Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Platforma zamiast Polaków będzie osiedlać tu roszczeniowych imigrantów z Afryki, którzy przyjadą na zasiłek i będą podpalać miasta, okradać, gwałcić i zabijać, jak im się coś nie spodoba. Nie macie pojęcia, co tu się będzie działo. Mam nadzieję, że wśród pierwszych ofiary to będą platfusy i ich rodziny - że odczują na własnej skórze monstrualną głupotę swoich decyzji. Tak wygląda wchodzenie do unii na czworaka, z obrożą na szyi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja PRDL. 265 tys osób już w 2050! Te złote czasy PO to jedna wielka cywilizacyjna KATASTROFA! Ci co wyjeżdżają tysiącami, najwyraźniej nie docenili osiągnięć Żuka - deficytowego lotniska, deficytowego stadionu i nowych centrów handlowych. Pozostałych nie stać nawet na dwójkę dzieci. A tyle miejsc pracy jakoby utworzył - tylko "zapomniał" powiedzieć, ile ich ubyło. Z.
Pokaż mi niedeficytowe lotnisko i niedeficytowy stadion w innym mieście wielkości Lublina, za centra handlowe podziękuj ekipie Pruszona, która na wszystkich rogatkach miasta przyjęła plan zagospodarowania przestrzennego dla obiektów handlowych wielkopowierzchniowych w 2005 r., e tam tysiącami - milionami wyjeżdzają aż dziw bierze ze tu jeszcze ktoś został :D proponuje wsztrzymać się z oceną rządów Żuka jeszcze jakiś czas, kiedy powstaną wszystkie parki przemysłowe i magazynowe, fabryki w strefie ekonomicznej, kiedy obwodnica i lotnisko ściągną kolejnych inwestorów do nowo powstających centrów biurowych, jeśli chodzi o stadion, strata za obecny rok wyniesie 3 mln zł a nie 5 jak zapowiadano więc to o czymś swiadczy, największe inmprezy jeszcze przed nami, lotnisko notuje 30% wzrosty, a od września po otwarciu bazy Wizzair i 4 nowych kierunków od jesieni wzrosty będą ponad 50%, samoloty latają wypełnione po dach i to o dziwo w obie strony ;) a większa ilość pasażerów to większe dochody i mniejsze straty. Także spokojnie i cierpliwości, nic nie zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, te nagrody i wyróżnienia dla Żuka nie biorą się z powietrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd na obrazku w Rykach wzięło się 20tyś? To miasto dumnie zwane powiatowym nawet 10tyś mieszkańców nie ma.
ryki nie mają nawet 10k, wiec liczyli chyba razem z URZĘDNIKAMI, których trochę do powiatu przybylo ostatnio, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławy winny miec chyba burmistrza, bo sporo nie przekraczają 50 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko Twoja zasługa Panie Andrzeju!!! Gdyby prezydentem miasta dalej był Zamyski to nadal bylibyśmy mniejszym miastem niż Chełm. Pozdrawiam. Zamościanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie Bychawa, Bełżyce, Poniatowa, Krasnobród, Szczebrzeszyn, Tarnogród, Zwierzyniec i parę jeszcze innych mniejszych miast. Skoro dajecie Nałęczów i Kazimierz to podajcie też inne. Jak wszystkie to wszystkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie spadek liczby mieszkańców bardzo mnie dziwi. Tyle bloków co w ostatnim czasie powstało w Lublinie (powstały całe osiedla), w mieście buduje się apartamentowce, w dalszym ciągu rozwija się zabudowa jednorodzinna. Miasto chce budować, buduje i rozbudowuje szkoły. Na co to wszystko???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie spadek liczby mieszkańców bardzo mnie dziwi. Tyle bloków co w ostatnim czasie powstało w Lublinie (powstały całe osiedla), w mieście buduje się apartamentowce, w dalszym ciągu rozwija się zabudowa jednorodzinna. Miasto chce budować, buduje i rozbudowuje szkoły. Na co to wszystko???
