja ci w urzędach marszałkowskich po żydowsku likwidować PKP,PKS i MPK a prywaciarze niech robią co chcą za najniższą krajową niech się bogaci ale z ciebie zjeb.
I to jest kultura kierowców przestraszonych utratą pracy. Chamstwo i słoma z butów. Będzie MPK przynosiło zyski to niech daje przywileje, a nie że wszyscy kasujący bilety się zrzucają na przywileje dla "pociotków" pracowników MPK. Nie korzystam z usług MPK już od 2 lat i nie zamierzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
I to jest kultura kierowców przestraszonych utratą pracy. Chamstwo i słoma z butów. Będzie MPK przynosiło zyski to niech daje przywileje, a nie że wszyscy kasujący bilety się zrzucają na przywileje dla "pociotków" pracowników MPK. Nie korzystam z usług MPK już od 2 lat i nie zamierzam.
No to przynajmniej jest luźniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Sam się zlikwiduj szmato, prywaciarz wykorzystuje za najniszą krajową,w MPK chociarz ZUS jest normalny. Jasne żydzie zje***y myślisz tak ja ci w urzędach marszałkowskich po żydowsku likwidować PKP,PKS i MPK a prywaciarze niech robią co chcą za najniższą krajową niech się bogaci ale z ciebie zjeb.
Pisze się: 1) najniższą, 2) chociaż, 3) Żydzie. Ponadto, istnieje coś takiego jak przecinki (kilku brak) i sens wypowiedzi. Są jeszcze odstępy między wyrazami (tzw. spacje). Przeczytaj sam siebie jeszcze raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlosnik napisał:
Pisze się: 3) Żydzie.[/quote] Niezupełnie, cytat z Wikipedii: [quote]Zgodnie z zasadami języka polskiego, w którym nazwy narodowości zapisywane są tzw. dużą literą, a nazwy wyznawców poszczególnych religii - małą, na określenie członka narodu żydowskiego, niezależnie od wyznania takiej osoby, używane jest słowo Żyd, natomiast wobec wyznawcy judaizmu stosuje się zapis żyd.
Czyli pisownie zarówno żyd jak i Żyd są poprawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję by włodarze miasta poszli po rozum do głowy. W Lublinie i tak ceny biletów już dorównują Krakowowi, czy Warszawie, a przecież aż tak rozwiniętej komunikacji w Lublinie nie mamy. Po drugie, jeżeli drożeją bilety to razem z tym powinien rosnąć standard realizowanych usług. Pomimo, że prezes MPK (i tu mu należy pogratulować) wymienia tabor to jeszcze należałoby wziąć przykład ze wspomnianych miast, a zwłaszcza z Krakowa i w całym mieście zainstalować elektroniczne kioski, w których można by by kupić wszystkie rodzaje biletów. turystom też byłoby łatwiej się poruszać po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies gigantyczne nieporozumienie z tymi bezplatnymi przejazdami dla czlonkow rodzin pracownikow MPK. Ta firma jest dofinansowywana od lat przez miasto.Dofinansowanie to nastepuje przeciez z podatkow wszystkich mieszkancow miasta czyli kazdy mieszkaniec miasta placi z wlasnej kieszeni za bezplatne przejazdy czlonkow rodzin pracownikow MPK.I to ma byc normalne.A kto mnie do czegokolwiek doplaca?Nie wyrazam zgody na to aby z moich podatkow fundowac rodzinom pracownikow MPK bezplatne przejazdy.Jesli MPK nie bedzie bralo pieniedzy od miasta z podatkow mieszkancow to moze postanowic ze swoj zysk przeznacza miedzy innymi na oplacenia bezplatnych przejazdow czlonkow rodzin pracownikow.Ale na dzis zysku nie maja,stale chca dofinansowania od miasta to sami powinni ograniczac swoje wydatki i koszty.Komunikacja prywatna jest tansza i teraz wiadomo dlaczego.A moze nalezy sprywatyzowac i MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem jeszcze darmowe przejazdy dla samych kierowców ale przejazdy free dla ich rodzin i na dodatek w spółce dotowanej z kasy miasta to jakaś PARANOJA. Niech władzę miasta doprowadzą choć jedna rzecz do porządku !!! Żadne prawidłowo zarządzane przedsiębiorstwo, prawidłowo myślące o swoich finansach nie może myśleć w ten sposób, tyczy się to tez miasta. Nie jesteśmy tak bogatym miastem by nie było co robić z pieniędzmi wiec apeluje o rozsądek i zrobienie porządku z absurdalnymi reliktami ubiegłej epoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te bzdury które wypisują co niektórzy i nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Ludzie przecież MPK służy nam wszystkim, czy Wy nie macie zbyt duzych wymagań? Piszecie o innych miastach to porównajcie nie tylko ceny biletów w tychże miastach ale też zarobki , bo z tego co się orientuje to u nas jest z tym kiepściutko, a jeśli chodzi o przywileje...hmm sięgnijcie też do portfeli górników, bo przecież nie wszyscy opalają mieszkania węglem a biorą tzw. deputat węglowy...czyżby to też relikt z przeszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...