Mnie też to bardzo dziwi. Niby w ciągu ostatnich 15 lat ludność Lublina spadła o 15 tysięcy tysięcy osób. Uważam, że to nieprawda. Co więcej uważam, że wzrosła i obecnie Lublin jest przynajmniej 370 tysięcznym miastem jeśli chodzi o stałych mieszkańców (bez zamiejscowych studentów). Ludzie mieszkają po prostu bez meldunków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wreszcie połączyć Lublin ze Świdnikiem, włączyć do Lublina gminy Głusk i Wólka (w całości) oraz niektóre wioski z innych gmin ościennych bezpośrednio graniczących z Lublinem np. Elizówkę z gminy Niemce. Czas wreszcie skończyć z fikcją. Prezydencie Żuk do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryki nie mają nawet 10k, wiec liczyli chyba razem z URZĘDNIKAMI, których trochę do powiatu przybylo ostatnio, hehe
Po prostu Ryki są gminą miejsko-wiejską. A dziennikarze Dziennika  Wschodniego tego nieuwzględnili i połączyli gminę wiejską z miastem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko lenie nie potrafią w lublinie znaleźć pracy. Takie jest moje zdanie. Owszem, na początek nie ma kokosów. Ale zawsze można się zaczepić i szukać czegoś lepszego. Trzeba chcieć a nie narzekać i wszystko wiązać z politykami. Jak sami sobie nie zadbacie, to nikt nie zadba o wasze.
  Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Od blisko prawie 8 miesięcy szukam w tym zapyziałym mieście pracy, a jestem po prawie (którego nie zaliczyłem na "tróję" jak się komuś może wydawać), znam dobrze język angielski i bardzo dobrze przepisy prawne. Mam 4 lata stażu pracy (łącznie z okresem pracy w trakcie studiów DZIENNYCH). W kilku miejscach już pracowałem. W tym czasie wysłałem dziesiątki CV i dostałem literalnie DWIE oferty zatrudnienia, z obu nie skorzystałem - w pierwszej chcieli abym założył własną działalność gospodarczą, co wykluczyłem z uwagi na fakt, że 2-letni obniżony ZUS chcę mieć na czas po odbyciu aplikacji. Drugą odrzuciłem, bo nie miałem ochoty dzwonić do 1000 osób dziennie oferując gówniane ubezpieczenie "na życie" przez firmę zarejstrowaną w Afryce - pracując na umowę zlecenie po 9-10 godzin dziennie plus pewnie co druga sobota za oszałamiające 1800 zł brutto (przyponę - min. krajowa to obecnie 1750 zł brutto na umowę o pracę).   Pewnie ktoś napisze zaraz, że frajer ze mnie i że powinienem był skorzystać z tych "ofert pracy". Tak, tak. Wystarczy mi, że Wy korzystacie z takich ofert pracy, przyzwyczajacie "pracodawców" do płacenia wam nędznych i głodowych wynagrodzeń (o ile w ogóle zapłacą Wam). Bo pracodawca odpowie, że na Wasze miejsce ma z miejsca 200 chętnych. Gdybyście tak jak ja - odmawiali pracy za grosze - to wymusilibyście jako społeczeństwo podwyższenie wynagrodzeń, bo wiedzieliby, że nikt za grosze do nich pracować nie przyjdzie.   I co? Dalej tak różowo z pracą w Lublinie? "Zawsze można się gdzieś zaczepić"? Może to dobre dla studenta, ale nie dla człowieka, który założył własną rodzinę.   A co do meldunków i faktycznego zamieszkania to lipa - zapytajcie księży z Waszych parafii, którzy chodzą od domu do domu "po kolędzie". Oni podadzą Wam PRAWDZIWE DANE ile osób wyjechało, bo mają wszystko odnotowywane co roku. Informacja potwierdzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurzają mnie maruderzy. Skończyłem Politechnikę Lubelską (Wydział Mechaniczny).  Prowadzę warsztat samochodowy, sam w nim pracuję. To samo mógłbym robić po zawodówce. Kumpel skończył Inżynierię Środowiska i zajmuje się hydrauliką. Do tego też wystarczy zawodówka. Studia są nie po to abyś pracował za biurkiem. Są po to aby rozszeszyć ci horyzonty myślowe, nauczyć cię przedsiębiorczości, dać ci poczucie stysfakcji z powodu posiadanego tytułu magistra czy inżyniera. Póki tego nie zrozumiecie dalej będzie narzekać, rynek nie jest w stanie wchłonąć tak dużej liczby osób z wyższym wykształceniem. Zresztą uważam (i chyba się nie mylę), że każdy absolwent politechniki swoją pracę powinien rozpocząć od pracy robotnika (po budownictwie jako murarz czy nawet pomocnik murzarza). Inżynierem staje się człowiek po latach, zresztą na ten tytuł trzeba sobie zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ciekawostke podam, że powierzchniowo zarówno Chełm jak i Zamość są mniejsze od Krasnegostawu, który ma 42 km kw., natomiast Zamość 30,34 km. kw. powierzchni.
A  moje miasto  Biała Podlaska i  tak  ma  więszką powierzchnię - 49,4 km. kw  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to jest skala ??? kropa na pol wojewodztwa, idac z ta skala to dajecie sobie rozmiary ponad warszawskie (lbn) ;/ ehhh prymitywizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No deweloperzy, do dzieła !!!! Budujcie dalej mieszkania po 5 tyś za metr. Klienteli na pewno nie zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualnie chelm i biała to pipidówki, zamość jeszcze trzyma poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod rzadami Zuka Lublin bedzie dalej sie wyludniał bo wzrosną podatki(za nietrafione inwestycje-wiadomo jakie) Obawiam sie Żuk dla podtrzymania mieszkańcow przyjmie tych z Afryki. Najlepiej by było jakby sie podał do dymisji albo referendum odwoławcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...problemy nie rozwiążą się same i tylko zdecydowane działania na rzecz województwa mogą wyhamować niekorzystny trend. Zacząłbym od powierzenia pod opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej (przykładem Kraśnika) całego województwa lubelskiego. Organizowanie pielgrzymek (ale bez alkoholu) przyczyni się do przyrostu naturalnego we wszystkich wsiach i miasteczkach regionu. Takie wycieczki powinny obejmować swoim zasięgiem ludzi młodych w wieku rozrodczym, a nie "przekwitłe róże", jak zrobiono to w przypadku Kraśnika! Klon włodarza tego miasteczka powinien zostać przeflancowany do wszystkich miast regionu. I pomyśleć, jak niewiele trzeba byłoby uczynić ku szczęśliwości nas wszystkich, tylko woli lewaków brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile wyjechało bez wymeldowania
a ile mieszka bez zameldowania? LKR, LKS, LBI, LWL etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod rzadami Zuka Lublin bedzie dalej sie wyludniał bo wzrosną podatki(za nietrafione inwestycje-wiadomo jakie) Obawiam sie Żuk dla podtrzymania mieszkańcow przyjmie tych z Afryki. Najlepiej by było jakby sie podał do dymisji albo referendum odwoławcze.
Niestety pod każdymi rządami Lublin i inne miasta Polski się wyludniają: 1) ludzie się bogacą i przenoszą pod miasto 2) emigrują za pracą lub wyjeżdzają na studia   Ale żeby uciekali przed podatkami? hahaha - mam droższą wodę o 10 gr, wyprowadzam się do Poznania  :D   Żuk robi ogromną pracę dla miasta, tylko dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej firmie informatycznej i centrum dystrybucyjnym Stokrotki na Felinie, uważam, że uda się dzięki temu powstrzymać część emigracji, trzeba jeszcze paru lat Żuka i będzie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...